WHEM Mrs Wiek, Dieren

Welkom op Girlsreview.nl

Lid worden van deze geweldige club? Minder reclame? Meld je nu aan!

Registreren
zo'n 2,5 jaar geleden wel bezocht uit nieuwsgierigheid naar BDSM.
BDSM was niet mijn ding was de uitkomst. massage zelf niet verkeerd.
sympathieke dame die geen haast heeft.
daarna niet meer bezocht ook ivm rijafstand
 
Wat haar mogelijkheden zijn weet ik nog niet. Ik heb aangegeven in mijn eerste bericht met haar wat mijn verleden is en waar ik heen wil (zonder in te veel detail te gaan). Mijn wensen omvatten meer de Bondage and SM (pijn) en vroeg haar "of zij mij daar mee kon helpen", en haar reactie daarop was "Dat is prima mogelijk hier". Zoals gezegd, we gaan "de zaken" eerst doorspreken, dus dan zal duidelijk worden waar de grenzen liggen. Aangezien ik 100% sub ben, zullen dat (denk ik) meer mijn grenzen zijn dan die van haar. We'll see :)
 

Wie heeft ervaring met meesteres uit Dieren?
Geprobeerd om die ervaring op te doen maar dat mens is zo maf als een achterdeur en bovendien alleen maar op geld uit dus ik ben 'm gesmeerd.
 
@ earlymeadow:
Bondage: ja zeker mogelijk. zij bind je helemaal vast
SM/pijn: ze gaat zeker jouw grenzen opzoeken en vinden.
let wel op met gebruik van het afgesproken "stop"woord. zij zal dan ook de SM-sessie volledig stoppen
massage om de afgesproken tijd vol te maken is daarna nog wel mogelijk
ik haar een aantal keren met plezier bezocht, alleen bleek uiteindelijk dat BDSM niet mijn "ding" is.
 
Zou je willen uitleggen waarom je haar "zo gek als een achterdeur" vind? Mag ook evt. via pm. Ik heb morgen en afspraak staan nl.
Was niet voor mij bij BDSM heb ik liever een knappe dame dan is het makkelijker om opgewonden te worden bij de dominatie. Dame liegt niet over haar leeftijd en heeft grijs haar gewoon een beetje het standaard buurvrouw van die leeftijd leuk voor een praatje maar voel me niet aangetrokken. Ik hou wel van wat ouder maar trek de grens wel bij 40/45 max.
 
Was niet voor mij bij BDSM heb ik liever een knappe dame dan is het makkelijker om opgewonden te worden bij de dominatie. Dame liegt niet over haar leeftijd en heeft grijs haar gewoon een beetje het standaard buurvrouw van die leeftijd leuk voor een praatje maar voel me niet aangetrokken. Ik hou wel van wat ouder maar trek de grens wel bij 40/45 max.
Ah, oke, bedankt voor je reactie. Ik zit wel degelijk, denk ik, anders in elkaar. Mij gaat het niet zo zeer om het uiterlijk maar om het SM spel. En ze is ook een paar jaartjes jonger als mij :) :)
 
Laatst bewerkt:
Vanochtend mijn eerste sessie met haar gehad. Ze neemt inderdaad alle tijd, en ik wilde voor mijn eerste keer toch iets rustiger aan doen, en dat deed ze dan ook. Een volgende keer gaan we iets verder, maar ik heb nu een redelijk goede idee wat ik kan verwachten. Ze is rustig van karakter, en wisselt lieve gestreel af met wat meer hardhandigheid. Ik vond het erg prettig.

@Koffie1 vroeg wat voor diensten ze aanbiedt. Geen standaardpakket aan diensten als zodanig. Geef in je eerste mail met haar duidelijk je wensen aan, en daar zal zij dan op reageren. En als je erna vraagt zal ze aangeven wat ze absoluut niet doet.

@putanero60 gaf aan dat ze mijn pijngrenzen zou vinden een verleggen, daar was ze in de eerste sessie te lief voor, maar ja - dan ook weer op mijn verzoek. Mijn pijngrenzen liggen véél verder. Bij de eerste sessie moest ze mij eerst leren kennen, wat mij in ieder geval een veilig gevoel gaf. Zij is absoluut van veiligheid eerst, terwijl ik daar wat meer roekeloos in ben.

Ik heb nu wel vertrouwen in haar, en ik hoop dat we het de volgende keer en stapje verder kunnen nemen.

Wel is het zo dat ze dit naast haar werk doet in haar vrije tijd, dus tot een afspraak komen kan weleens lastig worden. Ik zou adviseren om via SJ te reageren en als je eenmaal haar email adres krijgt dan alle communicatie via email te doen. In mijn ervaring krijg je dan meestal dezelfde dag wel een reactie, al is dat vaak kort en bondig.

Overigens, in tegenstelling tot andere opmerking die hier voorbij zijn gekomen, vind ik haar wel een knappe dame. Smaken verschillen dus :)
 
Laatst bewerkt:
Terug
Bovenaan Onderaan