mannen die zichzelf aftrekken op moment supreme - liever de dame het laten afmaken!

Welkom op Girlsreview.nl

Lid worden van deze geweldige club? Minder reclame? Meld je nu aan!

Registreren

TheLicker

Stamgast
Forumpionier
320
05/07/21
339
Ja eigenlijk wat de titel zegt.. liever de dame alles afmaken en elkaar klaar laten komen toch?
Gaat me hier niet specifiek om porno video's, maar daar mag je wel op antwoorden, het gaat me meer om sex in het algemeen, met dvp of je eigen vrouw etc

Wat denken jullie daarvan?
 
Voor een handjob heb ik geen dame nodig en wat je zelf doet doe je meestal beter :)
Ik ben eerlijk gezegd nog niet veel dames tegen gekomen die een goede handjob kunnen geven. Van mij mogen ze andere talenten tonen en ja hoor ze mogen zelf ook genieten, ik zal mijn best doen om haar ook te laten komen.
 
Tuurlijk is het het doel dat zij het afmaakt, maar dat lukt helaas niet altijd. Zelfs niet met olie of glijmiddel. De techniek is net niet goed genoeg (te hard, te zacht, te snel, te langzaam) of ze is zo lang bezig dat haar armspieren verzuren. Dus dan maar even zelf afmaken. Zolang de rest van het samenzijn maar wel lekker was, is dat geen ramp, wat mij betreft.
 
Uiteraard veel beter als de dame het afmaakt, maar soms lukt het de dame niet om wat voor reden dan ook. Dan maak ik het zelf af, kan ik daarna rustig naar huis.
 
Best leuk om het zelf te doen en over haar borsten heen te spuiten. Zij mag mijn ballen kietelen of haar borsten vasthouden.

Bij DVP probeer ik wel altijd eerst om tijdens sex (penetratie) klaar te komen want dat gaat bij degene die ik thuis heb allemaal erg moeilijk terwijl al het andere wat dat betreft minder speciaal is.
 
Wel eens meegemaakt dat een dvp abrupt ermee stopte omdat ik (volgens haar dan) aan het uitstellen was of teveel haar grenzen aan het opzoeken was. 🤷‍♂️ Kreeg ze opeens een emotionele inzinking en barstte in janken uit; erg ongemakkelijk als je daar met een harde paal naast haar op bed ligt. 🙈 Na wat gepaaid, getroost en opgevrolijkt te hebben haar snel weer aan het werk kunnen zetten om het klusje te klaren! 🥳
 
De meeste dvps zijn niet zo goed in handjobs althans niet om tot de finish te gaan. Sommigen doen het heerlijk aan het begin van de date tijdens het voorspel maar aan het eind dan weten ze dat ze naar een orgasme toe werken en dan gaan ze opeens heel hardhandig of veel te snel.
 
Ja eigenlijk wat de titel zegt.. liever de dame alles afmaken en elkaar klaar laten komen toch?
Gaat me hier niet specifiek om porno video's, maar daar mag je wel op antwoorden, het gaat me meer om sex in het algemeen, met dvp of je eigen vrouw etc

Wat denken jullie daarvan?
Ik vind hetzelf lekkerder, maar kan ook per dame of moment afhankelijk van gemoedstoestand en soort sex etc andees zijn. Steeds hetzelfde is boring.
 
Terug
Bovenaan Onderaan