Gewoonboef007
Wandelaar
- 86
- 25/11/21
- 88
Uw idee dat uitgaat van een principe dat een man van 50 geen sex zou kunnen of moeten hebben met een dame van in begin 20 is absoluut niet gebaseerd op feiten of ratio. Veel meer op emotie naar mijn idee.Over een paar maandjes wordt Ted een oude brombeer.. ga dan de 50 aantikken
Psychologisch voel ik mij daarentegen nog ergens in de 20.. maar dat is helaas niet zo natuurlijk.
Wat ik wel merk is dat het leeftijdsverschil met de dvp's waar ik graag voor ga wel een dingetje begint te worden.. Ik ben in sommige gevallen gewoon 2x zo oud als hun.. en toen tijdens het pompen een dvp opmerkte dat ze me zag als haar "daddy" vond ik dat toch wel even lastig.
Ik lag dus gewoon te neuken met een meid die makkelijk mijn dochter had kunnen zijn, nu heb ik geen kinderen, maar toch.
Gelukkig heb ik tot op heden nog niet echt het gevoel gehad dat de meiden er heel erg mee zitten, want als ik dat echt ga merken dan ga ik echt oudere dames bezoeken.
Maar zolang het nog kan ga ik echt nog voor de jonge 20ers..![]()
Uit onderzoek blijkt dat vrouwen mannen van 40 - 50 het aantrekkelijkst vinden. Ditzelfde geld voor vrouwen van begin 20, die vinden mannen het aantrekkelijkst. Het is dus biologisch heel normaal. Een man kan bijvoorbeeld als hij 50 is nog en kinderen krijgen een vrouw van begin 20 ook. Tevens hebben mannen van 50 meer macht, kennis, middelen en ervaring.
Historisch gezien is het natuurlijk ook niet zo dat oudere mannen geen jongere dames aan de haak sloegen. Koning willem I trouwde zelfs met een meisje van 14 om zijn belangen in Duitsland te versterken...
Maatschappelijk gezien (het minst gebaseerd op ratio), is het inderdaad normaler om sex te hebben met vrouwen van je eigen leeftijd omdat je die natuurlijk, door de maatschappij, vaker tegenkomt op school, sportclubs of uitgaansgelegenheden.
Financieel gezien lijkt het me perfect om als 50 jarige sex te hebben met een begin twintiger want je kunt het missen en zij heeft het wss nodig
Ik zou wel als ik u was een land kiezen voor vertier waar dames hier ook zo over denken vanuit culturele opvattingen (denk aan: Oekraïne, Thailand, Colombia, Marokko, Kenia). In veel landen wordt dit als volstrekt normaal gezien. Helaas is dit in Nederland wel even wat anders, vandaar uw emotie