Bekijk de onderstaande video om te zien hoe je onze site als een web app op je startscherm installeert.
Opmerking: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari
Lid worden van deze geweldige club? Minder reclame? Meld je nu aan!
RegistrerenMet vele silliconentieten te maken gehad in mijn internationale hoerenlopersbestaan maar de Pele van het pornotietenbestaan zal voor mij toch altijd Poolse Anna van la vie a rose in Amsterdam zijn.
De goede oude tijd met dank aan de plastische chirurg in Los Angeles.
Hij heeft het over goede oude tijden, het is wel een hele uitdaging om daar wat van terug te vinden, btw je hebt er ook niks aan.heb je een paar foto's van haar ben wel benieuwd
Victoria staat niet online. Ze werkt in de namiddag, behalve de woensdag, denk ik.Wil wel een keer naar die Victoria, op welke dagen en tijden werkt ze? of heeft ze een online advertentie toevallig?
Er is ergens een filmpje met Anna op YouTube, iemand die in het geniep filmde op de wallen. Op het eind kan je haar zien, een seconde lang. Ik heb haar ook mogen meemaken, 20 jaar geleden of zo. Ze was heel goed.Hij heeft het over goede oude tijden, het is wel een hele uitdaging om daar wat van terug te vinden, btw je hebt er ook niks aan.
Ik ben een groot liefhebber van mooie grote borsten. Echter besluit moeder natuur om bij dames met grote natuurlijke borsten er ook een grote(te) kont bij te doen....
Nu houd ik dus van dames met kleine kontjes maar grote (Cup E of groter) borsten. Die combinatie vind je dus eigenlijk alleen bij dames die een (significante) borstvergroting hebben gehad.
Tijdens mijn reizen, voornamelijk naar Zuid Amerika, heb ik vele dames met Cup E+ ontmoet, maar de meeste hadden ook een Latina komt..... Misschien dat ik mij meer moet richten op Oost Europese dames, of misschien Duitse dames...
In Nederland is een goed voorbeeld "Cecilia" oftewel "Milf Monika" die een kleine / normale kont heeft maar ook Cup G. Heb vaak haar proberen te bereiken, maar nooit geluk gehad.
Een dame die ik perfect vond was Bulgaarse Simona op de Wallen. Maar mijn mening had zij het perfecte lichaam en de dienstverlening was ook prima. (Niet goedkoop, maar wel goed...)
Waar kan ik dit soort dames vinden die niet onder de tattoos zitten, dus geen Calisi Ink look, maar die wel een goede dienstverlening geven..?
Ben je wel eens bij deze geweest ik vind de kont in het echt kleiner dan op de foto's
Die borsten zijn niet echt hoor
Met vele silliconentieten te maken gehad in mijn internationale hoerenlopersbestaan maar de Pele van het pornotietenbestaan zal voor mij toch altijd Poolse Anna van la vie a rose in Amsterdam zijn.
De goede oude tijd met dank aan de plastische chirurg in Los Angeles.
Neukte Poolse Anna al begin jaren negentig toen haar tieten nog niet enorm waren , zij liet ze inderdaad vergroten in Duitsland en later ging zij naar Los Angeles.Hey Beffie,
Jij loopt dus ook al een behoorlijke tijd mee zal ik maar zeggen ondanks dat je pas sinds 2024 lid bent geworden van GR.NL
Jammer dat alle info van www.hookers.nl "niet" meer te lezen is.....
Die Gina van Stout Prive huis te Den Haag denkt er over na om van 800 Cc naar 1250 Cc te gaan dus, misschien hebben we dit jaar dus een zeer leuke DvP beschikbaar die enig zins vrij dicht in de buurt gaat komen van "onze" Poolse AnnA, Lv&R K8 van weleer toen een bezoek aan de walllen in A'dam ALTIJD top was, met dank aan AnnA.
( en volgens mij had AnnA d'r laatste BooB job laten doen in DE, München maar dat weet ik niet meer 100%, gewoon helaas al "te lang" geleden).
Zie review Clubs& Prive huizen Zuid Holland, omtrent porno milf Gina.
Wordt hopelijk vervolgd, Grt, Dredger

Dit is wel waar ik blij van word alleen lijkt het mij een hele toer om hier een afstand mee te krijgen.Alexa zit regelmatig in Keulen https://www.alexababe.de/
Prijzen schijnen ook goed te zijn.
Ik heb haar jaren geleden een aantal keren bezocht toen ze nog in Duisburg kwam, een heerlijke ervaring. Ze schijnt tegenwoordig 80M te hebben.
Bekijk bijlage 470130
Dit filmpje bedoel je denk ikVictoria staat niet online. Ze werkt in de namiddag, behalve de woensdag, denk ik.
Er is ergens een filmpje met Anna op YouTube, iemand die in het geniep filmde op de wallen. Op het eind kan je haar zien, een seconde lang. Ik heb haar ook mogen meemaken, 20 jaar geleden of zo. Ze was heel goed.
Waren in de jaren negentig de Mercedes 560 sec pornotieten van Nederland.dammm die was echt lekke, dikke porno tieten
Waren in de jaren negentig de Mercedes 560 sec pornotieten van Nederland.
Alexa zit regelmatig in Keulen https://www.alexababe.de/
Prijzen schijnen ook goed te zijn.
Ik heb haar jaren geleden een aantal keren bezocht toen ze nog in Duisburg kwam, een heerlijke ervaring. Ze schijnt tegenwoordig 80M te hebben.
Bekijk bijlage 470130
Vele dingen in het leven die worden afgekeurd door de maatschappij hebben mij vaak aangetrokken anders ben je zo'n grijze muis maar geboren als borstofiel.in die tijd waren dat soort echt afgekeurd door de maatschappij dat vind ik alleen maar geil![]()
Vele dingen in het leven die worden afgekeurd door de maatschappij hebben mij vaak aangetrokken anders ben je zo'n grijze muis maar geboren als borstofiel.
Wordt er gewoon een blijer mens van als ik reuzentieten in mijn nabijheid heb.
Ik had Poolse Anna zeker nog wel een paar keer willen bezoeken met die grote basketballen van d'r. Gelukkig wel kunnen bezoeken op haar grootst.
wowik hoor mensen vaak altijd spreken over ene blonde Bonnie (regio Utrecht geloof ik) maar dat is voor ons net te klein qua meloenen, ben je daar ook wel eens geweest, als ze komt zit ze geloof ik altijd gelijk vol
Ken ik niet. Heb wel Aphrodite (Arlen Afrodita) enkele malen bezocht en Nova Nice een keer.
Hoe was Arlen Afrodita?Ken ik niet. Heb wel Aphrodite (Arlen Afrodita) enkele malen bezocht en Nova Nice een keer.
Is heel relaxed en giechelig, neemt de tijd voor je en haar tieten zijn hard (en zwaar)Hoe was Arlen Afrodita?
Wel een keertje met een of andere porno actrice in Berlijn geneukt die enorme tieten had maar vond er niks aan omdat het niet overeen kwam met de rest van haar lichaam en haar gezicht helemaal bimbo was.nu toe is het grootste wat ik gehad heb cup G Ben jij wel eens groter gegaan met als uiterste Lolo Ferrari achtige praktijken
Die heeft ook echt een mislukt hoofd nu helaas...Iemand al eens bij Angelika baj geweest?
eeuwig zonde ze had die meloenen wel groter kunnen laten maken, en een beetje botox in de lippen geen probleem... dan was het echt een fantastischHoe was Arlen Afrodita?