Bekijk de onderstaande video om te zien hoe je onze site als een web app op je startscherm installeert.
Opmerking: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari
Lid worden van deze geweldige club? Minder reclame? Meld je nu aan!
RegistrerenLijkt wel of de vaste oudere hangjongeren van de Geleenstraat daar geen antwoord op willen geven , ik maandag geweest en geen Asha dus denk niet dat zij aanwezig is want is er normaal altijd doordeweeks.Asha is er wel neem ik aan ?
Kamer was vanmiddag donker.Hoi wandelaars, heeft iemand Mrs Coco gespot op nummer 130?
10 weken?De zomervakantieperiode voor de basisscholen & middelbare scholen in Roemenie loopt vanaf 21 juni t/m 7 september. Hierdoor zullen veel Roemeense mama's waarschijnlijk vaker naar huis gaan om met hun familie te zijn, wat ook de rustigere periode verklaart in geleen/ doublet
Klopt ook wel hoor, ze werk eigenlijk alleen maar in de avond.Kamer was vanmiddag donker.
Ze werkt inderdaad alleen s avonds en is zeer geregeld aanwezig. Volgens mij werkt ze niet op zondag en maandag.Hoi wandelaars, heeft iemand Mrs Coco gespot op nummer 130?
Ze zal het wel druk hebben met dit weer.Laura van Geleenstraat 45 k7 is weer terug.
bedoel je niet 3K8 broeder @ErinEruit, of bedoel je Ariana die staat wel op 4K3 naast Ruby op 4K4Net Iris weer gespot bij doublet 8ak3, is ook erg populair!
Zag bij nr 23 ook een nieuwe roemeense dame, naast Aline (van Erika-Aline). En Adriana was er op 4k3 .![]()
Recensie - Iris (Roe), Den Haag, Doubletstraat 8k3
Op doublet 8k3 zag ik een nieuwe jongedame met groen/ blauwe ogen met lang zwart haar in een donkere groene lingerie. Ze heeft een slank/ normaal postuur met mooie borsten. Ze stelde zich aan mij voor als Iris (klonk als Airis) en vertelde dat ze 22 jaar jong is en Roemeense is. Bij binnenkomst...www.girlsreview.nl
Ik denk dat ik Elly beugelbekkie vandaag op dat adres zag. Of vergis ik me?Laura van Geleenstraat 23 k2 is sinds zondag weer terug.
Ariana excuus broeder, met bril.bedoel je niet 3K8 broeder @ErinEruit, of bedoel je Ariana die staat wel op 4K3 naast Ruby op 4K4
Geen idee.. ik kan die dames sws niet goed meer zien door die reflecterende ramen. Ik snap het wel dat ze die nu hebben maar daardoor kan ik hun gezichten/ lichamen niet zien en ik ga niet helemaal voor hun neus kijken als een creep haha dus ik sla die dames meestal overWeet iemand wie de dame met zwaar opgespoten lippen en blauwe ogen (volgens mij 'nep', lijken lensen te zijn) is? Ze zat rond Geleenstraat nummer 45 k1 (weet het niet precies, maar ergens aan het midden van die kant).
Vond haar aantrekkelijk, maar zat de hele tijd onderuitgezakt op haar mobiel of met haar buurvrouw te praten, dus geen contact gehad en na 17:00 was ze weg.
Iemand Erika gezien op 11/25k2?Heb haar vorige week , in de middag gezien op kamer 2, naast Nancy.
Rond het middaguur vandaag, was zij aanwezig op 11/25/2. Evenals gisteren.Nog steeds aanwezig op 11/25k2?
Donderdag was gordijn lang dicht licht was aan, ben maar weggegaan. Normaal werkt Dom. Erika ook op zaterdag wou morgen gaan.
Die zit op 23 k3.Ik denk dat ik Elly beugelbekkie vandaag op dat adres zag. Of vergis ik me?