Wat je schrijft klopt in één geval wel: als het een gangbang is met twee vrouwen en tien mannen. Dan is het inderdaad niet cool. Maar met vier vrouwen maakt het echt niet uit en zal niemand zich beledigd voelen. En als dat zo is, moet je van beroep veranderen, want in deze business zal 50% van de mensen je niet kiezen, of zelfs meer.
Je houding is schokkend, dat je denkt dat iemand zich tijdens drie uur neuken en zuigen zou afvragen of "die gast in die onderbroek met die Hema-worst hier was of niet." Ik wil niet onbeleefd zijn, maar dit is een baan. Mijn taak is om de mannen maximaal te vermaken. Simpel en logisch.
Je zegt dat meisjes dat zeggen, dat het niet leuk voor ze is. Ik heb in mijn leven meer dan 50 gangbangs gehad met verschillende meisjes, en GEEN van hen heeft dat gezegd

Ik denk dat je hier te veel nadruk op legt dan op de meisjes zelf