Recensie Silvia, Leuven 4,26 ster(ren)

Welkom op Girlsreview.nl

Lid worden van deze geweldige club? Minder reclame? Meld je nu aan!

Registreren
Voor de eerste leer langsgeweest bij haar; na de vele positieve reacties hier gelezen te hebben.
En het is echt dik meegevallen. Volle boezem (borstcorrectie?? hoe dik waren ze dan daarvoor? :)), zalig lichaam, snuitje ook OK. Ze pijpt duidelijk graag & goed én neemt haar tijd. Want om de tijd vol te maken trakteer ze na de sex op een massage; daar waar anderen u liever meteen buiten zien.
Ze is hier nog enkel weken, zei ze, vooraleer terug een tijdje naar Spanje te gaan. Die ziet mij nog zeker terug!
 
Pijpen
4,00 ster(ren)
Gesproken taal
Spaans
Roker
Nee
Algehele Hygiëne
Uitstekend
Origine
Zuid-Europees
Leeftijd
40-50
Haarkleur
Blond
Cupmaat
D (fake)
Lengte
1.50 m - 1.60 m
Lichaamsbouw
Slank
Duur van bezoek
15 minuten
Dag
Zondag
Totale kosten (in euro)
50
Vandaag bij silvia geweest voor een vluggertje.
Is idd een mooie vrouw van 43, het pijpen was goed maar om het nu een pijpgodin te noemen is wa overdreven.
Niet tegenstaande da het gewoon lekker was.
Ga ik terug? Mss...voor 50 euro zuigt ze je goed leeg en haar borsten zijn prachtig, die moeten ook nog is mijn zwemmertjes ontmoeten 😁
 
Vandaag bij silvia geweest voor een vluggertje.
Is idd een mooie vrouw van 43, het pijpen was goed maar om het nu een pijpgodin te noemen is wa overdreven.
Niet tegenstaande da het gewoon lekker was.
Ga ik terug? Mss...voor 50 euro zuigt ze je goed leeg en haar borsten zijn prachtig, die moeten ook nog is mijn zwemmertjes ontmoeten 😁
Ze kan het...in 15' geven waar je voor gekomen bent alhoewel ze langere tijd en beter verdient...ik was er in de voormiddag en had haar gezegd dat ik een voorstel had...Wel, ze was mee en ik genoot. Daarna lekker op mij, ongeloofljke mooie borsten naar mij, prachtig lichaam, stevige heupen en lekker poepje en een ritme om U tegen te zeggen. Op tijd verandert van standje (op tijd aangegeven), naar misso en dat leek ze echt te appreciëren maar ik wou ook haar wonderlijk mooie kont zien, dus doggy om dan uiteindelijk te belanden op mijn rug om haar, waar ze goed in is, los te laten. Je moet het maar vragen, prostaatmassage lekker, dieper gaan kan...voor mij telkens een hoogtepunt. Eén van mijn voorstellen was dat ik bij CIM, zij me zou een deeltje teruggeven...Wel, de manier van teruggave was...magisch
 
Ze is idd terug, vandaag langs geweest en nu kan ik toch 100% zeggen dat ik geen spijt heb van deze date, het was voor mij fantastich

Na het wasje is ze beginnen kusjes geven met haar borsten op mijn lichaam om me op te warmen (wat niet lang duurde)

eenmaal paraat heeft ze een blowjob gegeven om U tegen te zeggen omg , dit was echt wel de beste ooit, na al bij 40-50 andere meisjes geweest te zijn...met goede en heel slechte ervaringen

Ze heeft een mooi strak lichaam en een sappig rond kontje

,ze pijpte me zo goed dat ik haar heb moeten vragen om te stoppen om toch nog een paar standjes te doen, ontop,missio, doggy waar ze echt wel goed meedeed

Toen ik me niet meer kon houden heb ik gevraagd om te eindigen met blowjob zc, om dan super goed klaar te komen in haar mond pff ze bleef nog even verder doen zelfs , nog nooit gehad bij een dvp

Ze was blijkbaar wel goedgezind beetje meezingen op de muziek ,begon zelfs wat te dansen 🤪

Ze heeft me nog een drankje aangeboden , beetje gepraat,echt no rush

Dan ben ik heel tevreden vertrokken
Die ziet me zeker nog terug

Thx for the cola zero and the candies 😉
 
Ik heb r ook ontmoet, zal iets van een 1,5 jaar geleden zijn op een "bekende" plek in Leuven. Goed bereikbaar. Heel klein, donker kamertje. Maar wel goede pijpkwaliteiten en klaarkomen in mond. Was opzich voor herhaling vatbaar. Ook nog wat gewone seks gedaan. Hetgeen wat ze deed, deed ze wel behoorlijk goed.
 
Algemene beoordeling
4,00 ster(ren)
Pijpen
5,00 ster(ren)
Aftrekken
4,00 ster(ren)
Extra's
  1. Klaarkomen in mond
Ben hier nu voor de 5de keer ofzo geweest. Telkens aangenaam maar heb al twee keer gehad (waaronder gisteren) dat ze toch een niveauke hoger presteert.
 
Kan aan mij liggen maar ik vond er weinig aan.
Er is niks communicatie want ze kan geen woord Engels. Al kreeg ik wel een sms in perfect Engels dat ik 20min moest wachten (van een andere klant zeker?).
Ze is zeer anaal gefocust wat wel leuk is als je dat graag hebt.

Maar ik vind het daar niet zo hygiënisch. Donker, de handdoek op bed is niet wauw en die vieze kussens waar je hoofd op ligt tijdens die « massage » al zeker niet…
 
Gisteren ook nog eens bij onze vriendin langs geweest. Ze heeft sinds de laatste keer wat meer lichtjes hangen, wat voor onze visueel ingestelde vrienden een pluspunt zal zijn. Zoals gewoonlijk begonnen met een massage die heel snel leid naar een heerlijke blowjob. Ik had wat vroeger moeten stop zeggen, want ik had veel zin om haar nog eens te neuken. Zal voor een volgende keer zijn...
 
Ik heb gisteren voor 2e keer geweest en kan alleen maar bevestigen dat het de beste dame is die ik al ben bij geweest echt een topper na lang zoeken heb ik een vaste goto

Ik ken geen woord spaans en alles gaat redelijk vlot met haar engels voor mij
 
Had gisteren vreselijke saaie avond...Was zinnens om Silvia te bellen...nooit geen avondsessie bij haar gedaan...Dan toch de mogelijkheid gehad...Puur plezier, puur genot, kwam gekleund door de kou toe, lekker warm gewreven en geteased , kortom op temperatuur gebracht. Wow, een avondsessie...ze heeft me afgemat, wist van geen ophouden ondanks mijn verzoek....Ze doet waar je voor komt en ze doet waar ze fantastisch in is...Idd, de kwaliteiten,de looks en de kunsten...ze heeft het allemaal.
 
Dan heb ik geluk gehad daarnet, had om 15u nog een afspraak kunnen fixen voor 30 minuten heerlijk lekker Nat likwerk deepthroat etc. Jullie weten wel natuurlijk. Wat ik positief vond is dat ze het deze keer niet zo donker maakte in de kamer en ik kon genieten van haar pijpskills.
Echt geil om te zien als je klaarkomt en hoe ze je paal dan aflikt met al dat zaad aan.
 
Algemene beoordeling
5,00 ster(ren)
Pijpen
5,00 ster(ren)
Zoenen
4,00 ster(ren)
Aftrekken
4,00 ster(ren)
Tongzoenen
5,00 ster(ren)
Extra's
  1. Klaarkomen in mond
  2. Pijpen deepthroat
  3. Pijpen zonder condoom
Gesproken taal
Engels
Totale kosten (in euro)
50
Eindelijk is het mij gelukt om bij Silvia langs te gaan. Door het verkeer was ik te laat dus enkel een quickie.
Die quickie was anders ook wel de moeite waard!!! Tongzoenen, pzc en cim. Dit moet 1 van de beste quickies zijn die ik al heb gehad in mijn wandelleven.
Volgende keer ga'k zeker voor langer!

Maar ze ziet er wel een pakje ouder en kleiner uit dan op RL. Desalnietemin nog steeds lekker!
 
Geen bandwerk? Toch wel als je je kleren aantrekt staat de volgende op de stoep te wachten. Het is niet dat je zelfstandig werkt dat je geen bankwerk doet.
Hou er wel rekening mee dat op dit adres nog andere vrouwen aan het werk zijn...dus de persoon die je "aflost" is niet perse de volgende klant voor haar...
En ja, kon het niet laten...deze namiddag, door omstandigheden mijn gewoonlijk uurtje moeten inkorten naar 30 '. Maar dit half uurtje was krachtig en goed. Ze blijft me verbazen, ik mag ze beffen, een 69..zo mooie lippen...Zoveel skills, zoveel "inzet"..Geen haastig gedoe, rustig aan, time is on her side, en als de tijd er is...gebeurd het...in het beroepsleven noemen ze dit time-management...bij een koeriersdienst "just in time". Onderweg naar huis, voel je nog die gloed, die gloed die me goed doet tijdens deze barre winterdagen.
Muchias gracias, Cariño
 
Laatst bewerkt:
Deze ochtend nog eens bij Silvia langs geweest. Het was ook al weer even geleden. En wauw, ze wordt elke keer beter met haar pijpskills. Ik heb absoluut niet het idee dat dit "bandwerk" is. Elke keer neemt ze goed de tijd om met mij bezig te zijn. En als ik hier op het forum lees, vertrekken veel mannen tevreden van bij haar. Ik was alvast blij haar nog eens te hebben gezien. Ze heeft ook weer haar best gedaan om haar apparement lichter te maken. En we weten allemaal dat haar lichaam gezien mag worden. Ik kijk er alvast naar uit om haar volgende keer te zien.
By the way, ze zei me dat ze vanaf vandaag een weekje weg is. Dus de geinteresseerden zullen een week moeten wachten
 
Ik ben er vorige week nog eens langs geweest omdat mijn favoriete DVP´S met vakantie waren. Het moet geleden zijn van de de zomer van 2022 denk ik. Ik was een aantal keer bij haar geweest omdat ze lekker kon pijpen. Tijdens één van haar vakanties heb ik andere DVP´s leren kennen waar ik betere klik mee had die ik sympatieker vond.
Grappig was dat ze dacht dat ik militair was vanwege mijn outfit. Omwille van de sneeuw had ik mijn "combat boots" aangetrokken, een bruine floere broek en een bruine jas.
Toen ik mijn kleren had uitgetrokken was ze onder de indruk van mijn lichaamsbouw en vroeg ze opnieuw of ik militair was 🙂.
Na het wasje begon ze met een massage gevold door een pijpbeurt. Ze zat zijwaarts zat ik aan haar kutje en clitje kon komen. Na een poosje vroeg ik om te neuken en ze legde een condoom klaar. Ze bleef echter plezierig verder te pijpen tot ik het nogmaals vroeg (in mijn beste spaans). Ze trok het condoom aan , toonde haar kutje en begon me te bereiden in cowgirl. Waw. Haar kutje was lekker en wat later kwam ik klaar.
Ze bleef me nadien nog wat complementeren met mijn lichaam.
Sinds mijn laatste bezoek in 2022 heb ik spaans geleerd en dat vond ze ook wel tof.
De voorbije dagen nog wat heen en weer ge-sms't. Ze begroet me nu steeds met "el militar". Ondertussen een date gepland voor volgende week na haar vakantie.
 
Algemene beoordeling
5,00 ster(ren)
Pijpen
5,00 ster(ren)
Zoenen
4,00 ster(ren)
Aftrekken
5,00 ster(ren)
Tongzoenen
4,00 ster(ren)
Extra's
  1. Pijpen deepthroat
Gesproken taal
Engels
Roker
Nee
Algehele Hygiëne
Voldoende
Origine
West-Europees
Leeftijd
40-50
Haarkleur
Blond
Cupmaat
C (fake)
Lengte
1.50 m - 1.60 m
Lichaamsbouw
Slank
Duur van bezoek
30 minuten
Dag
Woensdag
Totale kosten (in euro)
80
Ik had Silvia al lang op mijn radar maar door de tegensprekende recensies hier ben ik er nooit geweest. Gisteren was ik toevallig in regio Leuven, ik stuurde haar een SMS zonder veel hoop en kreeg onmiddellijk bericht terug dat we konden afspreken.

Ze ontvangt op een volgens mij bekende locatie in de regio, er zaten zeker nog andere dames want in de wandelgangen onderweg naar haar kamer hoorde ik gekreun alom. De locatie is volgens mij een oud studentenhuis.

Silvia zelf is een mooie verschijning, iets ouder dan verwacht. Ze is sowieso 40+. Voor mij geen probleem. Mooie bijgewerkte borsten en een hele mooie poep. Ze spreekt niet zo goed Engels of Nederlands maar genoeg om duidelijk te maken wat je wil. Een conversatie is moeilijk als je geen Spaans spreekt.

Eerst handen wassen in de propere badkamer waarna zij "El Capitan" inzeept en wast. Hij begon al te salueren en ze was danig onder de indruk.

Ik was hier enkel om haar pijpkunsten te testen (met condoom), rimmen heb ik afgeslaan, daar heb ik een ander adresje voor. Een eerste verrassing was dat ze condooms heeft in verschillende maten, wat een verademing! Ze begon met een body 2 body massage waarna ze mij omdraaide en met mijn pik/ballen begon te spelen. Het duurde niet lang voor ze mijn tweeling naar binnen zoog en het condoom aanbracht. Wat volgde was één van de beste deepthroat blowjobs die ik al heb mogen ontvangen in mijn bijna 20 jarige wandelcarrière. Ik ben een grote jongen (18x6) en ze zoog "balls deep" de ziel uit mijn lijf. Echt non stop deepthroat. Ze stelde voor om op haar gezicht of in haar mond te spuiten maar haar pijpkunsten zijn gewoon te zalig. Ik heb ze traag en diep elke druppel uit mijn ballen laten zuigen. Ongelooflijk, deze dame zal mij nog vaak terug zien!

Het enige nadeel (als dat al een nadeel is) is dat ze echt TE goed kan pijpen waardoor ik 20 minuten heb moeten vechten tegen mijn orgasme. Ze maakt er gelukkig geen punt van als je ze stopt.

1 tot 15 maart gaat ze terug naar Spanje.
 
Gisteren Silvia nog eens bezocht of zoals poeperkesnoeperke zegt het Leuvens juweel.
In 2022 had ik ze ontdekt, ik vond ze goed en ik bezocht ze enkele keren maar ik had niet een klik met haar. Omwille van vakanties van andere DVP´s heb haar herontdekt. Wonder boven wonder is er de klik nu wel. Misschien omdat ik ondertussen wat Spaans spreek. Ik heb de indruk dat ze het leuk vind om haar moedertaal in dit koude landje te kunnen praten.
Ik had mijn bezoek al enkele dagen aangekondigd maar kon geen specifiek uur aankondigingen.
Omwille van een misverstand dacht ze dat ik om 5 uur kwam en had ze 3 andere klanten geweigerd op dat uur. Ik had geluk normaal blokkeert ze klanten die niet opdagen. Uiteindelijk om 7 afgesproken.
Ze zag er mooi uit in een strakke zwarte body. Na het traditionele wasjes het bed ingedoken. Heerlijk tongzoenen en elkaar belasten om over te gaan tot beffen. Nadien wat massage en b to b met haar heerlijke borsten. Uiteindelijk de traditionele pijpbeurt die ze perfect beheert. Ze gaat daarbij in verschillende standjes zitten. Ik kwam klaar in haar mond en ze bleef nog wat doorgaan met pijpen om uiteindelijk op een grappige manier haar mond af te vegen aan mijn penis. Ze vroeg me om nog even relax te blijven liggen. Nog wat nagepraat over koetjes en kalfjes wat we beide gezellig vonden. Ze is best ook grappig.
Momenteel staat ze bovenaan op mijn lijstje.
 
Algemene beoordeling
5,00 ster(ren)
Intiem
5,00 ster(ren)
Pijpen
5,00 ster(ren)
Zoenen
5,00 ster(ren)
Massage met hoogtepunt
5,00 ster(ren)
Aftrekken
4,00 ster(ren)
Tongzoenen
4,00 ster(ren)
Anaal bij klant
5,00 ster(ren)
Prostaat massage bij klant
5,00 ster(ren)
Extra's
  1. Beffen
  2. Klaarkomen in mond
  3. Klaarkomen op lichaam
  4. Penismassage
  5. Pijpen deepthroat
  6. Pijpen zonder condoom
  7. Tussen borsten (russisch)
Gesproken taal
Spaans
Roker
Nee
Algehele Hygiëne
Uitstekend
Origine
Zuid-Europees
Leeftijd
35-40
Haarkleur
Blond
Cupmaat
D
Lengte
1.60 m - 1.70 m
Lichaamsbouw
Slank
Duur van bezoek
60 minuten
Dag
Dinsdag
Totale kosten (in euro)
150
Gisteren nog een keer bij "mijn stadsjuweeltje" langsgeweest.
Het is en blijft een topper, mijn persoonlijk mening.
De rest van de week zal niet meer lukken voor mij.
Bovendien is ze vrijdag terug naar huis voor 2 weken.
Dus, snel zijn is de boodschap.
 
Na deze overvloed aan positieve reviews, zou ik toch graag een beetje nuance brengen.

Ik heb een paar maanden geleden met Silvia afgesproken, en kan inderdaad bevestigen dat haar pijpvaardigheden uitstekend zijn, zo zal je niet snel een tweede vinden. Rimmen doet ze ook goed en met overgave.

Toch een paar minpunten die ik wil delen, zodat de potentiële klanten niet met enorme verwachtingen binnenstappen, zoals bij mij het geval was (hou in gedachte dat ik normaliter enkel bij mij thuis afspreek met dvp's, bij uitzondering op hotel. Dit was dus mijn eerste "privédate"):
Ze ontvangt in een ministudio die niet zo opgeruimd is, met ramen en gordijnen die potdicht zijn. Dit gaf een ongezellige, en zelfs droevige, sfeer.
Haar gebrekkig Engels is een struikelblok. Ik heb moeite met te begrijpen dat iemand na meerdere jaren in Leuven te wonen en met dozijnen mensen per week te converseren, nog altijd geen vlot Engels praat. Nadat ze mij binnenliet en ik haar het geld overhandigde, zei ze: "Shower." Ik dacht dat het een vraag was, en antwoordde dat ik een kwartier eerder bij mij thuis had gedoucht. Blijkbaar was dit dus geen vraag, maar een bevel. Heb mij dan natuurlijk wel gedoucht zoals verzocht, maar de gezelligheid was er al een beetje af.
Eens we op bed waren, begon ik haar lichaam aan te raken. Toen ik in de buurt van haar tepels kwam, moest ik al direct remmen van haar. Ook toen ik haar billen vastpakte, kreeg ik de boodschap dat enkel strelen toegelaten was.
Voor en na het pijpen heeft ze m'n lul meerdere keren afgeveegd met soort van ontsmettende doekjes. Ik apprecieer dat een dvp hygiëne hoog in het vaandel neemt, maar ze gaf me het gevoel dat ik lepra heb. Mijn hygiëne is nochtans vlekkeloos.
De gezelligheid was dus stapsgewijs aan het afnemen, en de post nut clarity sloeg als een bliksem in.
Ik zeg niet dat ze onvriendelijk is, maar de omgeving en de omgang zijn helaas de reden waarom er voor mij geen herhalingsgevaar is, ondanks dat ze zo goed kan pijpen.
 
Spijtig dit te horen. Het is er idd een beetje donker maar ze doet haar best en heeft wat meer licht in de schaal geworpen. De taal kan een barrière zijn maar dit mag mijn inziens nooit doorwegen op haar kwaliteiten en skills. Als haar omgeving en meubilair zou storen, kan ik evengoed naar IKEA gaan. Ben genoeg in mooie huizen geweest waar de diensten nog niet aan de enkels van Silvia reiken dus iedereen zijn smaak. Ik zou, in jouw plaats, terug overschakelen op thuisontvangst.
 
Algemene beoordeling
5,00 ster(ren)
Intiem
5,00 ster(ren)
Pijpen
5,00 ster(ren)
Zoenen
5,00 ster(ren)
Aftrekken
5,00 ster(ren)
Tongzoenen
5,00 ster(ren)
Gesproken taal
Spaans
Roker
Nee
Algehele Hygiëne
Uitstekend
Origine
Zuid-Europees
Leeftijd
40-50
Haarkleur
Blond
Cupmaat
D
Lengte
1.60 m - 1.70 m
Lichaamsbouw
Slank
Duur van bezoek
30 minuten
Dag
Maandag
Link naar advertentie
https://www.redlights.be/profiel/blowjob-deepthroat
Totale kosten (in euro)
80
Vandaag nog eens deze wondermooie dame bezocht.
Zoals altijd de perfecte date. Eerst wat tongzoenen en lekker vrijen, een heerlijk pijpbeurt en om te eindigen neuken in cowgirl.

Nadien nog even rustig ontspannen en wat praten.

Ik heb bij een DVP steeds de neiging om nadien snel een wasjes te doen en te vertrekken.
Silvia wil dat je nog even ontspant in het bed om nog rustig een babbeltje te doen. Dat vind ze wel gezellig denk ik. Nooit heb je de indruk dat nadien de volgende klant komt. Ze neemt ruimschoots te tijd voor je bezoek en wil je zeker niet snel buiten werken, integendeel. Ze is zo lief, mooi en heeft een perfect lichaam. Klein en schattig.

De perfecte date. Kan niet beter.
Sinds ik haar herontdekt heb bezoek ik geen andere dame meer.
 
Laatst bewerkt:
Algemene beoordeling
5,00 ster(ren)
Intiem
5,00 ster(ren)
Pijpen
5,00 ster(ren)
Zoenen
5,00 ster(ren)
Aftrekken
5,00 ster(ren)
Tongzoenen
5,00 ster(ren)
Gesproken taal
Spaans
Roker
Nee
Algehele Hygiëne
Uitstekend
Origine
Zuid-Europees
Leeftijd
40-50
Haarkleur
Blond
Cupmaat
D
Lengte
1.50 m - 1.60 m
Lichaamsbouw
Slank
Duur van bezoek
30 minuten
Dag
Maandag
Totale kosten (in euro)
80
Gisteren nog eens langs geweest bij Silvia. Het was deze keer makkelijk om een afspraak te maken. Paasmaandag. Iedereen zat blijkbaar braaf thuis. Zoals altijd een gezellige, romantische en hete date.
Eerst kussen en elkaar wat betasten. Dat begon al in de badkamer. Mijn jonge heer was snel in vorm. Daarna de onovertrefbare pijpbeurt. De afwisseling is super. Van hevig en diep pijpen gaat ze over naar rustig en oppervlakkig. De ballen likken terwijl ze je aftrekt of wat wrijft. Heeeeerlijk. Genieten is het. Dat heeft ze geweten door af en toe elkaar wat geile woorjes toe te spreken. Ook het oogcontact is super. Na een poos vroeg ik om te neuken. Normaal moet ik het nog een paar keer vragen, nu niet. Ze blijft uiteraard nog wat pijpen. Ze besteeg me. Oooh heerlijk de peneratie van haar strakke kutje. Tijdens het neuken bleven we tongzoenen en elkaar af en toe diep in de ogen kijken. Dan duurt het niet lang voor ik klaar kom.
Ze geeft zich volledig tijdens het vrijen. Na het vrijen zweet ze een beetje. Het bewijs van haar inzet.
Na het reinigen nog wat gepraat over koetjes en kalfjes. Er stond blijkbaar niet meteen een volgende klant op de planning want we bleven rustig praten in bed. Uit eigen beweging toch maar opgestaan, gewassen, aangekleed en afscheid genomen.
Kort samengevat ze is vriendelijk, lief, knap en geil. Ze heeft een wat latinalook.
Zo´n bezoek is ook altijd goed om de taal te oefenen 😄. Weer twee woorden aan mijn woordenschat toegevoegd.😉
 
Laatst bewerkt:
Terug
Bovenaan Onderaan