Spee - Dee
Stamgast
Facesitting/assworship is mijn guilty pleasure. Ik vraag er nooit om maar als ik merk dat ze er voor in is kan ze het krijgen ook.Vergeet facesitting niet!!![]()
Mmmmm.

Bekijk de onderstaande video om te zien hoe je onze site als een web app op je startscherm installeert.
Opmerking: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari
Lid worden van deze geweldige club? Minder reclame? Meld je nu aan!
RegistrerenFacesitting/assworship is mijn guilty pleasure. Ik vraag er nooit om maar als ik merk dat ze er voor in is kan ze het krijgen ook.Vergeet facesitting niet!!![]()
Die profielfoto van je verraadt je ook een beetje.Facesitting/assworship is mijn guilty pleasure. Ik vraag er nooit om maar als ik merk dat ze er voor in is kan ze het krijgen ook.
Mmmmm.![]()
Van mij mag ze, maar lang niet elke vrouw heeft daar zin in, lijkt het.Vergeet facesitting niet!!![]()
Ik ben er ook heel gek van maar verschillende vrouwen vertellen mij steeds dat heel weinig mannen dit doen ondanks dat zij er wel serieus pap van lusten ! Uitzonderingen bevestigen de regel ... zou de leraar wiskunde zeggenVan mij mag ze, maar lang niet elke vrouw heeft daar zin in, lijkt het.
Ik ben hier wel serieus off topic bezig , sorry DaBart maar het was niet de bedoeling ...i get carried away sometimesIk ben er ook heel gek van maar verschillende vrouwen vertellen mij steeds dat heel weinig mannen dit doen ondanks dat zij er wel serieus pap van lusten ! Uitzonderingen bevestigen de regel ... zou de leraar wiskunde zeggen![]()
Een tandem?Ja daar steek ik mijn tong ook het liefste in.
Wel jammer dat we dan in dezelfde vijver aan het vissen zijn.
Ik ben inmiddels toch echt benieuwd.
Maar op die fiets gaan we nooit rijden geloof ik.![]()
hier ook. 1 keer gedaan zonder tz, maar mis dan toch iets.Geen date voor mij zonder tongzoenen
Nu ja, die dates zijn er soms wel maar.... herhalingsgevaar is er dan vrijwel niet!Geen date voor mij zonder tongzoenen
3 dames samen?Ben afgelopen donderdag bij de dames geweest , en heb met 3 dames getongzoend heerlijk , de kers op de taart voor mij , dan kan het bijna niet meer mis gaan ,en onder het kussen heerlijk dat naakte vrouwen lichaam strelendas genieten
![]()
Ben afgelopen donderdag bij de dames geweest , en heb met 3 dames getongzoend heerlijk , de kers op de taart voor mij , dan kan het bijna niet meer mis gaan ,en onder het kussen heerlijk dat naakte vrouwen lichaam strelendas genieten
![]()
Nee om het half uur een andere dame, met tussen pose om wat te drinken en bij te komen3 dames samen?
Tongzoenen is wel geil maar neuken is net iets geiler ik kies voor nummer 2.sex zonder tongzoenen is zoals op café gaan en enkel maar kraantjeswater drinken.
sure je zal wel nog een gezellige tijd hebben maar een echte topavond zal het niet worden...
moest ik de keuze hebben tussen een date van 1 uur met enkel maar tongzoenen en knuffelen of een date van 1 uur met enkel maar 'neuken' dan gaat mijn keuze naar tongzoenen en knuffelen...
het beste is natuurlijk alles samen, daar kunnen we het over eens zijnTongzoenen is wel geil maar neuken is net iets geiler ik kies voor nummer 2.
Zeker weten!het beste is natuurlijk alles samen, daar kunnen we het over eens zijn![]()
ja dat is ook al gebeurd maar dan mis ik toch iets en dus doe ik dat niet meer.Zeker weten!
Maar... heb dus ook al mega-geile betaaldates meegemaakt... waar zowat alles kon... behalve haar kussen! En dat was dan ook duidelijk vooraf afgesproken!
Zo kan het dus wél (al moest ik me wel enkele keren inhouden! Haha!)
Uitzonderingen bevestigen de regel... daar heeft u gelijk in!Uitzonderingen bevestigen de regel ... zou de leraar wiskunde zeggen![]()
maar heel weinig en vragen de hoofdprijs er voor en doen het dan half of heel kortIk zie het ook wel vaker (bij de ramen).
Klopt de meeste raamdames zitten daar niet op te wachten mits je een vaste klant bent en je ze vaak bezoekt.maar heel weinig en vragen de hoofdprijs er voor en doen het dan half of heel kort
Persoonlijk vind ik een café met allemaal strontzatte zuipschuiten nu ook niet bepaald een decor voor een topavond.sex zonder tongzoenen is zoals op café gaan en enkel maar kraantjeswater drinken.
sure je zal wel nog een gezellige tijd hebben maar een echte topavond zal het niet worden...