Rechtszaak Marco Borsato

Welkom op Girlsreview.nl

Lid worden van deze geweldige club? Minder reclame? Meld je nu aan!

Registreren
Als je dit vergelijkt wat er nu al jarenlang gebeurt met al die minderjarigen die al jaren misbruikt worden door bepaalde gelovigen, in een enorme lijst met landen, en dat het steeds erger word, stelt dit natuurlijk relatief niks voor...

Zoveel vele malen ergere voorbeelden uit engeland, frankrijk, duitsland, zweden, oostenrijk, spanje enzovoorts enzovoorts...

En dan heb ik het nog niet eens over epstein en de koningshuizen... alles wat van vriendjespolitiek aan elkaar hangt...

En dan gaat het OM en rechters een beetje moreel superieur lopen doen door zogenaamd te normeren door 1 iemand aan een schandpaal te nagelen...

Er is geen gerechtigheid in deze wereld. Daar gaat deze enkele rechtzaak helemaal NIETS aan veranderen.
 
En dan gaat het OM en rechters een beetje moreel superieur lopen doen door zogenaamd te normeren door 1 iemand aan een schandpaal te nagelen...

Er is geen gerechtigheid in deze wereld. Daar gaat deze enkele rechtzaak helemaal NIETS aan veranderen.
Wat moet het Nederlandse OM dan doen, op het moment dat zo'n zaak zich aandoet, lekker laten gaan omdat er in Zweden en Oostenrijk zaken zijn die erger zijn?

Moeten we iemand die een man vermoord maar laten gaan omdat er in Botswana en Albanië mensen rondlopen die wel 3 mannen vermoord hebben?

Dat zou toch ook compleet onrechtvaardig zijn tegenover de paar slachtoffers die nu aan het woord zijn?

Het OM is natuurlijk niet degene die dit zo breed uitmeet, dat zijn andere factoren, van mij had deze zaak best in stilte afgedaan kunnen worden, maar zo werkt het natuurlijk niet.

Ja er zijn veel ergere criminelen, maar ook van dit soort vergrijpen zal je als samenleving iets moeten vinden, vind ik.
 
Wat moet het Nederlandse OM dan doen

Laat ze gaan helpen bij het internationaal strafhof door bijvoorbeeld die landen aan te klagen voor het niet handhaven van de rechtsorde.

Of laat ze naar die landen toegaan om daar te helpen die zaken op te pakken.

En dat gaan die landen niet accepteren. Jammer dan, als ze niet handhaven, dan doen wij het voor je, zoiets.
Ze zijn lid van de EU, van de VN, van de NAVO, en nog veel meer internationale organisaties via allerlei openbare en geheime verdragen. Dat moet gevolgen hebben. En niet alleen als het de landen uitkomt, door subsidie te kunnen claimen en de industrie van baantjes te voorzien.

Dat hypocriete en corrupte systeem is failliet.

Als ze zogenaamd de moraalridders uit willen hangen laat ze dan de grootst mogelijke broek aantrekken. Dan maken ze misschien eens indruk. En herstelt het vertrouwen van de bevolking misschien weer eens.

En niet een beetje stoer gaan lopen doen met het laaghangende fruit.
Dit kan de stagaire van de juridische opleiding ook nog wel doen als het een beetje talent heeft.

Normeren begint bij het aanpakken van de zogenaamde elite die gezag zou moeten hebben en uit zou moeten dragen door het goede voorbeeld te geven.
 
Marco met zn eigen relatieprobleem was hier 'slachtoffer' van een gestoord alleenstaand geil vrouwtje die na suicide van haar man gewoon is doorgedraaid en een piemel mist. Zo heeft ze haar dochter de 'normen en waarden' meegegeven dat naakt eingelijk heel normaal is. Kind met een iq van een kakkerlak kopieerde het gedrag van dr moeder. Marco had meteen Veilig Thuis o.d. moeten inschakelen, zoals rechter ook zei eruit moeten stappen. Maar ja tegenwoordig zijn 15 jarigen vroeg rijp en zoals hij dan wel hardop roept "een lekker wijf". Marco heeft zichzelf niet in controle kunnen houden. Voelde nattigheid (niet alleen in zn broek) en liet een psycholoog meekijken om save te spelen. Gaat ff bij een naakt kind in kamer zitten, stuurt sexueel getint appjes, en de meeste dromen zijn bedrog maar dat van hem niet kennelijk.

Marco en moeder keihard straffen!
Kind naar n psycholoog sturen.

Vwb John vd Heuvel die geilt op nieuws op de voorpagina

Daarom neuk n neukpop..die kunnen nooit doorlullen 😊
 
Waar zijn eigenlijk de bewijzen tegen Borsato? Een destijds gillend kind die wat aandacht tekort kwam en bij Borsato kwam uithuilen. Na een aai over haar bol wordt hij aangeklaagd alsof hij de vreselijkste dingen met die meid heeft gedaan.

Ik mis hier toch nogal wat context om eerlijk te zijn. Deze zaak is gestoeld puur op gebakken lucht en de geile media. Feiten zijn er niet of nauwelijks
 
Laatst bewerkt:
Waar zijn eigenlijk de bewijzen tegen Borsato? Een destijds gillend kind die wat aandacht tekort kwam en bij Borsato kwam uithuilen. Na een aai over haar bol wordt hij aangeklaagd alsof hij de vreselijkste dingen met die meid heeft gedaan.

Ik mis hier toch nogal wat context om eerlijk te zijn. Deze zaak is gestoeld puur op gebakken lucht en de geile media. Feiten zijn er niet of nauwelijks
Je hebt duidelijk het proces niet gevolgd. Er is bewijs in de vorm van een gesprek wat is opgenomen. Daarnaast heeft hij meerdere aspecten bekend. Zoals dat hij lingerie voor de 15 jarige kocht, fragmenten van seksgeluiden van haar heeft geluisterd, haar op haar kont sloeg, bij haar is komen liggen toen ze naakt in bed lag, haar heeft aangemoedigd zichzelf te bevredigen voor het slapen en dat hij haar op ongepaste wijze heeft betast tussen haar benen.
Dit zijn de dingen die hij heeft BEKEND. Laat staan wat meneer nog verdoezelt. Of hij haar wel of niet heeft misbruikt, en of hij er wel of niet is ingeluisd, het is hoe dan ook een smeerlap. Als hij dat niet was had hij er ook niet ingeluisd kunnen worden op deze manier. Hij heeft misbruik gemaakt van een kwetsbaar jong meisje die net haar vader was verloren. Geen enkele volwassen man met goede bedoelingen laat zich in met een naakte minderjarige of gaat lingerie voor haar kopen.
Walgelijk dat mensen het voor deze engnek op durven nemen.
 
Laatst bewerkt:
Laten we eerst maar eens de feiten scheiden van de fictie in dat dagboek. Het is maar al te gemakkelijk om een publiek figuur aan de schandpaal te nagelen. Verdedigen kun je je niet of nauwelijks tegen dit soort aantijgingen. Gelukkig heeft hij een uitstekend team advocaten. Ik wens hem sterkte en succes.

Marco 100% fout!.
Lees mn eerdere reactie.

Maar ook die vrouw, moeder van toen nog kind
 
Waar zijn eigenlijk de bewijzen tegen Borsato? Een destijds gillend kind die wat aandacht tekort kwam en bij Borsato kwam uithuilen. Na een aai over haar bol wordt hij aangeklaagd alsof hij de vreselijkste dingen met die meid heeft gedaan.

Ik mis hier toch nogal wat context om eerlijk te zijn. Deze zaak is gestoeld puur op gebakken lucht en de geile media. Feiten zijn er niet of nauwelijks
Er circuleerde jaren terug al beelden van The Voice Kids waarop duidelijk te zien was dat Marco met zijn handen aan een meisje haar borstjes zat. Zal inmiddels wel verwijderd zijn.
En ook al blijkt de aangeefster nu mentaal labiel te zijn dan nog had hij toen al bij haar uit de buurt moeten gaan ipv er steeds weer mee om te gaan en haar te betasten.
 
Marco had meteen Veilig Thuis o.d. moeten inschakelen, zoals rechter ook zei eruit moeten stappen. Maar ja tegenwoordig zijn 15 jarigen vroeg rijp en zoals hij dan wel hardop roept "een lekker wijf". Marco heeft zichzelf niet in controle kunnen houden. Voelde nattigheid (niet alleen in zn broek) en liet een psycholoog meekijken om save te spelen. Gaat ff bij een naakt kind in kamer zitten, stuurt sexueel getint appjes, en de meeste dromen zijn bedrog maar dat van hem niet kennelijk.

Marco en moeder keihard straffen!
Kind naar n psycholoog sturen.
Zou je dat zelf ook doen?
Want wees eerlijk. Als jezelf zo'n situatie tegen zou komen, waarin moeder en dochter naakt door het huis lopen, jouw aansporen tot seks met hun, en als ze er dan zelf ook nog eens zeer appetijtelijk uit zien en daar zo'n vrije moraal heerst waarin dochterlief door de halve stad wordt plat geneukt dan durf ik te wedden dat menig man op deze site week wordt en z'n handjes niet thuis kan houden.
Laten we het gewoon toegeven, we zijn allemaal zo geil als boter en lopen de deuren plat bij hoertjes waar we ons helemaal scheel betalen voor wat mechanische seks. Marco trof op dat moment gewoon het paradijs aan. Gratis en voor niets. Dat waar iedere man van droomt en op geilt. Niet voor niets staat heel Pornhub vol met moeder/dochter trio video's. En het mooie is, Marco hoefde er op dat moment niets voor te betalen. Daar bovenop kwam dat Marco op dat moment problemen had in zijn eigen relatie. Bij die Nathalie kon hij zijn verhaal kwijt en zijn zorgen en stress van zich af neuken. Het was zijn tweede thuis daar.
Ik begrijp die Marco wel hoor. Nadeel voor hem is dat hij een bekende Nederlander is en bakken vol geld had. Zo iemand is dan later makkelijk te chanteren en alhoewel die meid zegt dat het haar niet om het geld te doen is, ja no way, zij weet ook dat als zij het gelijk aan haar kant krijgt zij een enorme som geld kan verwachten aan schadevergoeding. En dat komt goed uit als je zelf in de bijstand zit. Is een beetje hetzelfde verhaal als met die rechtszaak tussen Gilles en die Nicolekke destijds. Ook zo'n doorgedraaid seksbeest die nu overal in haar blote kont op internet valt te bewonderen. Zal me niets verwonderen dat die Nathalie en haar dochter Asmara straks dezelfde kant op gaan.
Als de gewone doorsnee man zich zou inlaten op zo'n gezin waar moeder en dochter naakt staan te behangen, daar kraait nooit geen haan naar.
 
Zou je dat zelf ook doen?
Want wees eerlijk. Als jezelf zo'n situatie tegen zou komen…. dan durf ik te wedden dat menig man op deze site week wordt en z'n handjes niet thuis kan houden.
Laten we het gewoon toegeven, we zijn allemaal zo geil als boter en lopen de deuren plat bij hoertjes waar we ons helemaal scheel betalen voor wat mechanische seks. Marco trof op dat moment gewoon het paradijs aan. Gratis en voor niets. Dat waar iedere man van droomt en op geilt.
Marco hoefde er op dat moment niets voor te betalen. Bij die Nathalie kon hij zijn verhaal kwijt en zijn zorgen en stress van zich af neuken.
Ik begrijp die Marco wel hoor.
Jij mag jezelf ook even flink achter de oren krabben als je droomt van seks met een 15 jarige. Bah
 
Zou je dat zelf ook doen?
Want wees eerlijk. Als jezelf zo'n situatie tegen zou komen, waarin moeder en dochter naakt door het huis lopen, jouw aansporen tot seks met hun, en als ze er dan zelf ook nog eens zeer appetijtelijk uit zien en daar zo'n vrije moraal heerst waarin dochterlief door de halve stad wordt plat geneukt dan durf ik te wedden dat menig man op deze site week wordt en z'n handjes niet thuis kan houden.
Laten we het gewoon toegeven, we zijn allemaal zo geil als boter en lopen de deuren plat bij hoertjes waar we ons helemaal scheel betalen voor wat mechanische seks. Marco trof op dat moment gewoon het paradijs aan. Gratis en voor niets. Dat waar iedere man van droomt en op geilt. Niet voor niets staat heel Pornhub vol met moeder/dochter trio video's. En het mooie is, Marco hoefde er op dat moment niets voor te betalen. Daar bovenop kwam dat Marco op dat moment problemen had in zijn eigen relatie. Bij die Nathalie kon hij zijn verhaal kwijt en zijn zorgen en stress van zich af neuken. Het was zijn tweede thuis daar.
Ik begrijp die Marco wel hoor. Nadeel voor hem is dat hij een bekende Nederlander is en bakken vol geld had. Zo iemand is dan later makkelijk te chanteren en alhoewel die meid zegt dat het haar niet om het geld te doen is, ja no way, zij weet ook dat als zij het gelijk aan haar kant krijgt zij een enorme som geld kan verwachten aan schadevergoeding. En dat komt goed uit als je zelf in de bijstand zit. Is een beetje hetzelfde verhaal als met die rechtszaak tussen Gilles en die Nicolekke destijds. Ook zo'n doorgedraaid seksbeest die nu overal in haar blote kont op internet valt te bewonderen. Zal me niets verwonderen dat die Nathalie en haar dochter Asmara straks dezelfde kant op gaan.
Als de gewone doorsnee man zich zou inlaten op zo'n gezin waar moeder en dochter naakt staan te behangen, daar kraait nooit geen haan naar.

T verschil is dat Pornhub +18 is en dit nog maar een meiske van 15 was!

Dus t antwoord: nee ik zou het nóóit in mn hoofd halen.

Dat ie die moeder platneukt tot daar. Maar het meisje is n kind.
Als moeder dan het kind in zn schoot werpt had ik zo'n vrouw ff n paar tikken verkocht.
 
Je hebt duidelijk het proces niet gevolgd. Er is bewijs in de vorm van een gesprek wat is opgenomen. Daarnaast heeft hij meerdere aspecten bekend. Zoals dat hij lingerie voor de 15 jarige kocht, fragmenten van seksgeluiden van haar heeft geluisterd, haar op haar kont sloeg, bij haar is komen liggen toen ze naakt in bed lag, haar heeft aangemoedigd zichzelf te bevredigen voor het slapen en dat hij haar op ongepaste wijze heeft betast tussen haar benen.
Dit zijn de dingen die hij heeft BEKEND. Laat staan wat meneer nog verdoezelt. Of hij haar wel of niet heeft misbruikt, en of hij er wel of niet is ingeluisd, het is hoe dan ook een smeerlap. Als hij dat niet was had hij er ook niet ingeluisd kunnen worden op deze manier. Hij heeft misbruik gemaakt van een kwetsbaar jong meisje die net haar vader was verloren. Geen enkele volwassen man met goede bedoelingen laat zich in met een naakte minderjarige of gaat lingerie voor haar kopen.
Walgelijk dat mensen het voor deze engnek op durven nemen.
Goh laat haar dan lekker aanwezig zijn bij die rechtszaak, maar nee ze laat advocaat Plasserman het woord namens haar voeren. Die opnames kunnen nep zijn, en door A.I. gefabriceerd zijn. Tegenwoordig is echt niet meer van nep te onderscheiden. En als hij toen al wat had met die meid dan was het destijds met wederzijds goedvinden. Maar nee opeens is ze seksueel misbruikt want kennelijk ruikt ze opeens geld.

Mijn zus had al op haar 14e verkering met een veel oudere jongen en is er ook uiteindelijk mee getrouwd. En nee het was geen uithuwelijking of iets dergelijks.
Maar ja dan heb ik het wel over de jaren 70 waar dingen toen niet zo'n probleem waren
 
Goh laat haar dan lekker aanwezig zijn bij die rechtszaak, maar nee ze laat advocaat Plasserman het woord namens haar voeren. Die opnames kunnen nep zijn, en door A.I. gefabriceerd zijn. Tegenwoordig is echt niet meer van nep te onderscheiden. En als hij toen al wat had met die meid dan was het destijds met wederzijds goedvinden. Maar nee opeens is ze seksueel misbruikt want kennelijk ruikt ze opeens geld.

Mijn zus had al op haar 14e verkering met een veel oudere jongen en is er ook uiteindelijk mee getrouwd. En nee het was geen uithuwelijking of iets dergelijks.
Maar ja dan heb ik het wel over de jaren 70 waar dingen toen niet zo'n probleem waren
Dit gaat niet over jouw zus. Daarnaast werd in de jaren 70 roken tijdens de zwangerschap en drank aan een baby voeren ook heel normaal geacht. Inmiddels weten we ook hoe schadelijk dat is. Gelukkig zijn tijden veranderd en hebben we (behalve jij en Marco B. kennelijk) inmiddels geleerd dat minderjarigen beschermen belangrijker is dan volwassen mannen hun impulsen laten uitleven.

voordat deze opnames als bewijs konden worden gebruikt is er forensisch onderzoek naar gedaan. Dus de "vervalsing-kaart" kun je niet spelen.
Het was zeker ook ChatGPt die de lingerie kocht voor het meisje?
Daarnaast heeft Marco handelingen toegegeven die WETTELIJK grensoverschrijdend zijn.
 
Waar ik mij ook vragen bij stel is de moeder. Waarom heeft zij hem laten naar boven gaan naar haar kamer? Van wat ik begrepen heb was het de moeder die de geluidsopnames van de dochter door gestuurd heeft naar hem. Van wie heeft hij die lingerie gekocht?

die moeder moet volgens mij ook op de beklaagde bankzitten. Dat is ook de reden naar mijn mening waarom de dochter niet op de rechtbank is en dat haar deel( moeder) van het gesprek tussen haar en marco.B dat ze opgenomen heeft. Na gesproken word door iemand. Zo hoor je de moeder haar intonatie niet. Waarom mogen we dat niet in zijn oorspronkelijke klank horen? Omdat ze zelf ( de moeder) even schuldig is.
 
Jij mag jezelf ook even flink achter de oren krabben als je droomt van seks met een 15 jarige. Bah
Sterker nog. Al was ze volwassen, dan is het nog erg fout om een meisje die zo zwak en labiel is seksueel te benaderen. Misschien niet strafbaar, maar ook al heel fout.

Dat is ook wat er zo mis was met de Voice. Mensen met een machtspositie hadden seks (of iets in die richting) met deelnemers. Dat kan gewoon niet.

Als leraar ga je ook niet naar bed met een student. Ook dat is zeer, zeer fout.

Maar nu ik de bewijslast heb gehoord, denk ik toch echt wel dat ie hangt. Als je als Borsato zijnde niks gedaan hebt, dan reageer je heel anders op zo'n audio opname. Dan ontken je, je bent boos en verontwaardigd. Hij niet. Hij maakte excuses etc.
 
Marco is er in geluisd door die moeder, aan de andere kant is ie vermoedelijk (want wij waren er niet bij) niet handig geweest. Maar het is geen verkrachting etc. En carriere al 6 jaar naar de klote en financieel deels naar de klote. Straf al te hoog tot nu toe.
 
Marco is er in geluisd door die moeder, aan de andere kant is ie vermoedelijk (want wij waren er niet bij) niet handig geweest. Maar het is geen verkrachting etc. En carriere al 6 jaar naar de klote en financieel deels naar de klote. Straf al te hoog tot nu toe.
Ik denk (maar ik weet het ook niet) dat het iets anders in elkaar zit. De moeder was jarenlang voorzitter van de fanclub. En dat doe je niet met de intentie om iemand erin te luizen. Ik bedoel, je smeedt geen plan van 7 jaar om Marco erin te luizen. Dus ik denk dat er een trigger moet zijn geweest om naar de politie te stappen en bewijs te gaan verzamelen.
 
schijnt een vreemde vrouw te zijn was overal bij hem vertellen visagisten van talkshows, en een fan dus gek v Borsato en veel bloot laten zien van haar zelf en haar dochter en veel sexuele intenties, niet normaal mens
 
Ik kan het niet nalaten om hier te reageren. Het is weer erg typisch voor deze tijd, mensen reageren zonder om zich ook maar even in verdiept te hebben. Als we even uit gaan van wat hij zelf heeft toegegeven en gezegd heeft dan is hij sowieso fout bezig geweest, klaar en daarvoor behoort hij gestraft te worden.
Hij was volwassen genoeg om te weten dat hij fout bezig was, hij had zelf actie kunnen ondernemen om uit die situatie te komen en dat heeft hij niet gedaan.

Welke straf , daar kunnen we heel veel over zeggen maar ( wat er ook hier verkondigd wordt) ik heb vertrouwen in ons rechtsysteem.
Hopelijk heeft hij ervan geleerd want daar is dit proces voor en wat mij betreft mag hij weer gewoon gaan optreden als hij zijn straf heeft uitgezeten.
 
Als de gewone doorsnee man zich zou inlaten op zo'n gezin waar moeder en dochter naakt staan te behangen, daar kraait nooit geen haan naar.
Feit blijft toch dat Marco met z'n takken van een minderjarige meid af moet blijven. Dat hij die moeder neukte is het probleem niet.
En nu maar klagen dat zijn carrière over is, dom dom dom
 
Die komt later aan de beurt, maar dat doet er hier niet toe. Dit is een zaak tegen Marco, dus Marco is waar het nu over gaat.
ik hoop het. Marco moet gestraft worden. Wat hij gedaan heeft is echt niet oké. Ik weet niet wat er allemaal gebeurd is en wat niet. Een mens hoort van alles. Maar van wat ik hoor en lees is de moeder medeplichtig.
 
Terug
Bovenaan Onderaan