Recensie Milou, Divina, Paal 2,00 ster(ren)

Welkom op Girlsreview.nl

Lid worden van deze geweldige club? Minder reclame? Meld je nu aan!

Registreren

Mylome

Wandelaar
58
13/10/21
39
3
Algemene beoordeling
2,00 ster(ren)
Ik heb lang over moeten nadenken om iets te schrijven over milou of niet...uitendelijk mijn besluit toch een recensie te schrijven...ik ken milou van 5/6 jaar geleden. Van op begin tot nu heb ik haar altijd super lekker en een topmensen gevonden. Was altijd een zalige gfe date met haar...tot ze stopte in genk te werken...was een serieuze dompel voor mij en voor de velen die haar kenden. Uitendelijk is ze nu terug in paal als masseuze(!). Nu ik ben dus gegaan bij haar recent. Wat ik moet zeggen is een grote ma dan ook een reuze teleurstelling. Ze is totaal niet meer de oude meisje van genk toen. Is nog altijd mooi,vriendelijk en lief daar niks op te zeggen. Maar haar service is gwn schandalig! Van een beste gfe is ze nu naar een simpele,niks doende dame geworden. Geen tongzoenen zelfs niet eens zoenen,niet beffen,pijpen met cdm,zogezegd doet ze massage! Wat olie op mijn lul 10 sec gespeeld en op mij komen zitten en met teleurstelling ben ik klaargekomen. Nog nooit heb ik zoveel spijt gehad voor mijn geld echt nog nooit. En ik ben een uiterst hygienische, verzorgde en propere man he...dus aan.mij lag het niet. Tis gwn dat milou jammer genoeg totaal niet meer de oude is zoals de velen die haar kenden...jammer daarvoor...
 
Hopelijk had ze een slechte dag. Milou behoorde volgens mij tot de topklasse qua massage met intiem. Ik wil ze nog wel eens bezoeken. Hoop dat het slechts een mindere dag was en de service zo top als vroeger, anders zonde van het geld.
La Divina staat nochtans bekend om zijn kwalitatieve service, misschien dat de uitbater het opneemt met Milou.
we moeten immers allemaal hard werken voor onze centjes.
 
Hopelijk had ze een slechte dag. Milou behoorde volgens mij tot de topklasse qua massage met intiem. Ik wil ze nog wel eens bezoeken. Hoop dat het slechts een mindere dag was en de service zo top als vroeger, anders zonde van het geld.
La Divina staat nochtans bekend om zijn kwalitatieve service, misschien dat de uitbater het opneemt met Milou.
we moeten immers allemaal hard werken voor onze centjes.
Ben met je 100% mee eens. Milou behoord tot de top van qua gfe dates ook...hoe ik haar kende. Maar hoe ik het zeg pijpen mc ,geen zoenen/tongzoenen,amper een massage zijn niet hare diensten. En qua de uitbaatster was ze een zeer lieve en vriendelijke, sympathieke dame daar heb ik niks op te zeggen. Maar milou is niet meer de vroegere milou...dat is zeer duidelijk jammer genoeg.
 
Na lang dit forum te hebben gevolgd als 'gast' toch nu een account gemaakt.
Een slechte ervaring is niet fijn en zoals die deelnemer zegt... wij moeten allemaal werken voor die centjes. Op de uitzondering na, die de centjes zo krijgen;)

Een review mag/moet kritisch zijn en blij dat ze hier soms best zeer kritisch en duidelijk zijn.
Maar zoals hierboven gezegd, misschien een slechte dag. Maar als er meer slechte reviews komen dan zal er wel iets van kloppen.
Ik ben een paar keer bij haar geweest. Ok de service is wat anders dan vroeger. MIsschien is haar terugkomst niet van harte.
Maar ik ga toch terug. Mijn ervaring was positief. Telkens een vrolijke bedoening, zalige massage, en toppunt.
Ja, misschien niet meer zo geil als vroeger maar toch eentje om terug te komen.
Ik heb binnenkort trouwens nog eens een afspraak. Als die achter de rug is zal ik in elk geval hier een seintje laten.
 
niemand ervaring verder? of is ze zo goed dat je ze voor jezelf wilt houden? hahaha
Ze was vroeger toen ze nog in genk/cupido werkte super goed. Was de beste gfe dame op moment. Maar met de jaren is ze totaal veranderd en nu in mijn ogen en voor mij niks meer waard. Ze is nog altijd mooi en lief...maar daar blijft het ook erbij. Voor de rest qua haar kunsten wat ze toen deed en nu doet is dag en nacht verschil. Voor te babbelen is ze nog altijd goed maar daar blijft het ook erbij jammer genoeg. Nu voor sex of zelfs voor massage is ze totaal niks waard...jammer want ze was ooit top top top...is ook al zeker 10 jaar geleden van toen ik ze eerste keer leerde kennen...waren zeer goeie tijden...mja...alles veranderd he 😊
 
Is dit haar nieuwe advertentie?
Dit is haar nieuwe advertentie ja klopt maar geloof me mannen ze is niks waard. Een zeer mooie dame,mooie lichaam ook. Vlot om ermee te praten ook...en daarbij zijn we uitgepraat ook. Ze doet het met tegenzin,ze zoent niet eens,pijpen met condoom en dat trekt ook op niks,ipv de mijne stijf te worden is de mijne zelfs slapper geworden,zo erg is ze met pijpen. En dan over massage zogezegd,ze kent er niks van,maar echt niks van. Niet voor niks dat ze bij divina haar een opmerking gaven daarover. Vroeger was ze een topper in gfe date,maar nu geloof me mannen enige wat pluspunt is dat ze een mooie dame is voor hare leeftijd,maar dat is het ook. Snap niet wat met haar scheelt maar als je iets niet graag doet doe het dan niet he! Voor dezelfde geld kunt ge veel betere dvp's krijgen hoor en zeker tegen haar mogelijkheden! Je bent echt ondermaats milou!
 
Terug
Bovenaan Onderaan