Mannen met een vaste relatie, hoe vaak gaan jullie wandelen?

Welkom op Girlsreview.nl

Lid worden van deze geweldige club? Minder reclame? Meld je nu aan!

Registreren

Hoe vaak gaan jullie wandelen?

  • 1-2 keer per jaar

    Stemmen: 28 7,1%
  • 3-4 keer per jaar

    Stemmen: 51 12,9%
  • 5-6 keer per jaar

    Stemmen: 40 10,1%
  • 6-12 keer per jaar

    Stemmen: 97 24,5%
  • 12-24 keer per jaar

    Stemmen: 144 36,4%
  • Anders… (verklaar)

    Stemmen: 36 9,1%

  • Totaal aantal stemmers
    396
Die neem ik al mee.
Ga jij bij jouw eigen huisarts? Ik weet wel dat er beroepsgeheim is, maar iets in mijn hoofd heeft er er moeilijk mee. Ik denk dat ze me anders gaat bekijken als ik daarmee zou afkomen omdat ze ook mijn vrouw behandeld.
Ik woon alleen dus ik heb dat probleem niet, als ik jou was zou ik ook ergens anders laten testen en misschien erbij zeggen dat je vrouw het niet mag weten
 
Toen ik een relatie kreeg ben ik gestopt met wandelen. Persoonlijk vond ik het niet eerlijk tegen mijn partner om dat te blijven doen. Ik heb wel verteld dat ik het deed en dat vond dat niet erg.
We zijn nu al weer een tijdje bij elkaar en het begint toch en toe te jeuken om weer eens te gaan. Ik heb het ter sprake gebracht en ze was open voor het idee, maar er niet niet helemaal klaar voor.
Gelukkig spraken we verder over dit onder dat ook andere fantasieën bovenkwamen en we doen nu veel meer spannende dingen dan vroeger.
Dus ik zie niets verloren
 
Ik ga ongeveer 1x per maand, ondanks dat ik nog bijna dagelijks seks heb met mijn eigen vrouw. Maar pijpen en trekken is niet haar sterkste punt en qua lijf wordt het er bij haar ook niet beter op... Het liefst met mijn vaste betaalde minnares die privé ontvangt (met haar is het echt vrijen, inclusief heerlijk uitgebreid tongzoenen, ook haar verwennen en neuken zonder condoom), maar als zij niet kan of ik heb zin in een extraatje ga ik naar een privéhuis of erotische massagesalon. Mijn vrouw weet er niet van. Ik heb weleens een trio en parenclub voorgesteld, maar daar wil ze niks van weten, dus dit is helemaal een no go. Zij heeft ook geen behoefte aan een andere man en masturberen doet ze nooit.

Alibi voor naar mijn vaste DVP is sporten. Privéhuis of massagesalon doe ik vanuit mijn werk aan het einde van de middag. Ik ga dan eerder van werk weg, zodat ik na het bezoek alsnog op een normale tijd thuis ben. Ik zet altijd mijn locatie uit (hoewel ze die eigenlijk nooit checkt), navigeer met mijn werktelefoon, betaal van mijn persoonlijke rekening en fris me op of douche na afloop. En ik douche thuis altijd uitgebreid, voordat ik weer met mijn vrouw ga vrijen.
 
Sinds ik een vaste relatie heb wandel ik niet meer.
Geen enkele behoefte meer aan ook.

Ik kom volledig aan mijn trekken op seksueel gebied met mijn vriendin en heb nog nooit zo'n fijne seks gehad.

Wat misschien wel zou kunnen gebeuren is eens samen met mijn vriendin een dvp bezoeken. Ze lijkt daar wel voor te vinden dus dat is iets wat misschien wel nog ooit zal gebeuren…
 
Sinds ik een vaste relatie heb wandel ik niet meer.
Geen enkele behoefte meer aan ook.

Ik kom volledig aan mijn trekken op seksueel gebied met mijn vriendin en heb nog nooit zo'n fijne seks gehad.

Wat misschien wel zou kunnen gebeuren is eens samen met mijn vriendin een dvp bezoeken. Ze lijkt daar wel voor te vinden dus dat is iets wat misschien wel nog ooit zal gebeuren…
Waarom? Je zegt net dat je fijne seks hebt?
 
Je offert je op voor haar? Wat nobel.
ja natuurlijk vind ik zoiets ook wel leuk om te doen maar het is alvast geen prioriteit nu om zoiets te regelen.

het is iets dat onlangs opkwam toen we bezig waren over bepaalde fantasiëen.

dus ik denk niet dat dit iets is wat we in de nabije toekomst zullen doen, voorlopig hebben we ons geld voor andere dingen nodig en we vervelen ons op seksueel gebied nog absoluut niet.
we zijn (na een jaar daten) nog altijd volop bezig met nieuwe dingen te ontdekken bij elkaar en de seks wordt enkel maar beter en beter.
 
Hoe het leven soms een onverwachte wending kan krijgen:

Al sinds puberteit is mijn grootste "kink" om een vrouw te beffen, liefst als zij dominant en mij gebruikt als haar slaafje, O.a. uitend in dirty talk en facesitting/op m'n gezicht rijden, en als het dan helemaal perfect zou moeten zijn: in m'n mond gesquirt of geplast worden. Eindeloos porno gekeken over dit onderwerp.

In mijn relaties / scharrels vaak pech gehad op dit vlak. De vrouwen die ik ontmoette wilden niet graag gebeft worden, vaak omdat ze zeiden het niet lekker te vinden, zich niet "vrij te voelen " of "trauma" vanuit het verleden, gedachte dat ze zouden stinken. Aan m'n eigen bef techniek lag het niet durfde ik op te vertrouwen, vaak kreeg ik namelijk niet eens de kans. Ooit 1 keer halfslachtig in m'n mond geplast door een ex scharrel, maar om andere redenen strandde deze FWB ook. Uiteraard heeft dit m'n fantasie alleen maar vergroot.

Sinds 10 jaar heb ik een vaste relatie, vanaf begin was beffen ook daarin "moeilijk". In het begin helemaal niet toegestaan , later stapsgewijs wat uitgebouwd maar nooit structureel , ondanks dat ze er erg van genoot en hard klaarkwam. Op veel momenten bleven er obstakels, en zeker het dominante gedeelte van m'n fantasie kwam niet aan bod. Gesprek erover geprobeerd , zonder echt resultaat.

Ik legde me er bij neer en deed het met wat er wel was, ik "leefde" van de 69 momenten dat ze per ongeluk iets teveel op m'n gezicht kwam zitten, en de momenten dat ze klaarkwam tijdens het beffen. Ze benoemde dan soms wel het gevoel dat ze moest plassen. Als ik dan uitlegde dat het waarschijnlijk squirt was gaf ze aan dat ze het niet durfde te laten gaan.

Tot 1.5 jaar terug. Ik dacht "fuck off" je leeft maar 1 keer , dit is al zolang mijn fantasie , ik wil dit laten uitkomen. Aantal keren een DVP bezocht. Een paar wisselende ervaringen , maar zeker tweemaal een vrouw op m'n gezicht gehad die zich helemaal uitleefde. Een droom die uitkwam!

En dan ineens vorig jaar. Steeds vaker stond m'n partner open gebeft te worden. Bijna altijd als ze had gedoucht, dan was het raak. Vaak 69, af en toe ik op de knieën , en wat opviel is dat ze ook steeds natter werd. In enkele maanden werd het van haar Kant steeds meer uitgebouwd. Ze begon soms (dirty) te praten , en gaf ook aan dat ze graag wilde squirten, maar dat lukte nog niet echt. In 69 werd ze ook steeds iets brutaler en bouncde ze soms op m'n gezicht, al kwam dat vooral door aandringen van mij. Ze kwam wel klaar in 69 met m'n gezicht vol in haar kutje, een droom die uitkwam enkele maanden terug!

En sinds afgelopen weken zijn we echt helemaal los. Inmiddels heeft ze meerdere keren m'n mond vol gespoten, en afgelopen weekend het moment suprème tot nu toe: dirty talk , dominante handelingen die mij dwingen haar kutje te eten. Constant opgevolgd door een gigantisch orgasme van haar kant , meestal met squirt in mijn mond. Natuurlijk heb ik achteraf aangegeven hoe geil ik dit vindt , en ze lijkt het nu op te pakken . Na 10 jaar relatie veranderd mijn partner ineens als een blad op de boom. Dit tempo doet mij erop vertrouwen dat zelfs mijn grootste fantasie , in m'n mond geplast en schoonlikken, nog uitkomt . Ik sluit niets meer uit!

Jullie zullen begrijpen dat ik het wandelen voorlopig in de ijskast zet.
 
Laatst bewerkt:
Terug
Bovenaan Onderaan