Bekijk de onderstaande video om te zien hoe je onze site als een web app op je startscherm installeert.
Opmerking: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari
Lid worden van deze geweldige club? Minder reclame? Meld je nu aan!
RegistrerenAls goed is in de doublet maar welk nr? Ben niet bekend daar namelijk en heb haar nog niet eerder bezocht.Welk adres?
Ik heb in 1993 een hele mooie hollandse dame van een jaar of 23 bezocht in de rose passage K3, misschien iemand die haar naam weet?Er staan al heel lang geen A-klasse meiden meer in de rose passage. Meeste ramen een groot deel van de tijd leeg.
Dan kan ik je helaas niet helpen, misschien @modjomaster .Als goed is in de doublet maar welk nr? Ben niet bekend daar namelijk en heb haar nog niet eerder bezocht.
ik helaas ook niet Dominicaanse zijn helaas niet mijn specialiteit broeder helaasDan kan ik je helaas niet helpen, misschien @modjomaster .
400 euro voor een trekbeurt. Ik ga daar 8x voor neuken.Er zijn allerlei topics actief over trainen, verslaving, rose passage en ik heb dit gecombineerd vanavond. Eerst sinds drie weken weer eens hardgelopen, dat ging vrij beroerd. Maar toch goed om te doen. Dan als extra training blauw pilletje erin, wijntje erbij en gaaaaaaaaan.... Natuurlijk slecht getimed, de eerste keer in een maand dat het regende. Er waren veel dames vanavond, dat was prettig. Maar op de enige droge plek, de rose passage dan weer niet, vijf ramen bezet. Bij één raam een bordje 'NL', maar daar was het gordijn de hele tijd dicht, dus niet kunnen zien wie dat dan was. Naast de ingang van de rose passage zat Vanessa er vanavond weer voor het eerst. Probeerde haar te ontwijken, want had behoefte aan een nieuwe dame. Na een uur rondlopen kreeg ze me toch in het vizier en dacht ik, ach toch maar weer doen. Haar grote, volle, ronde natuurlijke borsten waren weer als vanouds lekker. Honderd euro betaald en even rustig aan de slag. Helaas lukt het me vaak niet om klaar te komen, zo ook deze keer niet. :-(
Maar stiekem was ik daar ook wel blij mee, want dan nog maar een andere dame bezoeken. Nog even paar keer de straat op en neer en toen gekozen voor Alexia?? Vind geen topic over haar. Prachtige, lieve, natuurlijke!!!, Roemeense dame. Zo zacht, rustig en lief. Weer honderd euro uit de zak getrokken en heel prettige seks gehad. Helaas kwam ik weer niet klaar. Maar. Wilde nog langer van haar genieten. Nog 200 euro bijbetaald en voor een uur verlengd waarin ze begon met een uitgebreide massage. Haar lichaam is zo mooi, zacht, glad en daarbij echt een lieve dame. Nog een paar standjes en uiteindelijk met de hand afgemaakt. Toen was het één uur en reden er geen trams meer. Dus dan de dag weer met een training geëindigd: drie kwartier in de miezerige regen naar huis gelopen.
Cold Case zaak, dame moet nu midden 50 zijnIk heb in 1993 een hele mooie hollandse dame van een jaar of 23 bezocht in de rose passage K3, misschien iemand die haar naam weet?
@modjomaster Heb je haar misschien gezien?Hallo allemaal! Heeft iemand van jullie Marta (col) onlangs in Doubie gezien? Ze werkt meestal 's avonds bij 38k2. Omdat het een flinke afstand voor me is, zou ik het liever van tevoren weten voordat ik helemaal hierheen kom.
38K2 dat is de oude kamer waar de blonde Anna vroeger stond ik loop er vaak langs maar kamer is vaak leeg broeder en nogmaals ik let helaas niet op de dominicaanse dames omdat ik hun simpel weg niet bezoek en ook geen klik met hun heb mijn specialiteit zijn meer de Roemeense dames in de straat en ook niet allemaal laat dat duidelijk zijn de meeste heb ik wel 1 keer bezocht.@modjomaster Heb je haar misschien gezien?
Beetje rare reactie. Als het aan fed had gelegen dan denk ik dat hij ook blij zou zijn met klaarkomen en 200 euro betalen...400 euro voor een trekbeurt. Ik ga daar 8x voor neuken.
Dank voor je lieve en begripvolle woorden. Dat had ik inderdaad een prettiger alternatief gevonden. Bovendien heeft hij niet goed gelezen, want het was niet alleen een trekbeurt.Beetje rare reactie. Als het aan fed had gelegen dan denk ik dat hij ook blij zou zijn met klaarkomen en 200 euro betalen...
Geld is niet alles, maar als je dan toch moet huilen, kun je dat beter doen in een Mercedes dan op een oude fiets.Geld is relatief
Wilde netzo reageren,; geld is relatief " moeilijk binnenkomen bij een dvp als je geen cent te makken hebt.Geld is niet alles, maar als je dan toch moet huilen, kun je dat beter doen in een Mercedes dan op een oude fiets.
Volwassen pubers, testosteron, volle zaadzak, frustratie, minderwaardigheidscomplex ...Waarom die rare ego gevechtjes steeds? Bezoek je dames en lekker belangrijk wat andere mannen doen zolang ze maar niet tegelijkertijd aanwezig zijn als jij je dame bezoekt![]()