Recensie Claire, Tilburg 5,00 ster(ren)

Welkom op Girlsreview.nl

Lid worden van deze geweldige club? Minder reclame? Meld je nu aan!

Registreren

jeroen828282

Newbie
3
01/04/24
12
1
Algemene beoordeling
5,00 ster(ren)
Massage met hoogtepunt
5,00 ster(ren)
BDSM spel
5,00 ster(ren)
Aftrekken
5,00 ster(ren)
Extra's
  1. Penismassage
  2. Soft SM
  3. Speciale kleding verzoek
Gesproken taal
Nederlands
Roker
Ja
Algehele Hygiëne
Uitstekend
Origine
West-Europees
Leeftijd
25-30
Haarkleur
Donkerblond
Lengte
1.60 m - 1.70 m
Lichaamsbouw
Slank
Duur van bezoek
120+ minuten
Dag
Zondag
Link naar advertentie
https://www.kinky.nl/advertenties/2164314-claire
Totale kosten (in euro)
700

Gisteren voor het eerst een escort geboekt, namelijk Claire uit Tilburg. Ik was nogal nerveus omdat ik nog nooit eerder een escort had laten komen. Contact via telefoon en whatsapp verliep prettig. Keurig op tijd verscheen daar Claire. WOUW!! Wat een knappe dame! Heerlijk naturel, niet allerlei tattoeages, gewoon classy en naturel, haar haren heel mooi en subtiele make up. Echt een dame waar je 3 keer naar zou omkijken op straat.
De date verliep heel fijn. Claire leefde zich helemaal in in het rollenspel wat ik had bedacht, luisterde goed en was actief. We hebben de 3 uur makkelijk volgekregen. Ik ga haar heel snel weer boeken, voor mij niemand anders meer ;-)

Dankjewel Claire en tot gauw!!
 
Dat ik nog niet eerder een recensie heb geschreven komt omdat dit mijn eerste ervaring ever is met een escort. Natuurlijk mag je er van denken wat je wilt, smaken verschillen, maar ik kan je verzekeren dat ze totaal niet arrogant of preuts is. Ze was erg vriendelijk, praatte z'n best, gaat juist veilig te werk omdat ze niets zonder condoom doet (wat ik alleen maar kan prijzen) en ik heb er een heel goed gevoel aan overgehouden.
 
Het laatste wat ik er op zeg......Ik heb niet "ineens" 700 betaald. We zijn gestart met een uur. Dat was notabene haar eigen voorstel, om aan elkaar te kunnen wennen en niet teveel hoeven te betalen als er geen klik is. Daarna verlengd naar 2 uur en toen nog een uurtje erbij geboekt. En wat is er mis met afgetrokken worden? Als ik dat toch fijn vind in een leuke roleplay setting? Beetje meer respect naar elkaar zou fijn zijn... Als het aan mij had gelegen waren we zelfs nog langer doorgegaan maar Claire gaf eerlijk aan dat de energie na 3 uur een beetje op was. Kan ik alleen maar waarderen. Ze had makkelijk kunnen cashen door langer te blijven maar ze koos er zelf voor om kwaliteit te leveren.
 
Dat zal commentaar op de recensie en de prijs geweest zijn.
Overigens is de schrijver na het schrijven van de recensie niet meer actief geweest ...
 
Nee, geen ervaring en ik weet niet of deze recensie betrouwbaar is.

Ga er maar rustig vanuit dat de recensie betrouwbaar is. Ik ken Claire uit een vorige setting en ben met haar minstens tien keer een uur op de kamer geweest. Ze was altijd geweldig. Het is ook echt een superleuke meid. Als je overweegt om haar te boeken, aarzel niet en je zult echt genieten.
 
Ok, ik heb zelf geen belangstelling, maar van een ervaren lid neem ik het graag aan.
De topicstarter is slechts 2 dagen actief geweest, vandaar dat ik niet kon beoordelen of de recensie waarheidsgetrouw was.
 
Ok, ik heb zelf geen belangstelling, maar van een ervaren lid neem ik het graag aan.
De topicstarter is slechts 2 dagen actief geweest, vandaar dat ik niet kon beoordelen of de recensie waarheidsgetrouw was.

Ja, toevallig keek ik weer eens bij haar. De berichten hier zijn ook al wat ouder. Maar ik wilde er toch even op antwoorden, mogelijk zijn er anderen die overwegen met Claire af te spreken.
 
Ze mag vragen wat ze wilt en wat iemand er voor over heeft, maar bij bijna alles wat ze doet moet je extra betalen, buiten het best hoge uur bedrag.

Ja, het uurbedrag is 300 euro, maar dat betaal je praktisch altijd bij een escort dame. En ik heb even gekeken waarvoor ze extra vraagt. Dat zijn eigenlijk allemaal wel bijzondere handelingen waar je echt een liefhebber van moet zijn als je die wilt afnemen. Behalve dan de erotische massage, maar daarvoor zou ik geen escort laten komen. Waarom dat erbij staat is me ook niet helemaal duidelijk. Ik ben er overigens niet om reclame voor Claire te maken, ik bevestig alleen dat ze een fantastische en knappe meid is. En inderdaad, als je op zoek bent naar goedkopere sex dan kun je ook naar een privé-ontvangst dame gaan. Maar als je het ervoor over hebt dan zou ik haar zeker een keer boeken, je zult haar niet snel vergeten.
 
Maar de opties, waarvoor niet hoeft te worden bijbetaald staan er niet bij, waardoor je niet weet wat er mogelijk is.

Nee, dat klopt. Ze doet eigenlijk wat er niet bij staat allemaal. Tongzoenen, facesitting, beffen, pijpen, sm, etc. Ze vindt het zelfs leuk om een potje te worstelen, ze is behoorlijk sterk. Gaat ook naar de sportschool.
En mensen die overwegen om af te spreken kunnen het haar natuurlijk van tevoren vragen .
 
Terug
Bovenaan Onderaan