swtdisposition
Stamgast
How to deal with the ladies? , do I make the deal outside or inside?
Thanks!![]()
Outside .
You can ask it inside And do it outside![]()
Dealing is forbidden in Belgium !!!!!!!
Bekijk de onderstaande video om te zien hoe je onze site als een web app op je startscherm installeert.
Opmerking: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari
Lid worden van deze geweldige club? Minder reclame? Meld je nu aan!
RegistrerenHow to deal with the ladies? , do I make the deal outside or inside?
Thanks!![]()
Outside .
You can ask it inside And do it outside![]()
Dag of avond?Weet iemand wie dat zwartje is op vvr 22/1. Of ervaring ermee. Zit meestal wat naar achter op haar tel.
Ik weet wie je bedoeld, komt zeer spontaan over, inderdaad soms wat naar achter zittend. Zij is zeker niet Afrikaans doch Zuid Amerikaans. Zij lijtk me niet meteen een rustig type waar ik steeds naar zoek. Heeft stevige boezem, niet?Avond idd
Van mij moet je niets !Uiteraard ligt het aan mij. Wil je daarmee nu zeggen dat ik dezelfde criteria moet handhaven als andere wandelaars?
En ik voeg hieraan toe dat sommige meisjes het ook al te bont maken. En het afgesprokene aan de deur niet nakomen. Spijtig van de deernes die het wel goed bedoelen. Maar dat is inderdaad niet van hun gezichtjes af te lezen. Ik ben intussen 60. En wat de vrouwtjes indertijd (toen vooral nog Vlaamse) in het SKW beloofden werd toen stipt gedaan. De eerlijkheid van veel meisjes is momenteel ver te zoeken. Ondervond ik onlangs nog. En dat weerhoudt me idd steeds vaker om 50 of 100 euro 'op straat te gooien'. Want daar lijkt het af en toe op.Dat is overal het geval. Ook in andere raambuurten en ook in de privé, clubs, en escort. Het is dus niet specifiek voor het skw. Het komt gewoon door de recessie. De mensen hebben gewoon minder te besteden.
@hama je romantiseert het verleden te veel. Vroeger kon je wel meestal NZc in een behaarde poes. Maar zoenen was er zelden bij en ook veel vrouwen die er met de pet meegooiden. Je had wel veel keus in NL en B dames ook in het SKW.En ik voeg hieraan toe dat sommige meisjes het ook al te bont maken. En het afgesprokene aan de deur niet nakomen. Spijtig van de deernes die het wel goed bedoelen. Maar dat is inderdaad niet van hun gezichtjes af te lezen. Ik ben intussen 60. En wat de vrouwtjes indertijd (toen vooral nog Vlaamse) in het SKW beloofden werd toen stipt gedaan. De eerlijkheid van veel meisjes is momenteel ver te zoeken. Ondervond ik onlangs nog. En dat weerhoudt me idd steeds vaker om 50 of 100 euro 'op straat te gooien'. Want daar lijkt het af en toe op.
Ik heb geen last van dames die de afspraken niet nakomen. Bij worden de gemaakte afspraken altijd voor de volle 100% nagekomen, en soms zelfs meer dan dat. Ik zal dus wel telkens precies de goede dames er uit weten te pikken.En ik voeg hieraan toe dat sommige meisjes het ook al te bont maken. En het afgesprokene aan de deur niet nakomen. Spijtig van de deernes die het wel goed bedoelen. Maar dat is inderdaad niet van hun gezichtjes af te lezen. Ik ben intussen 60. En wat de vrouwtjes indertijd (toen vooral nog Vlaamse) in het SKW beloofden werd toen stipt gedaan. De eerlijkheid van veel meisjes is momenteel ver te zoeken. Ondervond ik onlangs nog. En dat weerhoudt me idd steeds vaker om 50 of 100 euro 'op straat te gooien'. Want daar lijkt het af en toe op.
En dat is meestal waar ook . Ze beloven u veel aan de deur. En eens dat je binnen bent En je hebt betaald . Houden ze niet aan hun beloftes. Wat jouw wensen waren .En ik voeg hieraan toe dat sommige meisjes het ook al te bont maken. En het afgesprokene aan de deur niet nakomen. Spijtig van de deernes die het wel goed bedoelen. Maar dat is inderdaad niet van hun gezichtjes af te lezen. Ik ben intussen 60. En wat de vrouwtjes indertijd (toen vooral nog Vlaamse) in het SKW beloofden werd toen stipt gedaan. De eerlijkheid van veel meisjes is momenteel ver te zoeken. Ondervond ik onlangs nog. En dat weerhoudt me idd steeds vaker om 50 of 100 euro 'op straat te gooien'. Want daar lijkt het af en toe op.
Ik zeg niet allemaal hè . Er zitten wel zo tussen.En dat is meestal waar ook . Ze beloven u veel aan de deur. En eens dat je binnen bent En je hebt betaald . Houden ze niet aan hun beloftes. Wat jouw wensen waren .
In mijn ogen zijn ze ook sterk in de minderheid. Ik ben er nog geen tegengekomen. Bij mij worden de afspraken volledig nagekomen.Ik zeg niet allemaal hè . Er zitten wel zo tussen.
Ja kan best zijn . Ik heb het wel af en toe eens meegemaakt. Ik spreek wel door de jaren heen .In mijn ogen zijn ze ook sterk in de minderheid. Ik ben er nog geen tegengekomen. Bij mij worden de afspraken volledig nagekomen.
Dat is jouw persoonlijke ervaring en dat mag, maar mijn ervaring en van vele anderen is anders. Ik voel wel regelmatig een klik ook met Amy. Een aantal weken geleden nog een dame voor het eerst bezocht, en met haar was de wederzijdse klik bij wijze van spreken al voelbaar toen ik de eerste stap in haar richting zette, en dus nog voordat ik binnen was. Ik heb haar dan ook in een paar weken tijd 3x kort na elkaar bezocht. Ik vind het momenteel allemaal een stuk beter dan vroeger, ook voor de dames zelf. Maar dat is dan weer mijn mening. Mij hoor je zeker niet klagen.Uiteraard ligt het aan mij. Wil je daarmee nu zeggen dat ik dezelfde criteria moet handhaven als andere wandelaars?
Wel ja inderdaad. Het is een vaststelling dat het vroeger beter was. Duidelijk beter voor goedkoper ook. En blijbaar zijn er vandaag dan toch zoveel wandelaars die het vandaag de dag wél allemaal fantastisch vinden. En als het kan niet kijken op 50 of 100 Euro meer of minder. Je mag tegenwoordig niet meer te kritisch uit de hoek komen blijkbaar.
Voor een groot stuk voorbij, inderdaad. Het is dus wat meer en langer zoeken naar wat nog niet voorbij is. So what?
Daar stem ik niet mee in. Het verschil is dat er vroeger wel vlugger eentje (of meer) tussen zat waar het mee klikte, en dat waren dan die enkele dames die mij elke week terugzagen tot het uiteindelijk dan ook stopte om ik weet niet welke reden. Kijk, die Amy op VT48 heeft mij correct behandeld, maar de klik ontbrak om als een gelukkig man naar buiten te gaan, en dus zonder overtuging er terug te keren. Vroeger was er veel vlugger een klik. De dames deden wat beter hun best. Nu ervaar ik te snel dat het een mechanisch nummertje is. Een mens leert ook bij, hé.
Of het dus aan mij ligt of de sector weet ik niet. Maar het is niet omdat er vele mannen wél Amy een topmeid vinden, dat ik dan een probleem heb. Ik moet enkel wat langer zoeken, en dus extra rondjes draaien of elders gaan zoeken, en een dosis geluk hebben. Liever dat dan geld over de balk te gooien en toch onvoldaan naar buiten stappen. Mij ga je geen bord doen leegeten dat ik niet lust, zelfs als iedereen smult van de maaltijd. Of dat dan ligt aan mij of aan de maaltijd, of al die anderen die er wél van lusten, laat ik even in het midden![]()
Ik spreek over 40 jaar ervaring. De dames die in al die jaren de afspraken met mij niet nagekomen zijn kan ik letterlijk op de vingers van 1 hand tellen.Ja kan best zijn . Ik heb het wel af en toe eens meegemaakt. Ik spreek wel door de jaren heen .
Het is me niet helemaal duidelijk welk raam je precies bedoelt, maar ik vermoed VT 11. Als het dan in de dag geweest is, is het waarschijnlijk Nicole geweest. In de avond gaat het waarschijnlijk om Laura.Het enigste wat ik soms voor heb, of toch 2 van de 3 dames momenteel is dat alles wordt nagekomen en ik klaag niet maar de standjes zijn kort en dan willen ze nogal snel dat je doggy of missionaris afwerkt. Dit zelfs als ik 40 minuten vraag.
Ik heb ooit bij eentje geweest (eerst bezoek, sorry dat ik niet weet wie) op de hoek in Villa Tinto (Als je de hoofdingang binnen gaat en dan links op de hoek aan de andere kant van waar politiegebouw is) en dat was een super rustige dame die goed kon lachen met blonde/bruine krullen en daar was niets te veel of gehaast. Na de daad bleef ze zelfs nog liggen om na te kletsen. Heb ze nooit meer gezien de andere keren dat ik er was. Misschien weet Janus wel wie het is.![]()
Die ervaring heb ik niet, integendeel.En dat is meestal waar ook . Ze beloven u veel aan de deur. En eens dat je binnen bent En je hebt betaald . Houden ze niet aan hun beloftes. Wat jouw wensen waren .
Als je een zeer lange lijst hebt, dan zou het ook aan u kunnen liggen.Ik heb een zeer lange lijst van dames die zeer slechte service verlenen.
Anderen die echte oplichters zijn.
Natuurlijk heb ik ook goede ervaringen.
Maar ik ben de loterij beu dus ik kom niet meer naar SKW.
Klinkt zo negatief. Uw eigen houding draagt soms ook bij aan hoe de dames reageren. Als je jaloers bent kan je ook zelf een raam huren. Er is een kliënteel voor madammen met een piet.Sommige dames beseffen niet zo goed . Dat wij soms hard moeten werken voor ons geld of toch meerdere uren moeten kloppen voor hun te kunnen te betalen voor de diensten die zij verlenen aan ons . Om dat zij dat vrij normaal vinden een briefje van 50 € of 100 € . Tegen over ons . En ja zij achter af het mooie weer gaan uithangen met ons geld .
Zou kunnen, maar hij slaat wel de spijker op de kop.Duidelijk iemand accountje gemaakt om ruzie te stoken...