Algemeen Stamcafé 5,00 ster(ren)

Welkom op Girlsreview.nl

Lid worden van deze geweldige club? Minder reclame? Meld je nu aan!

Registreren
@Daal

Waarom antwoord jij niet op de eenvoudige vraag van Stepbro in het topic van Claudia ?
De vraag aan jou was vrij duidelijk " Dus Claudia laat je klaarkomen in haar mond? "

Anders ben je altijd zo snel met van alles en nog wat te melden en nu blijf je oorverdovend stil ?
Antwoord toch gewoon, dan kan het gehakketak in haar topic eindelijk stoppen ...
Inderdaad
 
Zondagavond/nacht nog is gaan wandelen. Op de VGL7/1 ( nacht ) staat een dame die ik daar al eens eerder heb gezien ( staat er niet altijd ) denk ik.
Wou haar wel eens bezoeken maar ze was bezet. Eens de klant buiten was had ze al een andere klant. Ben maar doorgewandeld en rondje gemaakt. Heb haar de tijd die ik er was niet direct meer gezien. Iemand van de medewandelaars al ervaring met deze dame en of wie weet wie ze is ?
Heeft een zwart setje aan en heeft wat blonde lokken in het haar getrokken als ik niet mis ben. Niet het magertjes poppetje en toch een flinke boezem op. Normaal niet direct mijn type maar wou toch is proberen maar niet gelukt wegens bezet. Als iemand iets weet hoor ik het graag.
 
haar naam schiet me zo even niet te binnen, ze is volgens mij Roemeens net als die meid waar ze mee zit te praten. Normale service voor gemiddelde kosten.
Weet het haast wel zeker want ze is een van de weinige die vaak op haar telefoon bezig is.
Als je toch te sterk twijfeld, op de SS zit er links naast die ene Oost Europees uitziende jonge dame ook een leuke meid met uitstekende service.
Veel plezier!
Was evelina al hoort ze zelf liever eveline. Zeer tevreden buitengestapt🥰
 
Even een vraagje, ik was bij de blonde jonge Antonia , ze zit nu VR12/4 nacht ( ze heeft op VR20 gezeten.
Er was iets wat ik nooit ervaren had. Ze wou perse bij me klaar komen.
Ik was erg verbaasd.
Dit terwijl ze een vriend heeft, DvP is , en ik een oude zak ben.( Weliswaar niet klein geschapen)
Ze leek ook echt klaar te komen maar dat is altijd onduidelijk.
Vroeg me af , doet ze dit geintje bij 1 van jullie ook?
 
Even een vraagje, ik was bij de blonde jonge Antonia , ze zit nu VR12/4 nacht ( ze heeft op VR20 gezeten.
Er was iets wat ik nooit ervaren had. Ze wou perse bij me klaar komen.
Ik was erg verbaasd.
Dit terwijl ze een vriend heeft, DvP is , en ik een oude zak ben.( Weliswaar niet klein geschapen)
Ze leek ook echt klaar te komen maar dat is altijd onduidelijk.
Vroeg me af , doet ze dit geintje bij 1 van jullie ook?
Lees uw eigen nickname eens.


Is het onmogelijk? Nee.
Is het even goed een trukendoos die opengetrokken wordt? Kans is groot.
 
Of mensen het eens zijn is niet relevant dat is dom ego gedoe. Iedereen hedft andere standaards, ervaringen en voorkeuren en if kliks met dames. Ik bezoek in NL mijn faviriete dame al jaren juist vanwege klik , chemie en kwaliteit zonder verveling. Daarnaast een groep dames regelmatig ook vanwege goede klik, spanning en kwaliteit en ook tyssen door nieuwe dames of dames soms bij herhaling afhankelijk van soort sex of dame waar ik zin in heb. Voor fisting etc is ervaring veelal wel belangrijk en voor hem is het sowiso een nieuwe dame als hij haar nooit bezocht heeft😉
 
Ik krijg er altijd zo'n automatische piloot gevoel bij.
Maar komt wellicht omdat ik een ervaren wandelaar ben.
Voor beginnende wandelaar is idd een ervaren dame beter. Ben ik het toch een keer met je eens.
Ook voor ervaren wandelaars is een ervaren dame die haar vak verstaat vele malen beter dan een onervaren dame die alles nog moet leren. Ik wandel al 40 jaar en durf me dus wel een ervaren wandelaar te noemen. Ik heb een duidelijke voorkeur voor de meer ervaren dames.

De goede ervaren dames doen ook niets op de automatische piloot. Zij weten juist altijd variatie aan te brengen, en je regelmatig te verrassen.
 
Laatst bewerkt:
Ik lees de recensies wel, maar houd er geen rekening mee bij mijn keuze bepaling. Juist omdat iedereen een andere smaak heeft. Ik ga op mijn eigen intuïtie af.
 
Terug
Bovenaan Onderaan