Recensie Ella, Eindhoven 4,67 ster(ren)

Welkom op Girlsreview.nl

Lid worden van deze geweldige club? Minder reclame? Meld je nu aan!

Registreren

doedatnogeens

Wandelaar
96
16/11/24
157
31
Algemene beoordeling
5,00 ster(ren)
Intiem
5,00 ster(ren)
Pijpen
5,00 ster(ren)
Zoenen
4,00 ster(ren)
Aftrekken
5,00 ster(ren)
Tongzoenen
1,00 ster(ren)
Gesproken taal
Engels
Roker
Ja
Algehele Hygiëne
Uitstekend
Origine
Oost-Europees
Leeftijd
30-35
Haarkleur
Zwart
Cupmaat
B
Lengte
1.70 m - 1.80 m
Lichaamsbouw
Slank
Duur van bezoek
30 minuten
Link naar advertentie
https://www.kinky.nl/advertenties/6650683-ella
Totale kosten (in euro)
100
Zal eens mijn ervaring met Ella delen, dat was een fijne korte date. Ella is grappig, sexy, hygienisch, en welbespraakt.

Knappe verschijning. Frisse zachte huid, slank, ondeugende blik en zachte B-cup natuurlijke borsten met mooie tepels.

Ze was iets vertraagd en ontving me in een nette kamer. Ze had een sexy en elegant jurkje aan, na een knuffel en een paar kusjes hebben we de financien afgehandeld. Snel mijn kleren aan de kant en... ze stond al naakt naast me en gaf me een compliment over mijn uiterlijk. Terwijl we kusten voelde ze knedend en masserend met haar handen mijn pik in recordtempo stijf worden. Ze lachte op een schattige en bijna verlegen manier, terwijl ze me ondeugend aankeek. "Can I kiss him?" 🤣

Condoom erom en ze begon heel zacht en diep te pijpen, het was echt lekker. Na een paar minuten duwde ik haar op het bed en ze ging op haar rug liggen. Even kort gebeft, dat smaakte naar meer... vervolgens hebben we in verschillende standjes geneukt terwijl we elkaar aanspoorden. Eervolle vermelding voor doggy, die stak er met kop en... schou..??billen?? bovenuit 😂.

Om de 30 minuten vol te maken wilde ik haar mooie handen nog aan mijn pik voelen, ze kwam naast me liggen en begon me met een fijn los handje af te trekken. Ze merkte op dat ik naar haar borsten staarde en duwde er meteen één op mijn mond om gelikt te worden. Goed opgemerkt vrouwtje 😁! De klik was er duidelijk, haar handjob was geweldig en likkend aan haar borsten kwam ik klaar.

Snel gedouched en echt nog gezellig gepraat. Niet echt een gesprek maar op een hele plagerige manier elkaar aftasten en uitdagen, we hadden er allebei lol aan. "Wait, are you telling me you are seeing other guys too? I really thought we had something special here!" "No honey, I would never do that, you are my only man." Ze ging er helemaal in mee en moest er net zo hard om lachen 🤣.

Oke, mijn soort humor. Tongzoenen deed ze niet, kan te maken hebben met de korte goedkope 30 min date voor 100 euro. Ze rookt, dat kon ik ruiken, maar echt minimaal. Met een big smile terug naar huis, deze dame is een aanrader. Geen booker ertussen dat helpt ook.
 
Hartelijk dank voor je geweldige verslag! Het weerspiegelt precies hoe ik haar heb ervaren. Wellustig en met veel plezier in de seks. De laatste keer dat zij en ik seks hadden, kon ik haar diep vingeren terwijl ze mijn stijve pik met enthousiasme en genot afpijpte. Dat maakte me zo geil dat ik haar vervolgens hard neukte tot ze klaarkwam. Het is gewoon geweldig leuk met haar. Als ik vragen mag, waar ontvangt ze haar gasten? Een hotel of een bordeel? Ik liet haar naar mijn hotel komen toen ik haar boekte; dat vond ik prettiger. Bordelen zijn niet echt mijn ding.
 
Algemene beoordeling
4,00 ster(ren)
Intiem
4,00 ster(ren)
Pijpen
4,00 ster(ren)
Extra's
  1. Beffen
Gesproken taal
Engels
Duur van bezoek
30 minuten
Dag
Dinsdag
Link naar advertentie
https://www.kinky.nl/advertenties/6650683-ella
Totale kosten (in euro)
100
Recent heb ik Ella ook ontmoet. De fotos zijn zeer realistisch. Ze glimlacht in alle fotos en dat doet ze in het echt ook dus de sfeer is heel relaxt.
Meteen terzake. Ze had maar half uur en dat was ok met mij voor een eerste date. Even gebeft om in de moed te komen. Ik kan niet met zekerheid zeggen of ze hiervan genoten heeft maar ze liet het wel graag toe en dat is fijn. Alle handelingen waren meer dan fijn. Ze is fijn in omgang, meewerkend en meedenkend. Heerlijk in missio klaargekomen. Geen (tong)zoenen, wel een paar kusjes kunnen krijgen.

Eenmaal dit afgelopen, was er echter weinig contact meer. De sfeer bleef onveranderd maar er hing wel een gevoel (mss enkel tussen mjn oren) dat de sessie afgesloten moest worden. Ondanks dit, toch wel alles als zeer prettig ervaren, inclusief de gesprekken voor het maken van de afspraak. Ze is zeker speels en grappig, ziet er erg goed uit en spreekt heel goed Engels. Een vervolgbezoek is helmaal niet uitgesloten.
 
Algemene beoordeling
5,00 ster(ren)
Intiem
5,00 ster(ren)
Pijpen
5,00 ster(ren)
Zoenen
5,00 ster(ren)
Extra's
  1. Beffen
  2. Pijpen deepthroat
  3. Vingeren
Gesproken taal
Engels
Roker
Ja
Algehele Hygiëne
Uitstekend
Origine
Oost-Europees
Leeftijd
30-35
Cupmaat
B
Lichaamsbouw
Normaal
Duur van bezoek
30 minuten
Dag
Vrijdag
Totale kosten (in euro)
100
Via de app afgesproken met Ella. Afspraak zou om 15.30 zijn maar vanwege wat gedoe met een kamer werd het uiteindelijk 16.00u voordat ik binnen kon. Het wachten was het dubbel en dwars waard. Wat een lieve dame met een ondeugende lach. Ze verontschuldigde zich meteen voor het gedoe. Bij binnenkomst meteen kussen op de mond. Wat een geil ding om te zien. Ze kleedde zich uit en hielp mij daarna met het ontdoen van mijn kleding. We kropen zoenend over elkaar heen het bed op en ik begon meteen haar lekkere zachte borsten en tepels te kussen. Ze begon te kronkelen. Daarna nog even kussen en ik voelde met mn vingers aan haar grotje wat al aardig nat was. Die wil ik proeven dacht ik en ik ging langs haar tepels naar beneden om haar uitgebreid te likken. Ze smaakt heerlijk. Daarna ging ze mij lekker pijpen en ze kijkt je dan ook echt heel geil aan als ze met haar tongetje over je eikel gaat. Ik moest me inhouden om niet meteen klaar te komen. " Fuck me" zei ze , en ze ging op haar rug liggen met die ondeugende blik in haar ogen. Langzaam schoof ik mn pik naar binnen bij haar zonder ook maar een klodder glijmiddel te gebruiken. Wederom moest ik even afknijpen anders spoot ik het rubbertje al snel vol. Heerlijke meid om te neuken, lekker met haar borsten spelen en dan weer haar benen uit elkaar trekken. Ze laat het allemaal toe. Er was ook wel een klik. Na een tijdje condoompje vol gespoten en weer kreeg ik kussen op de mond. Helaas geen tongzoenen.
Dit is in lange tijd de beste dame die ik ben tegen gekomen en die er ook echt plezier aan beleefd. Ella gaat mij zeker terug zien.
 
Bedankt voor je bericht, dat heeft mijn eetlust echt aangewakkerd! Ik denk dat ik haar nog eens moet bezoeken, maar dan in ieder geval voor een uurtje. Als ik één wens mocht doen, zou het anaale seks zijn (ik in haar); dat kontje is gewoon te verleidelijk. Maar je kunt niet alles hebben. Jammer. Ik vond het heerlijk om naar haar schattige kontje te kijken terwijl ik haar van achteren neukte. Het maakte me nog geiler. 😛
 
Terug
Bovenaan Onderaan