Mathijs heeft zin
Stamgast
en anders kan ze zelf anticiperen, ze is er zelf bij nietwaar
Bekijk de onderstaande video om te zien hoe je onze site als een web app op je startscherm installeert.
Opmerking: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari
Lid worden van deze geweldige club? Minder reclame? Meld je nu aan!
RegistrerenGeen idee of het vergoed wordt en ik snap ook dat ze meer vragen dan normaal want je moet als dame om kunnen gaan met allerlei beperkingen, ik was net op een pagina die hetzelfde aanbied maar dan voor 450 euro , dat vind ik een veel betere prijs, nogmaals dit is mijn mening en ieder mag vragen voor zijn diensten wat hij of zij wiltEhm, is toch een prima prijs? Ik snap je problemen eigenlijk niet. Mijn afspraakjes zijn meestal ook 1000+ euro, dus ik vind dit ook niet zo raar. En, er zijn maar weinig sekswerkers die het bed willen delen met een man met allemaal beperkingen. Hardverscheurend, maar wel de waarheid. Dus, ik snap dat ze in deze niche ook wat extra zal vragen. Als ze te duur is, dan zullen er vast ook weinig klanten zijn. Blijkbaar valt dat wel mee.
Wordt het niet vergoed door de zorgverzekeraar? Ik las daar ooit eens iets over.
Prima toch, dan heeft de man mooi keus.ik was net op een pagina die hetzelfde aanbied maar dan voor 450 euro , dat vind ik een veel betere prijs
ik vraag mij af wat zij meer aanbied dan een andere dvp.@Roxas, hoe komt het dat je er een naar smaakje aan overhoudt? Welke tekst op haar website heeft daar dan voor gezorgd?
Waarschijnlijk omdat het makkelijker is zoeken voor de doelgroep(laat ik het zo even noemen).Wat mij een naar na smaakje geeft is waarom moet je er zo grandioos mee uit pakken? Er zijn er genoeg dvps die aan geven in hun dat mensen met een beperking ook welkom zijn.
Heb je wel naar haar site gekeken? Wat bedoel je dan met "zo grandioos mee uit pakken"?….Wat mij een naar na smaakje geeft is waarom moet je er zo grandioos mee uit pakken? …
ik begrijp wel de verontwaardiging van de topicstarter, ik heb even naar de tarieven van mevrouw Mepschen gekeken, die beginnen vanaf € 920,00 en dat voor een doelgroep van mensen die vaak afhankelijk zijn van een uitkering.
Ik kan mij een bericht van een paar maanden geleden herinneren van Noortje Smit, waarin het ook anders kan,
![]()
Regering stelt wmo vergoeding in voor sekswerk voor mensen met beperking
Ook gehandicapten hebben recht op een sexleven. Ze leven al van een uitkering waarmee ze geen dvp kunnen betalen. Mogelijk ook dat ze niet kunnen reizen. De WMO geeft hiervoor een oplossing. Er zijn gehandicapten die 7/24 ondersteuning nodig hebben. En dan denk ik wel eens: Waarom mag de partner...www.girlsreview.nl
Mijn reactie komt voort uit slechte ervaringen die ik zelf gemaakt heb. Met een een organisatie die er was om mensen met een beperking aan een job te helpen. Het klonk allemaal mooi. Maar het waren vooral mooie praatjes. En quota's halen voor subsidies.Heb je wel naar haar site gekeken? Wat bedoel je dan met "zo grandioos mee uit pakken"?
Dat is waar er zijn veel kwetsbare mensen. En niet idd niet alle dames op kinky, Sj , RL etc zijn even eerlijk. Maar persoonlijk vind ik dat we die mensen zo veel mogelijk in de "gewone" maatschappij moeten betrekken. Nu vallen er veel buiten of tussen in.Waarschijnlijk omdat het makkelijker is zoeken voor de doelgroep(laat ik het zo even noemen).
We weten allemaal hoe kinky en SJ werken qua zoeken, en hoe vaak dingen worden aangeboden die uiteindelijk toch niet mogelijk blijken of zijn.
Vergeet niet dat het vaak kwetsbare mensen zijn.
Meerdere mensen halen hier het punt aan dat mensen vrij zijn om hun tarieven te bepalen. Hier ben ik het mee eens. Natuurlijk staat je dit vrij. Dit is helemaal niet de discussie hier. Als zij een high class escort service aanbood en zich echt richten op de wat rijkere of meer vermogende klanten, dan is dat haar goed recht. Alleen waar het mij heel duidelijk om gaat is het punt hierboven.De doelgroep die ze claimt te bedienen, zal hierdoor amper of geen gebruik kunnen maken van haar diensten.