Bekijk de onderstaande video om te zien hoe je onze site als een web app op je startscherm installeert.
Opmerking: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari
Lid worden van deze geweldige club? Minder reclame? Meld je nu aan!
RegistrerenGaat helemaal nergens over dit topic. Mijn mening!Sommige mensen zijn ook makkelijk enthousiast te krijgen zeg.
Er werd eind deze week iets groots beloofd. Het enige wat we tot nu toe gekregen hebben is een datum. Zo groots vind ik een losse datum niet.
... Serieus?en ze hebben wel hun woord gehouden, vind ik
Oke oke rustig. Ik snap je punt hoor, maar kom op, laten we nou niet doen alsof we het hebben over wel met condoom gepijpt worden vs. zonder condoom gepijpt worden. We zullen zien wat er op 30-10-2025 komt en misschien krijg je nu nespresso koffie bij binnenkomst en een waterflesje bij afscheid? Who knows, ik support zo'n event wel, meer is het niet... Serieus?
Er zou DEZE WEEK iets groots komen
Het enige wat deze week gekomen is, is dat er een context-loze datum op de site staat.
Dat is toch van een andere orde dan de concrete opties die in deze poll voorbij kwamen, in negatieve zin.
Hahaha nou doe maar die menthol smintjes, die zijn lekkerIk denk dat ze de pot pepermuntjes in de woonkamer gaan vervangen door smintjes!![]()
Nou speciaal wakker gebleven maar er is verder geen nieuwtje. Fijne nacht!Als ik ds was dan maakte ik t om 23.59 bekend, vandaag. Laat die mannen maar lekker zweten haha.
Hahaha ah nee....jammer!Nou speciaal wakker gebleven maar er is verder geen nieuwtje. Fijne nacht!