Intense tantra massage

Welkom op Girlsreview.nl

Lid worden van deze geweldige club? Minder reclame? Meld je nu aan!

Registreren
Tantrananda in Zottegem is echt wel goed hoor, ik ben er meermaals geweest, altijd bij Anna, maar ik ben vorig jaar verhuisd waardoor het nu echt wel belachelijk ver is.
Joema (ook bij Tantrananda) heb ik in december bezocht in Antwerpen (in haar eigen zaak) en dat was heel goed.
Hallo, ik ben van plan om eens een afspraak te maken. Ik zoek een goede tantra massage maar zeg niet neen tegen een tikkeltje meer 😉
Een aanrader?
 
Joema geeft naakt maar meer niet mogelijk anders is t geen tantra meer
ze is hier te vinden even zoeken op Joema ontvangt op vogeltjesmarkt
Ik ben er een goed jaar geleden eens bij geweest , ze kwam wel naakt tussen mijn benen zitten , met als gevolg ,, dame heeft wel wat leeftijd en is niet geschoren 😔
 
Tantra is zonder tikkeltje meer als je meer wilt zou je toch een dame van plezier moeten zoeken , anders blijft het zoeken naar een speld in hooiberg.
Tja maar dan belanden we weer in een ander uiterste. Mijn, noem het maar fantasie, is dat een (tantra) massage waar, al dan niet subtiele, wederzijdse aanrakingen kunnen en wie weet waar het eindigt.
Als je naar een DVP gaat weer je wat gaat komen.
 
Terug
Bovenaan Onderaan