Zó, weer wat bij gekomen en tijd gevonden om een recensie te kunnen schrijven.
Bij aankomst op de parkeerplaats, ruim voor 21 uur, werd ik al vrolijk door Bobby (eigenaar Fun, met dat staartje) herkend en welkom geheten. Direct om 21 uur binnen, en zoals gewoonlijk eerst even wat van het buffet pakken. Het was nog rustig, en ik besloot eens in het vernieuwde wellness gedeelte te kijken....
Liep door naar de Tantra tempel, en warempel....
daar viel ik met mijn 'neus in de boter'
Ik was altijd in de veronderstelling dat dit 'wellness' gedeelte niet echt voor actie bedoeld was , en bij eerdere edities was deze ook ivm verbouwing een tijdje gesloten - niet dus!
Terwijl en in het hoofdgedeelte (beneden en boven) nog geen spoor van actie te vinden was, trof ik in de Tantra tempel een Aziatisch stel met een jonge vrouw met een goddelijk lichaam.
1 single heer meldde zich bij dit stel - en ik was de volgende. Even later waren we dus met zo'n drie/vier single heren en haar eigen partner - en mochten we haar aanpakken.
En in mijn geval, moest ik flink aan de bak. Terwijl ze haar man pijpte, neukte ik haar doggy - waar ze duidelijk van genoot. Er melden zich geen 'nieuwe' single heren. Waarschijnlijk omdat dit op een afgelegen plek (tantra tempel) was - en je moet er maar net toevallig komen.
Er waren nog twee single heren bij op het moment dat ik haar neukte, meerdere keren bood ik aan om te wisselen - maar ze waren niet hard genoeg gaven ze zelf aan - dus 'moest' ik door. Ik denk dat ik haar zo'n 20 minuten onafgebroken geneukt heb - en al die tijd meldde zich geen vrijwilligers... Uiteindelijk nam 1 man het van mij over - ik keek even rond en een paar minuten later kwam mijn kans op een volgende ronde

weer doggy, aangemoedigd door haar man. Ze kreunde stevig van genot. Genieten!
Hierna douche en bubbelbad gepakt - en weer door naar het clubgedeelte waar de avond langzaam op gang kwam.
Het aankondigen van de gigolina's heb ik gemist, omdat ik boven was.
Wat me opviel, vooral boven, de grote hoeveelheid 'zoekende' single heren ten opzichte van de stellen - het aantal actieve stellen deze avond vond ik wat beperkt. Op een bepaald moment krioelde het van de heren in de gangen op de bovenverdieping.
Een donkere Braziliaanse vrouw met de haren in rasta vlechtjes liet zich hier aanpakken door een groepje heren - even kon ik er bij aansluiten voor een blowjob, het was te druk om haar te kunnen neuken.
Toen ben ik naar beneden gegaan en heb me bij die Turkse gigolina gemeld, de enige van die club gigolina's die ik de moeite waard vind, zalig gepijpt en daarna doggy geneukt.
Hierna weer eens naar de wellness/tantra tempel gegaan - hier was een GB gaande van twee jongedames die een moeilijke taal spraken, de jongens waren duidelijk bekenden - later vertelde een van die meiden (die goed Engels sprak) dat ze uit Hongarije kwamen. Helaas kwam ik niet meer aan de beurt, het waren voor mijn gevoel ook bekenden van elkaar en wilde geen ruzie met het groepje van 5/6 heren, heb dan niet de brutaliteit mijn slurf er zomaar tussen te duwen...
Ook op andere plekken in de Tantra tempel waren stellen bezig - die duidelijk aangaven er geen single heren bij te willen.
Een patroon dat ik meer heb gezien deze avond - stellen die het alleen met elkaar doen (dus ook geen uitwisseling met andere stellen), of alleen maar kijken. Zo was er een bloedmooie jongedame, schat haar 18-24 jaar, aan haar accent te horen Vlaams - enorm sensueel en sexy (zwart lingeriesetje, grote borsten) - samen met een man, ze keken de avond vooral rond en gingen uiteindelijk in de Tantra tempel samen van bil - maar van een orgie of interactie met anderen kwam het niet.
Het is mede om deze reden dat ik de term 'grootste sexfeest van Europa' niet helemaal passend vind, zeker als je het gebeuren met de gigolina's buiten beschouwing laat - zo heb ik veel feesten in de Eroxx meegemaakt (Belgie) die laagdrempeliger, actiever, ruiger en meer 'hardcore' waren - en is het percentage actieve stellen bij Erofeestjes in Breukelen sowieso altijd hoger.
In het gedeelte met de 'huisjes' boven ('"Sperma Bank, rente aftrekbaar") weinig noemenswaardigs meegemaakt, en op een bepaald moment was het Aziatische stel van het begin van de avond naar huis. Rond 02:00 ben ik ook naar huis gegaan.
Volgende editie is in de zomervakantie dus die sla ik even over - 12 juni naar Erofeestjes Breukelen en dan zit het seizoen er voor mij even op - de 'Closing Party' later dit jaar heb ik wel op mijn lijstje staan.
Mooi om dit feest weer eens meegemaakt te hebben - en de interactie met het Aziatische stel begin van de avond maakte voor mij echt het feest - zónder dit avontuur had ik de avond een '6' gegeven - nu een 8.5/9.
Ook heb ik de indruk dat inderdaad 2/3 jaar geleden de sfeer 'rauwer' was, ongeremder en meer actie - ik denk zelf dat dit ook wel iets te maken heeft met de coronaperiode waar we toen uit kwamen - voor mijn gevoel waren de GB's en swingersfeesten die toen na drie jaar weer 'mochten' veel ruiger, nu 'normaliseert' het zich meer. Maar dit is puur een theorie natuurlijk.