Veel buitenstaanders, die dus niets te maken hebben met sekswerkers en zo, verwonderen zich wel eens daarover dat er nogal wat dames zijn voor wie tongzoenen not done is, terwijl zij zo maar in hun kut laten zitten, alsof het niets is. Die mensen zien zoenen als iets 'redelijk normaals' terwijl seks hebben met vreemde mannden voor hen toch wel iets speciaals is.
Maar hoe dichter je in die wereld betrokken geraakt, hoe beter je die vrouwen begrijpt. Partners van dvp's maken er geen issue van dat er ene een condoom over zijn fluit schuift en eens in hun partner klaarkomt. Dat is de stiel. Er is daarbij zelfs niet eens direct contact tussen de fluit en de poes. Maar zoenen??? Dat is wat anders. Een kut is maar een kut, maar het gelaat, de ogen, de mond, dat is een spiegel van de ziel.
Veel dvp's hebben daar met hun partner afspraken rond, die zij meestal ook respecteren omdat zij er zelf een afkeer van hebben.