Algemeen Amsterdam algemeen

Welkom op Girlsreview.nl

Lid worden van deze geweldige club? Minder reclame? Meld je nu aan!

Registreren
De bezetting waar ik over schrijf gaat over de dag, en niet s avonds. In de corona tijd herinner ik mij een dame daar in de avond. Toen mocht ik nog naar binnen voor 50 euro voor standaard. Of zij er nu nog staat weet ik niet.
 
Volgens mij doelt Zizek op een blonde dame met flinke borsten die je juist goed ziet omdat je iets hoger langs loopt dan haar kamer, waarvoor je een trapje af moet.
Staat er pas sinds 2022 of 2023 en alleen in de avond, dus ik denk dat onze intuïtie klopt. ;)
 
In diezelfde boomsteeg staat juist aan de rechterkant (eerste raam vanaf Zeedijk) in de avond een mooie naturel dame met mooie sterke benen.

Daar zou ik wel meer van willen weten.
 
Toevalstreffer!

Daar ben ik van 2021 tot 2023 4x geweest:

 
Ik wil binnenkort de dames op de Ruysdaelkade gaan bezoeken.

Nu kwam mij ter oren dat er daar nu voor een bezoekje van 20 minuten voor "intiem + blowjob" al 100 euro betaald moet worden...

Zijn dit de gangbare prijzen tegenwoordig of zijn dit uitzonderingen ?

Mijn dank is groot voor enige informatie van jullie.
Overdag vragen de meeste dames nog gewoon €50.- in de nacht zit je wel aan die €100
 
Rustaaaaagh. 😀
Maar klopt wel. Had niet door dat het over RDK ging.
Volgende week ga ik daar op onderzoek uit want de meeste recensies over RDK zijn vrij oud en hebben betrekking op meubelstukken die daar al een tijd diensten aanbieden aan de mensen die al een tijd bij dezelfde dames komen.

Vond Adam in het algemeen een grote teleurstelling. Vroegah vond je op de wallen van alles nog wat vinden maar het is akelig geworden en ook de privé ontvangers zijn apart. Zegt er 1 tegen me, ik ga eerst lunchen dan sporten en dan rusten en dan kun je langskomen. Nou, dacht het niet. Van de 8 geappte dames reageren er maar 3, waarvan er 1 super was maar in Diemen en de andere 2 met fratsen. Het mooie weer en de zichtbare stringetjes van de toeristenmeisjes was eigenlijk nog wel het hoogtepunt van mijn dag.
 
Op afgelopen zaterdagavond om half elf even naar de Wallen om te zien wat er nog over is. Ondanks dat het hard ging regenen was er geen doorkomen aan. Bij de ingang Oudekennissteeg stonden stewards in rode jassen die je naar een andere ingang verwezen. Als serieuze klant kan je op dat tijdstip daar niet zijn. In het St.Annenkwartier was het stil. Er zijn nu meer winkeltjes en eettenten. De luifels en veel deuren in de Dollebegijnsteeg zijn weg, jammer, daar waren veel van mjn favorieten. In de Bethlemsteeg was het ook stil, tot mijn verassing waren aan het eind nog twee ramen verlicht en de passage La Vie en Rose weer open. Er zaten twee dames.
 
Hello everyone, this is my first post here, so I apologize if I accidentally violate etiquette (I'm not a native Dutch speaker, by the way, so I use Google Translate for this!). I was hoping that someone on this forum might be able to help me find a very special Mistress that I met earlier during a visit to Amsterdam. She lived exactly on the corner of the Monnikenstraat and the Oudezijds Achterburgwal in Amsterdam's Red Light District (Oudezijds Achterburgwal 59), in the room overlooking the canal. She was in her mid to late 50s (I think), had blonde hair and had a huge amount of toys and dildos hanging on her wall. I think her name was Andrea or Angela.

Does anyone here know her and does she still work in the Red Light District? She was very dominant and it would be great to see her again if she is still around!

Thank you!
 
@Hornybachelor, thanks for the reply, the times I visited her before was in the nighttime, there was even a time she was there at 3am, I saw her once after the lockdowns, but haven't seen her any time I visited since then. She seemed to have worked there for years though, I thought maybe someone here may know her!
 
Terug
Bovenaan Onderaan