Bekijk de onderstaande video om te zien hoe je onze site als een web app op je startscherm installeert.
Opmerking: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari
Lid worden van deze geweldige club? Minder reclame? Meld je nu aan!
RegistrerenBij prive-ontvangst ook mits je de dure dames neemt de goedkopere zijn niet betrouwbaar.Ik ga altijd voor half uurtje, bij zowel ramen als prive ontvangst. Bij ramen is een half uur meestal ook wel een half uur,
Voor mij is het iets waar ik graag geld voor opzij zet en haal meer uit een lange date. Maar het moet natuurlijk wel kunnen.4 uur bij een dvp.. had ik maar dat budget..![]()
Persoonlijk vind ik twee uur dan meer een mooi alternatief...Voor mij is het iets waar ik graag geld voor opzij zet en haal meer uit een lange date. Maar het moet natuurlijk wel kunnen.
Dus zonder condoom?Persoonlijk ga ik voor minimaal een uur en met badderen zelfs 2 uur.
Nu ben ik een persoon die altijd nieuwsgierig is naar de persoon. Als een dame mij goed bevalt kom ik graag terug als vaste klant.
Ik hou van rustig aan doen, masseren, olie, elkaar lekker geil maken en dan pas neuken. Dan is een vluggertje niet handig.
Ondanks die voorkeur is m'n leukste date een vluggertje met een kleine slanke jonge Roemeense op het Zandpad in Utrecht.
Ze gaf mij een tongzoen, we rukten elkaars broekjes naar beneden. Ik duwde haar tegen de muur en neukte haar in staande positie. Ik kwam klaar en rekende af. Daarna ging pas het gordijn dicht zodat ze discreet de sperma uit haar poes kon vegen. Totale actie was 4 minuten.![]()
En zo zal een ieder de eigen ervaring kunnen opschrijven. De vraag is daarna: wat wil je er mee doen?Wat vinden jullie is het verstandig om voor een uur seks te kiezen? Ik denk dat een date van een uur vaak overbodig is omdat je in de praktijk toch niet zolang binnen blijft. Vaak genoeg meegemaakt dat een uur seks niet wordt afgemaak, je komt of zelf te snel klaar waardoor je kunt gaan of de dvp probeert je snel af te werken. Je kunt beter voor een halfuur kiezen of in sommige gevallen voor 45 minuten waar de afgesproken tijd wel vaak wordt afgemaakt.
Een pil zoals Super Kamagra, daar zit een stof in die klaarkomen kan uitstellen.wat is een zaaduitsteller?
Het lijkt me dan dat je ook zeer populair zou zijn bij de reguliere dames. Want ik hoor hierover vaak geklaag.Altijd, minimum anderhalf of langer.
Ik ben een slow sexer, geen pornobeuker. Kan gigantisch genieten van een lang voorspel.
Als je dan graag 2 of meerdere malen komt of laat komen is 1:30 het minimum.