Johnny Walk
Forumfiel
Lopen daar altijd noord afrikanen rond in de avond
Bekijk de onderstaande video om te zien hoe je onze site als een web app op je startscherm installeert.
Opmerking: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari
Lid worden van deze geweldige club? Minder reclame? Meld je nu aan!
RegistrerenDus een oude dronken man mag je gewoon aanvallen, in elkaar timmeren en beroven? Zijn trouwens allemaal aannames die je doet en valt niets van te staven.Aangezien hij aan het drinken was is er een kans dat hij zich raar gedroeg (dronkenschap) en daardoor een makkelijke prooi was. En op zijn leeftijd 72 ben je ook niet meer de sterkste om je tegen criminelen te verweren.
Nou, lijkt me dan bepaald geen veilige buurt om 's avonds/'s nachts rond te wandelen.Lopen daar altijd noord afrikanen rond in de avond
Tuurlijk mag je niemand aanvallen maar ergens zegt mij dat deze man zich te kwetsbaar heeft opgesteld waardoor dit hem is overkomen drankje te veel op ofzo. Ik ben overigens in Amsterdam wezen stappen je komt daar de raarste figuren tegen van drugsdealers tot junkies zeker in de nacht moet je op je hoede zijn.Dus een oude dronken man mag je gewoon aanvallen, in elkaar timmeren en beroven? Zijn trouwens allemaal aannames.
Nu doe ik een andere aanname. Misschien was het wel gewoon een wandelaar die zojuist een dvp had bezocht en nog even aan het nagenieten was van een goede sessie onder het genot van een lekker biertje. Doe ik zelf ook vaak.
Nou, lijkt me dan bepaald geen veilige buurt om 's avonds/'s nachts rond te wandelen.![]()
Dat is ook mijn ervaring. Trouwens, in Den Haag vind ik het allemaal nog stukken erger. Rondom de Doublet en de Geleen kom je af en toe de meest vreemde snuiters tegen. Hun bedoelingen? Daar zet ik zo mijn vraagtekens bij.je komt daar de raarste figuren tegen van drugsdealers tot junkies zeker in de nacht moet je op je hoede zijn.