Zomaar een paar gedachten/vragen...

Welkom op Girlsreview.nl

Lid worden van deze geweldige club? Minder reclame? Meld je nu aan!

Registreren
Wie tegenwoordig gelooft dat privacy gewaarborgd is bij prive of club kan wel eens vreemd opkijken.
Bij beiden heb ik ze gezien, en werden zelfs door de dvp aangehaald. Waarschijnlijk om hun een gevoel van veiligheid te bieden. Op de kamer kijk ik soms ook even. Bij een privehuis zag ik een kamertje met live beelden van elke kamer.Daar bedank ik nu ook voor.
Ik ga maar eens op winterslaap bij dvp,s
 
Dat is verboden en wordt streng gehandhaafd door de Gemeente. Dat er cameras hangen rondom het pand buiten en binnen in bv hal, gang , verblijfsruimte dames, keuken, kantoor etc is wel mogelijk en die beelden hebben ze dan vaak op een beeldscherm bij de gastvrouw/heer op kantoor of de woonkamer en eventueel nog bij de eigenaar thuis en op zijn of haar telefoon
 
Wie tegenwoordig gelooft dat privacy gewaarborgd is bij prive of club kan wel eens vreemd opkijken.
Bij beiden heb ik ze gezien, en werden zelfs door de dvp aangehaald. Waarschijnlijk om hun een gevoel van veiligheid te bieden. Op de kamer kijk ik soms ook even. Bij een privehuis zag ik een kamertje met live beelden van elke kamer.Daar bedank ik nu ook voor.
Ik ga maar eens op winterslaap bij dvp,s
Ik heb in een privéhuis eens een camera zien hangen waar je binnen komt.
Bij een ander de buitenkant, de inkom, de living waar de line-up plaats vond en geld werd gewisseld (bijna in elke hoek) en de gang.
In twee rendez-vous motels ook duidelijke camera buiten en op de gang.
Maar nergens binnenin (of ik heb ze niet gezien).
 
Tegenwoordig hangen overal beveiligingscamera's. Behalve in toiletten, hotelkamers, dokterspraktijken etc. en in gerenommeerde prostitutie werkplaatsen.

Ook in de illegale privé ontvangst heb ik nog nooit iets dergelijks meegemaakt. Het kan zijn dat ze gelijk doorhebben dat ik het chanteren niet waard ben.
Wel jammer, want ik zou best €100,- voor een copy van de beelden, mits de kwaliteit een beetje ok is. 😜

Het zal wel ééns voorkomen, maar zeer incidenteel. Ik laat me er iig niet door afschrikken.
 
Geen idee waar ik deze openstaande vraag kwijt moet, dus dan maar even bij deze:

Ik zie bij een advertentie op Redlights de dienst "Spaans (tussen de billen)" staan. Staat dit dan gelijk aan anaal? Want deze kan volgens mij ook afzonderlijk benoemd worden maar staat er dan weer niet bij… Dank alvast voor het eureka moment 😉
 
Mijn vraag is: wat kan het jou schelen, hoe een dame in de job staat, als de dame in kwestie goede service levert?

Ga JIJ de wereld verbeteren en alle onrecht in de sekswereld eruit gooien? Ik dacht dat de modale wandelaar gewoon naar een dame gaat om tegen betaling eens van wat leuke seks te mogen genieten.

Of mijn bakker zijn geld doorgeeft aan zijn vrouw die er te dure handtassen en te veel schoenen van koopt, interesseert mij toch ook niet. Als zijn brood maar ok is.

Die vergelijking gaat niet helemaal op, of wat mij betreft totaal niet. Nu zul je ongetwijfeld meer ervaring hebben dan ik dat heb, toch ga ik er tegenin. Hoef de wereld niet te verbeteren, dat gaat lastig worden. Echter is je eigen goede gedrag, hoe zal ik het noemen? Een stukje medemenselijkheid? Toch het minste wat je een ander kunt tonen. Het begint immers bij jezelf, maar dat vergeten mensen nogal eens. Misschien begrijpen we elkaar verkeerd, en heb je het puur over wat er uiteindelijk met het geld gebeurt, toch gaat de vergelijking met de bakker ook daar wat mank.

Als een dvp haar geld MOET afstaan aan iemand die haar dwingt, en daar dus hele dure dingen van koopt (of wat dan ook), er dus eigenlijk voor zorgt dat de dame in kwestie er zelf niet of nauwelijks wat aan overhoudt, dan is dat heel erg kwalijk. Ook al neukt ze hartstikke lekker! (als in: het brood is ok)
Als ze zelf goed verdient en ze kiest ervoor om dit te besteden aan allerlei "onzinnige" luxe in plaats van dat ze ervoor zorgt dat ze zelf, familie en/of vrienden iets van armoede kunnen ontstijgen, tja.. dat moet ze zelf weten.

Dan nog de vergelijking met de bakker: als je een dame die ooit is gedwongen zou vragen of ze liever die gehele periode onder dwang broodjes had willen bakken of haar lijf te grabbel gooit? Gok dat ze voltallig zouden kiezen voor het gedwongen bakken van broodjes ;-)

De essentie lijkt; wat de bakker wil doen met zijn geld moet hij zelf weten, het is doorgaans niet een beroepsgroep die wordt gedwongen, als zijn vrouw er ongevraagd allerlei shit van haalt? Dan moeten ze misschien even met elkaar praten.
Als een dvp zelf de beschikking krijgt over haar verdiende geld, helemaal ok! Wat ze daar verder mee doet, mij een zorg, hoef ik mij niet mee te bemoeien. Echter heb ik soms interesse naar mensen, hoe het ze vergaat. Hoeft niet specifiek een dvp te zijn.

Je bedoelt het goed, maar pas op, ik bezoek ook dvp's die illegaal werken. Maar bij het minste spoor van netwerk, booker, pooier los ik. De lijn is flinterdun.

Die flinterdunne lijn krijg ik ook steeds meer een idee van, jammer. Of beter gezegd: kloten gewoon.
 
Laatst bewerkt:
@Johnny Walk
Inderdaad, alhoewel ik opmerk dat er lijntjes zullen zijn.. heb ik er natuurlijk geen enkel idee van hoe de vork in de steel zit, dat vind ik het kloterige ervan.


@De kabouter
Bedankt voor alle links, exact wat ik onder andere ook zocht. Zeer interessant leesvoer.

Maar los van de interesse naar alle zaken in het algemeen, misstanden in het bijzonder en etc.
Ben oprecht benieuwd naar de mens achter het beroep. Wellicht ben ik opzoek naar een soort van Xaviera Hollander Happy Hooker verhaal, maar dan bijvoorbeeld de Latijns-Amerikaanse variant. Alhoewel dat niet te vergelijken is met just a girl from Colombia, toch zou ik het zo iemand zo graag gunnen om er dan ook een flinke zakcent aan over te houden.
 
Laatst bewerkt:
Wie tegenwoordig gelooft dat privacy gewaarborgd is bij prive of club kan wel eens vreemd opkijken.
Bij beiden heb ik ze gezien, en werden zelfs door de dvp aangehaald. Waarschijnlijk om hun een gevoel van veiligheid te bieden. Op de kamer kijk ik soms ook even. Bij een privehuis zag ik een kamertje met live beelden van elke kamer.Daar bedank ik nu ook voor.
Ik ga maar eens op winterslaap bij dvp,s
Vroeger gebruikte men doorkijk spiegels om alles in de gaten te houden , nu zijn het piepkleine camera's , niks nieuws onder de zon .
Ze dienen ook voor het grootste deel als veiligheid voor de DVP .
 
Terug
Bovenaan Onderaan