Heeft vast ook wel te maken met die 'spanning'... het 'verbodene'!En toch zijn er die
Bekijk de onderstaande video om te zien hoe je onze site als een web app op je startscherm installeert.
Opmerking: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari
Lid worden van deze geweldige club? Minder reclame? Meld je nu aan!
RegistrerenHeeft vast ook wel te maken met die 'spanning'... het 'verbodene'!En toch zijn er die
Studio brussel. Het kan ook deftig. Maar veel hangt af van de volwassenheid van de personen. En vaak als het over sex en bij verlenging sexwerk gaat. Worden vele onzeker en dan komt bij sommige dat kinderlijke &/of neer buigede boven.Watvoor zender zat je dan omg
Classic Gunther.Op de radio ook. Ik zat eens in de auto van een maat te wachten. Op de radio was het gunther D. En mensen mochten bellen om reclame te maken voor hun zelf of iets of iemand.
Er belde een dvp om te zeggen dat ze beschikbaar is op die dagen van ... tot...
En gunther D zat bezig mag ik dan zeggen dat je een vuile hoer bent. Vuile hoer. Haar reactie ja hoor ik ben de vuiste hoor van allemaal.
Ik zat daar en dacht het kan niet marginaler en kinderlijker.![]()
Daar sla je de spijker mee op de kop. Het vergt nogal wat om dat te kunnen accepteren, vooral als ze het werk zelfs nog beoefend.
Er komt nog iets bij kijken bij veel (ex) DVPs. Doordat ze zo vaak seks hebben gehad in hun leven is de kans aanwezig dat ze met een partner minder vaak seks hebben. Dit kan ook voor wat frictie zorgen.