FantAsstic
Newbie
- 10
- 01/07/25
- 6
weet iemand of er een leuke dame rondloopt bij RVP, die gezegend is met een achterwerk als Alexis Texas?
Bekijk de onderstaande video om te zien hoe je onze site als een web app op je startscherm installeert.
Opmerking: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari
Lid worden van deze geweldige club? Minder reclame? Meld je nu aan!
RegistrerenJoy heeft ook flinke billen.weet iemand of er een leuke dame rondloopt bij RVP, die gezegend is met een achterwerk als Alexis Texas?
Ze heeft prachtige billen en is heel lief! Maar ik heb m'n dates liever meer puur natuur en zo min mogelijk tatoeages.Joy heeft ook flinke billen.
Komen de foto's overeen? Ik lees gemixte reviews over haar bouw.Denk dat Britt qua lichaamsbouw het dichtst in de buurt komt van Alexis Texas. En ze is zeker een leuke dame.
Vind het redelijk kloppen bij haar jaZe heeft prachtige billen en is heel lief! Maar ik heb m'n dates liever meer puur natuur en zo min mogelijk tatoeages.
Komen de foto's overeen? Ik lees gemixte reviews over haar bouw.
Ook ik ben geen fan van agenda management van RVP. En ja ik kom vaker en ik heb ook vaak goede ervaringen. Maar met drukke leven is afspraak=afspraak maar in ca 1 van 3 gevallen ging bij mij mis. Of de dame komt niet (oke dat kan gebeuren, maar dit maak ik ook 3x mee in afgelopen jaar.....) of dat de vorige afspraak uitloopt... (hoe dan? krijg de vorige klant dan extra tijd gratis vraag ik me af) of dat het blijkbaar niet "confirmed" was. Terwijl aan de lijn was het zeker wel afgesproken. Gewoon mismanaged agenda dus. Voor de rest prima tent. Alhoewel qua discretie afgelopen tijd ook achteruit is gegaan. Vroeger (ja ik kom al zo'n 10 jaar bij deze tent) wordt je nog apart gezet, of bij de klein kamertje, of id woonkamer, of zelfs in de eerste kamer links. Maar nu als je pech heb kom je 4 anderen tegelijk in de hal. Ik weet dat veel hier zeggen vaak "waarom moeilijk doen je komt toch voor het zelfde" maar nee.. discretie is ook een voorkeur en het is een van de basis dingen voor een privehuis vind ik.Ik heb het een aantal weken geleden nog een keer geprobeerd. Afspraak gemaakt met Anouk. Daar aangekomen werd me verteld dat het een en ander was uitgelopen(of dat er een dubbele boeking was?). Of ik een uur kon wachten of een andere dame wilde? Ben meteen weer weggegaan. Maar als ik de review lees was het een geluk bij een ongeluk?
![]()
WHEM - Charlotte & Anouk, RVP, Made
Ner terug van vakantie, iemand ervaring met Anouk of Charlotte. De foto s zien er goed uit .www.girlsreview.nl
@Lindsey.......geniet ervan!weet iemand of er een leuke dame rondloopt bij RVP, die gezegend is met een achterwerk als Alexis Texas?
Fotos kloppen naar mijn mening verder wel redelijk. Zijn alleen niet heel recent,Komen de foto's overeen? Ik lees gemixte reviews over haar bouw.
Het is geen tent , maar een fijn huis , ik herken hier niks van , het loopt bij mij altijd goed ,prettige dame aan de deur ,als je advies wil staan ze je altijd te woord , loopt het mis een oplossing is er altijd , en de dames zijn stuk voor stuk toppersOok ik ben geen fan van agenda management van RVP. En ja ik kom vaker en ik heb ook vaak goede ervaringen. Maar met drukke leven is afspraak=afspraak maar in ca 1 van 3 gevallen ging bij mij mis. Of de dame komt niet (oke dat kan gebeuren, maar dit maak ik ook 3x mee in afgelopen jaar.....) of dat de vorige afspraak uitloopt... (hoe dan? krijg de vorige klant dan extra tijd gratis vraag ik me af) of dat het blijkbaar niet "confirmed" was. Terwijl aan de lijn was het zeker wel afgesproken. Gewoon mismanaged agenda dus. Voor de rest prima tent. Alhoewel qua discretie afgelopen tijd ook achteruit is gegaan. Vroeger (ja ik kom al zo'n 10 jaar bij deze tent) wordt je nog apart gezet, of bij de klein kamertje, of id woonkamer, of zelfs in de eerste kamer links. Maar nu als je pech heb kom je 4 anderen tegelijk in de hal. Ik weet dat veel hier zeggen vaak "waarom moeilijk doen je komt toch voor het zelfde" maar nee.. discretie is ook een voorkeur en het is een van de basis dingen voor een privehuis vind ik.
Wat komt er niet overeen?Vind het redelijk kloppen bij haar ja
Lekker puur natuur
Net als lizzie
Wat is ondertussen veranderd?Fotos kloppen naar mijn mening verder wel redelijk. Zijn alleen niet heel recent,
Even in dit forum gedeelte zelf zoeken op Scarlett gaat je veel info opleverenHeeft iemand ervaring met scarlett
Beste Girlsaanbidder,Het is geen tent , maar een fijn huis , ik herken hier niks van , het loopt bij mij altijd goed ,prettige dame aan de deur ,als je advies wil staan ze je altijd te woord , loopt het mis een oplossing is er altijd , en de dames zijn stuk voor stuk toppers, ja soms moet je weleens apart dat komt dan dat er mannen zijn die niet gezien willen worden , en dat het weleens uitloopt ga je lekker in de huiskamer zitten , komt al dat moois gratis voorbij
![]()
Waarom schrijf je niet eens een mooie review. Dan hebben wij er ook nog iets aan om van te leren.Vandaag weer fijne afspraak gehad bij RVP. Het was wel heel erg druk, parkeerplaats helemaal vol. Met 4 man in de huiskamer, er zat een paar man in het halletje en in dat rare hokje links. Wel altijd grappig in de huiskamer om te bedenken of er net wandelaars zitten die hier ook zitten te typen.
Iemand had vandaag een afspraak met een slanke getinte dame met echt een flinke kont. Het was niet Aliya. Iemand enig idee wie dat is?
Joy waarschijnlijk....Vandaag weer fijne afspraak gehad bij RVP. Het was wel heel erg druk, parkeerplaats helemaal vol. Met 4 man in de huiskamer, er zat een paar man in het halletje en in dat rare hokje links. Wel altijd grappig in de huiskamer om te bedenken of er net wandelaars zitten die hier ook zitten te typen.
Iemand had vandaag een afspraak met een slanke getinte dame met echt een flinke kont. Het was niet Aliya. Iemand enig idee wie dat is?
Nou ja gezellig... er wordt meestal weinig gezegd is mijn ervaring, de meesten zitten wel ongemakkelijk lijkt het, zoals overal zitten de meesten met hun telefoon te kutten. Mij boeit het niet. Verder dan de vraag met wie ik een afspraak heb komt het nooit. Ik probeer goed te luisteren naar de namen van de dames die hun client komen ophalen. Handig voor de volgende afspraak. Het zou trouwens wel suf zijn als er ineens een bekende binnen zou stappen.Bwoah, het is er altijd gezellig met medewandelaars als ik er niet ben. Geen kip, ehm, haan te bekennen als ik er wel ben. Zit altijd in mijn uppie een beetje suf naar de TV te staren tot de dame komt.
Lijkt me wel lollig om een beetje te ouwehoeren met mijn broeders voordat we naar de echte hoe..., ehm, sekswerkers gaan. Hoewel ik vermoed dat de meesten een beetje ongemakkelijk daar zitten.