Hoe opgewonden ben je voordat je een dvp bezoekt?

Welkom op Girlsreview.nl

Lid worden van deze geweldige club? Minder reclame? Meld je nu aan!

Registreren

Hoe geil ben je voordat je een dvp bezoekt?

  • Extreem opgewonden

    Stemmen: 5 6,8%
  • Zeer opgewonden

    Stemmen: 15 20,5%
  • Opgewonden

    Stemmen: 24 32,9%
  • Enigszins opgewonden

    Stemmen: 17 23,3%
  • Licht geinteresseerd

    Stemmen: 12 16,4%

  • Totaal aantal stemmers
    73
Ik bezoek soms dames die niet dagelijks werken en echt van te voren geboekt moeten worden. Dat kan zelfs een paar weken van te voren zijn. Daar moet ik me dan naar schikken en dus de discipline van het wachten opbrengen. Vroeger dacht ik dat ik dat niet zou kunnen, maar het valt mee.
Ik ben nog niet opgewonden op het moment van boeken, maar dat ontstaat geleidelijk in de tijd daarna.
 
Een week niet klaarkomen? Das best wel lang..
Komt nog wel je bent nog niet zo oud ,dan ben je blij om een x in de week te komen:. -( nu mijn beleving naar een dame te gaan )
Het begint thuis al douche nette kleren niet te veel aftershave valt thuis op waar moet jij naar toe 🤭dan op pad naar de dames ik ga altijd naar een huis voor de dames .dan op weg begint het al welke leuke dame zou er vrij zijn want ik kan niks plannen .dan een beetje nerveus aan bellen , binnen gekomen de spanning stijgt dan in de ruimte waar de dames zich voorstellen (beetje brok in de keel goeie spanning )dan kome de dames het word al warmer ,maar als ik de schoonheden zie dan valt de last van mijn schouders ik vind ze altijd allemaal mooi maar moet toch kiezen . Als ik dan mijn voorkeur en besluit heb genomen , dan naar de kamer wasje of douche wat de dame wil, en ze gaat zich uitkleden wauw heerlijk om zo'n mooie blote dame te zien en die je ook mag aanraken en knuffelen en verder leuk dingen samen doen dan is de spanning weg één is het genieten beginnen ( tussen door de gedachten als hij mij nu maar niet in de steek laat gebeurt weleens ) en dat is dan toch nog n beetje spanning , maar verloopt de date verders oké dan kan ik daar nog dagen van genieten ( wat kan het toch een genot zijn vrijen met een vreemde dame 🥰)
 
Laatst bewerkt:
Terug
Bovenaan Onderaan