Heeft vast ook wel te maken met die 'spanning'... het 'verbodene'!En toch zijn er die
Bekijk de onderstaande video om te zien hoe je onze site als een web app op je startscherm installeert.
Opmerking: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari
Lid worden van deze geweldige club? Minder reclame? Meld je nu aan!
RegistrerenHeeft vast ook wel te maken met die 'spanning'... het 'verbodene'!En toch zijn er die
Studio brussel. Het kan ook deftig. Maar veel hangt af van de volwassenheid van de personen. En vaak als het over sex en bij verlenging sexwerk gaat. Worden vele onzeker en dan komt bij sommige dat kinderlijke &/of neer buigede boven.Watvoor zender zat je dan omg
Classic Gunther.Op de radio ook. Ik zat eens in de auto van een maat te wachten. Op de radio was het gunther D. En mensen mochten bellen om reclame te maken voor hun zelf of iets of iemand.
Er belde een dvp om te zeggen dat ze beschikbaar is op die dagen van ... tot...
En gunther D zat bezig mag ik dan zeggen dat je een vuile hoer bent. Vuile hoer. Haar reactie ja hoor ik ben de vuiste hoor van allemaal.
Ik zat daar en dacht het kan niet marginaler en kinderlijker.![]()
Daar sla je de spijker mee op de kop. Het vergt nogal wat om dat te kunnen accepteren, vooral als ze het werk zelfs nog beoefend.
Er komt nog iets bij kijken bij veel (ex) DVPs. Doordat ze zo vaak seks hebben gehad in hun leven is de kans aanwezig dat ze met een partner minder vaak seks hebben. Dit kan ook voor wat frictie zorgen.
sorry hoor maar de Islam is niet vredelievend (misschien de religie op zichzelf wel maar de mensen die erin geloven niet)Vergelijk het met hoe er over de islam wordt gepraat in Nederland. Veel moslims willen wel van de daken schreeuwen hoe vredelievend het er in de gemiddelde moskee aan toe gaat. Maar dat maakt discussies over misstanden binnen islamitisch onderwijs niet onterecht en irrelevant.
Daar noem je ook wel iets op als het gaat om een platenruiter/ presentator....Studio Brussel. Het kan ook deftig. Maar veel hangt af van de volwassenheid van de personen.
I know. Maar ik wel op let als halve duits. Is dat de belgische media een stuk preutser is dan de duitse.Daar noem je ook wel iets op als het gaat om een platenruiter/ presentator....
Deze hobby voelt voor mij soms eenzaam, omdat ik er met vrijwel niemand over kan praten. Dat komt door het stigma op zowel het uitoefenen van sekswerk als het bezoeken van een sekswerker.
Sekswerkers zijn in de beeldvorming ofwel zondig en onzedelijk (vandaar nog altijd de uitdrukking 'vrouw van lichte zeden') ofwel zielig en per definitie slachtoffer van loverboys en mensenhandel. Laten we er niet omheendraaien: de misstanden bestaan. Maar is de toegevoegde waarde van een platform als dit niet dat je juist een onderbuikgevoel leert ontwikkelen voor dit soort dames, dat je ze leert herkennen? Door alle uitwisseling van ervaringen hier en ook: namen en rugnummers van dames die echt niet ok zijn? Het is echt een kwestie van jezelf daarin trainen.
De sekswerkers die ik ontmoet, zijn stuk voor stuk sterke, zelfbewuste en intelligente vrouwen. Het zijn vrouwen die de seksuele behoefte van een man erkennen en er geen oordeel over hebben, mits hij hun grens erkent. Vrouwen die seksuele behoefte als iets normaals zien, niet als iets smerigs of zondigs. Vrouwen die er geen oordeel over vellen dat mannen buiten de deur neuken. Ze weten hoe vaak het voorkomt, ze weten waar de behoefte vandaan komt en ze weten hoe belangrijk het is dat deze behoefte vervuld wordt, het beïnvloedt de kwaliteit van leven. En ze weten dat dit alles helemaal niets hoeft te zeggen over de kwaliteit van de relatie van hun klanten. Ik kan met niemand zo goed praten over dit soort dingen als met de dvp's.
Ik heb er moeite mee als forumleden hier dit beroep wegzetten als 'makkelijk geld verdienen' en het zien als serviceverlening vergelijkbaar met een ober in een restaurant. Dit is van een compleet andere orde. Je lichaam ter beschikking stellen voor intiem contact is niet te vergelijken met iemand een biefstuk voorschotelen.
Dan de wandelaars. 'Losers' in de beeldvorming. Mannen die geen vrouw kunnen vinden, of die in een totaal uitgebluste relatie zitten. Ik krijg hier toch een totaal andere indruk.
Er zit hier van alles. Verstokte vrijgezellen natuurlijk. Maar ook: mensen die zo ongeveer dagelijks seks hebben met hun vaste partner, maar gewoon af en toe verandering van spijs willen. Maar de meesten zitten daar ergens tussenin. Mijn situatie gaat voor veel gebonden forumleden op: het komt er gewoon niet meer zoveel van na de geboorte van kinderen en het begin van de overgang. Er komen bij mijn vrouw meerdere lichamelijke en mentale ongemakken bij die ik niet benoem nu. Maar mijn relatie is goed en liefdevol. Ik herken mij totaal niet in het beeld van de 'uitgebluste relatie'.
Dus blijf ik zwijgen over dit deel van mijn leven. Al zou ik soms van de daken willen schreeuwen waarom ik doe wat ik doe. En waarom deze dames van mij allemaal een koninklijke onderscheiding mogen krijgen.
.Het is ook gewoon makkelijk geld verdienen. Komop, we moeten niet gaan doen alsof er veel eisen nodig zijn als dvp. Ja je stelt je lichaam ter beschikking en het kan mentaal lastig zijn. Maar de moeite die ervoor nodig is om als dvp te beginnen stelt gewoon niks voor. Het is niet alsof klanten vinden je bloed zweet en tranen kosten en je ook serieuze investeringen hoeft te doen.
Wanneer kunnen we jou als travestiet achter de ramen bezoeken? Geef het goede voorbeeld als je het inderdaad zo makkelijk vind. En niet met een slap excuus komen dat je dat echt niet gaat doen want bla bla, héHet is ook gewoon makkelijk geld verdienen. Komop, we moeten niet gaan doen alsof er veel eisen nodig zijn als dvp.
Sorry, ik heb komende weken geen tijd. Maar ik had wel graag gewild, hoor!Wanneer kunnen we jou als travestiet achter de ramen bezoeken? Geef het goede voorbeeld als je het inderdaad zo makkelijk vind. En niet met een slap excuus komen dat je dat echt niet gaat doen want bla bla, hé
Een van mijn vaste dames werkt een shift van 3 weken en dan weer een aantal weken niet. Juist vanwege het belastende karakter van het werk.
Het vergt alleen al mentale kracht om een onbekende tot je lijf toe te laten. Dan heb je nog de agressieve klanten. En de op zich goedbedoelende, maar onbehouwen groot geschapen kerels die als een wezenloze met hun knoepert in je lijf liggen te ploegen. De zwetende, stinkende mannen. De contactgestoorden. De verliefde mannen die je subtiel moet duidelijk maken dat hun droom nooit zal uitkomen.
En dan heb je nog dat wat de toppers van de middelmaat onderscheidt. De techniek beheersen om de handelingen op de perfecte manier te doen met optimaal genot als resultaat. De juiste afstemming op de klant. Precies op het goede moment van de ene op de andere handeling overgaan. Daarbij de klant en zijn signalen subtiel aanvoelen. Dat vergt invoelingsvermogen dat maar weinigen hebben.
Het is net als met het beroep van conducteur. De werkzaamheden zijn op zich misschien niet moeilijk, maar wat erbij komt kijken maakt het tot beroep dat maar weinigen aankunnen.
Dat is ook een deel van de beeldvorming van sexwerk die je krijgt als klant. Het beeld dat je krijgt hangt af van de dames die je ontmoet. Er zijn wel degelijk dvps die moeite doen en hun actief het voortouw nemen om je een leuke tijd te geven. Maar ik kan niet ontkennen dat er dames, en zaken zijn die die energie en moeite niet (meer) er in steken.Tja, een dvp doet er niemand kwaad mee door dit werk te gaan doen.
Het is ook gewoon makkelijk geld verdienen. Komop, we moeten niet gaan doen alsof er veel eisen nodig zijn als dvp. Ja je stelt je lichaam ter beschikking en het kan mentaal lastig zijn. Maar de moeite die ervoor nodig is om als dvp te beginnen stelt gewoon niks voor. Het is niet alsof klanten vinden je bloed zweet en tranen kosten en je ook serieuze investeringen hoeft te doen.
Veel dames roepen wel dat het "gewoon" werk is maar houden hun werk dat "gewoon" is vaak geheim voor familieleden etc uit angst. Als het "gewoon" werk is, dan kun je het toch ook gewoon met de mensen in je omgeving delen?
Vooral die marokkaanse dames leiden een dubbelleven. Buitenshuis de zogenaamde goede moslim uithangen en binnen de dvp die nooit herkenbare gezichtsfoto's heeft omdat ze weten, dat ze in de familie niet meer geaccepteerd worden als zij erachter komen.
Wanderlaars losers? Tja er zijn ook gewoon dvp's die een partner hebben en soms zelfs kinderen. Het is maar hoe je het bekijkt. Alsof ze aan hun kinderen vol trots vertellen met hoeveel mannen ze het bed hebben gedeeld.
Het is ook gewoon makkelijk geld verdienen. Komop, we moeten niet gaan doen alsof er veel eisen nodig zijn als dvp. Ja je stelt je lichaam ter beschikking en het kan mentaal lastig zijn. Maar de moeite die ervoor nodig is om als dvp te beginnen stelt gewoon niks voor. Het is niet alsof klanten vinden je bloed zweet en tranen kosten en je ook serieuze investeringen hoeft te doen.
Veel dames roepen wel dat het "gewoon" werk is maar houden hun werk dat "gewoon" is vaak geheim voor familieleden etc uit angst. Als het "gewoon" werk is, dan kun je het toch ook gewoon met de mensen in je omgeving delen?
Wanderlaars losers?
Deze hobby voelt voor mij soms eenzaam, omdat ik er met vrijwel niemand over kan praten. Dat komt door het stigma op zowel het uitoefenen van sekswerk als het bezoeken van een sekswerker.
Sekswerkers zijn in de beeldvorming ofwel zondig en onzedelijk (vandaar nog altijd de uitdrukking 'vrouw van lichte zeden') ofwel zielig en per definitie slachtoffer van loverboys en mensenhandel. Laten we er niet omheendraaien: de misstanden bestaan. Maar is de toegevoegde waarde van een platform als dit niet dat je juist een onderbuikgevoel leert ontwikkelen voor dit soort dames, dat je ze leert herkennen? Door alle uitwisseling van ervaringen hier en ook: namen en rugnummers van dames die echt niet ok zijn? Het is echt een kwestie van jezelf daarin trainen.
De sekswerkers die ik ontmoet, zijn stuk voor stuk sterke, zelfbewuste en intelligente vrouwen. Het zijn vrouwen die de seksuele behoefte van een man erkennen en er geen oordeel over hebben, mits hij hun grens erkent. Vrouwen die seksuele behoefte als iets normaals zien, niet als iets smerigs of zondigs. Vrouwen die er geen oordeel over vellen dat mannen buiten de deur neuken. Ze weten hoe vaak het voorkomt, ze weten waar de behoefte vandaan komt en ze weten hoe belangrijk het is dat deze behoefte vervuld wordt, het beïnvloedt de kwaliteit van leven. En ze weten dat dit alles helemaal niets hoeft te zeggen over de kwaliteit van de relatie van hun klanten. Ik kan met niemand zo goed praten over dit soort dingen als met de dvp's.
Ik heb er moeite mee als forumleden hier dit beroep wegzetten als 'makkelijk geld verdienen' en het zien als serviceverlening vergelijkbaar met een ober in een restaurant. Dit is van een compleet andere orde. Je lichaam ter beschikking stellen voor intiem contact is niet te vergelijken met iemand een biefstuk voorschotelen.
Dan de wandelaars. 'Losers' in de beeldvorming. Mannen die geen vrouw kunnen vinden, of die in een totaal uitgebluste relatie zitten. Ik krijg hier toch een totaal andere indruk.
Er zit hier van alles. Verstokte vrijgezellen natuurlijk. Maar ook: mensen die zo ongeveer dagelijks seks hebben met hun vaste partner, maar gewoon af en toe verandering van spijs willen. Maar de meesten zitten daar ergens tussenin. Mijn situatie gaat voor veel gebonden forumleden op: het komt er gewoon niet meer zoveel van na de geboorte van kinderen en het begin van de overgang. Er komen bij mijn vrouw meerdere lichamelijke en mentale ongemakken bij die ik niet benoem nu. Maar mijn relatie is goed en liefdevol. Ik herken mij totaal niet in het beeld van de 'uitgebluste relatie'.
Dus blijf ik zwijgen over dit deel van mijn leven. Al zou ik soms van de daken willen schreeuwen waarom ik doe wat ik doe. En waarom deze dames van mij allemaal een koninklijke onderscheiding mogen krijgen.
Helemaal mee eens lieverdHet is niet makkelijk geld verdienen. Het is wel veel geld verdienen als je het allemaal goed inpland en er interesse is voor je.
Ik maak mijzelf niets wijs, heb niet het uiterlijk en de leeftijd waar de meeste wandelaars op zoek naar zijn.. maar er zijn er meer dan genoeg die gelukkig wel interesse hebben in mij en mijn BJ skills
Maar niet investeren??
Ik heb een website die niet gratis is, heb een samsung telefoon + abbo vodafone ipv die goedkope lebara troep, om de 3 weken naar de kapper en nagelstudio, een dure boekhouder, kwaliteit condooms en allerhande spullen er omheen etc etc, kinky en sexjobs advertenties onder de aandacht krijgen is ook niet gratis ( zijn er 5 of 6 ).
Dan inversteer ik ook nog een hoop vrije tijd om clienten en zelfs fakers te woord te staan.
Ik heb ooit eens een rekensommetje hier op dit forum geplaatst in klantentermen dat iedere klant zou moeten kunnen begrijpen, maar zelfs dat is te ingewikkeld, en blijft de gedachte dat DVPs veel en makkelijk geld verdienen. Zie maar naar de klant die ik uitdaagde om het te bewijzen dat het zo makkelijk is, geen reactie op want hij heeft er de ballen niet voor.Dat WIL niemand zien
Volgens hun verdienen we miljoenen en elke avond geld tellen![]()
Met bovenstaande ben ik het niet eens hoor.Maar niet investeren??
Ik heb een website die niet gratis is, heb een samsung telefoon + abbo vodafone ipv die goedkope lebara troep, om de 3 weken naar de kapper en nagelstudio, een dure boekhouder, kwaliteit condooms en allerhande spullen er omheen etc etc, kinky en sexjobs advertenties onder de aandacht krijgen is ook niet gratis ( zijn er 5 of 6 ).
Dan inversteer ik ook nog een hoop vrije tijd om clienten en zelfs fakers te woord te staan.
klanten/ mannen zien vooral onze kant van het verhaal. Eigenlijk zou je freaky friday gewijs eens moeten even moet kunnen wisselen van lichaam en leven. Zo dat je eens in elkaars schoenen staat.Ik heb ooit eens een rekensommetje hier op dit forum geplaatst in klantentermen dat iedere klant zou moeten kunnen begrijpen, maar zelfs dat is te ingewikkeld, en blijft de gedachte dat DVPs veel en makkelijk geld verdienen. Zie maar naar de klant die ik uitdaagde om het te bewijzen dat het zo makkelijk is, geen reactie op want hij heeft er de ballen niet voor.
Een DVP heeft veel meer onkosten dan klanten denken. Werkplek huren, speelgoed en kleding, condooms, glijmiddel, poppers, gratis chatten met eventuele klanten voordat ze op een afspraak komen, gigantisch veel fakers die enorm veel tijd kosten, belastingdienst, reiskosten, geen verzekering dus daar geld voor apart zetten, geen pensioen dus daar ook geld voor apart zetten, advertentiekosten, eventuele website kosten, boekhouder kosten en dan denk ik dat ik nog een paar dingen vergeten ben.
Ik weet dan de onkosten van een DVP die in de ramen werkt. En als je dan nagaat dat de klanten daar voornamelijk 50 euro geven dan moet de DVP aardig wat klanten afwerken om wat te kunnen verdienen. Om een modaal inkomen te hebben, en geld apart ivm ziekte of andere reden van niet werken, en wat pensioenopbouw, dan moet de DVP 5 dagen per week van 8 uur aanwezig zijn door 7 mannen per werkdag geneukt worden. Dit is nodig voor een modaal inkomen, een inkomen dat je hebt met fabriekswerk.
Elke man die zegt dat het makkelijk werk is zou het een langere tijd zelf moeten doen. Binnen een dag of twee hoor je ze wel anders piepen.
Dan hou ik alvast de popcorn gereed want dat zou interessant wordenklanten/ mannen zien vooral onze kant van het verhaal. Eigenlijk zou je freaky friday gewijs eens moeten even moet kunnen wisselen van lichaam en leven. Zo dat je eens in elkaars schoenen staat.
IK denk dat velen mensen zouden verschieten wat er bij dvp werk komt kijken.
Heel mooi verwoord topper
Helaas is ook dit platform vol met vrouwen haters haantjes toetsenbord helden etc voorzien
Als wij hier een blik in ons leven geven wordt je net als ons beroep met de grond gelijk gemaakt
De andere kant van de camera interesseert niemand
Je loopt met een roze bril lieverd
De mannen willen niet weten wie wij ECHT zijn
Nee wij zijn OBJECTEN die tegen betaling alles MOETEN waar hun zin in hebben en vooral HET LIEFST VOOR NIKS
GELUKKIG BESTAAN ER NOG NETTE GOEDE EN RESPECTVOLLE MANNEN MAAR DAAR ZIJN HIER HEEL HEEL ERG WEINIG VAN OP HET FORUM
Helemaal mee eens lieverd
Dat WIL niemand zien
Volgens hun verdienen we miljoenen en elke avond geld tellen
Ik heb ook niet het lichaam en de leeftijd dat ze staan te springen
Ik ben dan mollig
Gelukkig mag blij zijn ben ik echt wel knap
Dat zeggen ook alle mannen je bent een hele mooie vrouw
Gelukkig sport ik veel en zit ik nog strak in het pak maar wel stevig en reuze borsten
Ja dat zoekt ook niet iedereen
Maar liefst zo jong mogelijk en vooral zo goedkoop mogelijk![]()
Ja helemaal mee eens! Ik was van het weekend ook ergens. Allemaal dames aan de tafel en partner van sommige. Ook die van mij. Het ging erover waarom vrouwen, na relatie met een man, soms verder gaan met andere vrouwen in een relatie. Ze begrepen het niet...ik mijn tanden op elkaar houden om maar niks te zeggen over mijn bezoek aan een super knappe en leuke dvp afgelopen weekLeuk onderwerp dit.
Best wel veel mannen die precies weten hoe een DVP denkt.
Ook het waarom weten veel mannen te beantwoorden.
Veel algemeenheden ook, terwijl er DVP's zijn in alle soorten en maten met allen hun eigen redenen en overwegingen.
Vergeet niet: het stigma op dit werk is er nog altijd en niet gering. Vooral voor de dame, maar wellicht voor de wandelaar is de impact daarvan enorm.
Hoe graag ik misschien wel van de daken zou willen schreeuwen hoe leuk deze bijbaan ( ja, je leest het goed: bijbaan, het bestaat echt) is, doe ik er toch maar wijselijk het zwijgen toe. Dan plaats ik hier af en toe wel een leuke belevenis.
Groetjes van Aphrodita, Godin van de Liefde
![]()
Ik de glijmiddelDan hou ik alvast de popcorn gereed want dat zou interessant worden![]()
Ach, beetje spuug doet wonderenIk de glijmiddel![]()
Nu ben ik benieuwd.Ja helemaal mee eens! Ik was van het weekend ook ergens. Allemaal dames aan de tafel en partner van sommige. Ook die van mij. Het ging erover waarom vrouwen, na relatie met een man, soms verder gaan met andere vrouwen in een relatie. Ze begrepen het niet...ik mijn tanden op elkaar houden om maar niks te zeggen over mijn bezoek aan een super knappe en leuke dvp afgelopen week. Mijn partner en ik keken elkaar aan en moesten natuurlijk lachen. We dachten precies hetzelfde.
Nee hawk tuah is niet genoegAch, beetje spuug doet wonderen![]()
Dan maar een paar mannen extra voor wat extra spuugNee hawk tuah is niet genoeg.
Met bovenstaande ben ik het niet eens hoor.
Telefoon, abonnement, kapper en schoonheidsverzorging (luxe !), dure boekhouder, dure website, ...
Denk je dat andere zelfstandigen deze kosten niet hebben?
Denk je dat alle zelfstandigen aan een tarief van 150 euro per uur werken waarbij ze lang niet alle inkomsten officieel aangeven?![]()