Bekijk de onderstaande video om te zien hoe je onze site als een web app op je startscherm installeert.
Opmerking: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari
Lid worden van deze geweldige club? Minder reclame? Meld je nu aan!
RegistrerenHij heet DavyDexter bedoelt naturlijk een nieuwe sexuele revolutie![]()
NeeVan first dates?
Vergeleken met 2024 was het erg minder helaas hopen dat het dit jaar verandertDe beste wensen
Ook de beste wensen voor de Geleenstraat, want het aanbod was minder dan in 2024. Nieuwe ronde, nieuwe kansen. Ik wens voor 2026 dat elk raam bezet is met een fotomodel
Nee joh, er zitten 150 fotomodellen op ons te wachten vanaf 7 uur vanmorgenHoe is de bezetting in de doubletstraat vandaag? Nog steeds uitgestorven?
Geen gillende keukenmeiden vandaag….?Nee joh, er zitten 150 fotomodellen op ons te wachten vanaf 7 uur vanmorgen
Met wandelaars of dames?Super druk nu
75 dvp en 11 wandelaarsMet wandelaars of dames?
gefeliciteerd inderdaad broeder @BetrouwbaarDat is volgens mij niet erg betrouwbaar, maar omdat je jarig bent vergeef ik je.
Nu ken ik je overdrijf factor (150fotomodellen/75 dvp en 11 wandelaars) X Paulus2 correctiefactor =2Nee joh, er zitten 150 fotomodellen op ons te wachten vanaf 7 uur vanmorgen