I don't agree....
Dit soort gedachten is volledig "alsof vrouwen alles misbruiken om promotie te maken" of "alsof je niks tegen vrouwen mag zeggen want ze gebruiken het later tegen jou"
Beter begrijpend lezen makker , en mij geen woorden in de mond leggen.
Komaan zeg. Mannen regeren, jammer genoeg, de wereld. Mannen verdienen gemiddeld onterecht, meer dan vrouwen,... en dan dit soort post?
Gewoon een feit dat je als man op dit onderwerp _ontzettend kwetsbaar_ bent wanneer (juist) een vrouw klaagt over dit soort stoere verhalen in de werksfeer.
Des te meer als het waar is en door meerdere getuigen bevestigd kan worden die ie dat 'telkens' deed.
Andersom is theorie - een man die zou klagen over de weekendverhalen van de kantoorslet wordt gewoon uitgelachen.
Waarom en met welke motivatie iemand klaagt staat er ietwat buiten - maar de motieven kunnen (zoals ik aangaf) anders zijn dan "oprechte verontwoordiging" of "werkelijk zich seksueel geintimideerd voelen".
En dus is een (mogelijk correcte) inschatting dat deze collegaatjes je wel kennen en niet bang voor je zijn o.i.d en "er wel tegen kunnen" of het "best spannend vonden en geen probleem mee hadden" is dan niet genoeg wanneer er (eventueel later) andere redenen komen om je een hak te zetten , en dan zijn de praatjes die ze eerst prima kon hebben bij uitstek geschikt als wapen.
Maar met of zonder secundair motief - met dit soort praat, bewijsbaar en herhaaldelijk gaat een man die er een klacht over krijgt heel zwaar nat.
Akkoord met de schrijver dat het niet altijd verstandig is om je dvp-avonturen zomaar te benoemen (daar is onze maatschappij te kleingeestig voor), maar koppel er niet dit soort vooroordelen over vrouwen aan!
Aftrek van deugpunten wegens slecht begrip.
FWIW : het is niet bij uitstek vrouwelijk om de meest geschikte stok te gebruiken als de hond geslagen moet worden.
Genoeg mannen ook die (pas) hun verontwaardiging over , bv, slecht presteren, lijntrekken, kleine diefstallen, foute humor of whatever van een collega ontdekken als er een andere meer persoonlijke reden ontstaan is om de dader te naaien.
Of simpelweg laf meegaan met de groep - als iedereen meelacht lachen ze mee, als de eerste klagers er zijn vinden ze het opeens ook totaal niet kunnen en klagen ze mee.
Maar op dit gedrag , met een man als prater en een vrouw als klager is het een fors verloren wedstrijd.