Bekijk de onderstaande video om te zien hoe je onze site als een web app op je startscherm installeert.
Opmerking: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari
Lid worden van deze geweldige club? Minder reclame? Meld je nu aan!
RegistrerenGewoon dat steegje rechts van het pand inlopen?? Wel drukke weg, geen zin buiten te staan.Je kunt bij de supermarkt in de straat parkeren.
Ik ben er een paar geleden een paar keer geweest. Beetje bijzondere tent, maar daar moet je even doorheen kijken. Snel een dame kiezen en naar boven. Prijs kwaliteit verhouding vond ik destijds prima.
Toevallig Christien of Saskia gezien?Gewoon eens proberen. Is best een goede tent. Veel voor een goede prijs. Vrouwen zijn wel wat ouder. Maar ook ervaren. Nog even een link https://www.kinky.nl/vrouwen/prive-ontvangst/apeldoorn/582858-lucia#reviews
Christien wel eens geweest paar jaar geleden. Saskia niet Chantal welToevallig Christien of Saskia gezien?
Ga als ik doie kant op ga een keer kijken. Christien lijkt me wel wat.Christien wel eens geweest paar jaar geleden. Saskia niet Chantal wel
Vergeleken met anderen nog steeds billijk, lijken me ook leuke dames (Christien of Saskia)De prijs voor 1 uur is volgens de advertenties en hun website verhoogd naar 90 euro.
Dat deel van de website wordt dan weer wel onderhouden.
Vind ik ook een nadeel je kan wel in de buurt parkeren alleen iedereen ziet je daar naar binnen wandelen en weer naar buiten. Of je moet 's avonds gaan met slecht weer zodat je een capuchon kan dragen.Even in Apeldoorn gewandeld. Kwam hier echt geen lekkere dvp's tegen. Een oud en vervallen huis en ik vond het herkenningsgevaar in de drukke straat ook maar niks.
Saskia kan goed zuigen. 20voor PZC en 10tje voor CIM (half jaartje geleden).Het is heel wat jaren geleden dat ik hier ooit eens binnen ben geweest. toen al wat oudere dames. Zijn er momenteel nog aanraders die in ieder geval een goede pijpbeurt kunnen geven bij Privé2000? of is het allemaal echt 50+ en 90 kg plus?
Nou gezien er over dit bekende huis verder niet al te veel word geschreven zelf maar eens even weer binnengewipt. Sacha heette me welkom en vertelde dat er 3 dames aanwezig waren, waarvan een Afrikaanse op kamer was.Sacha zelf en joyce waren er. Echter bleek de blonde Joyce al een afspraak te hebben (geen probleem, niet mijn type) dus enkel Sacha zat er nog. Nou Was Sacha wel een leuke vrouw maar voor mij toch iets teveel op leeftijd. Wel had ze best een mooi figuur. even getwijfeld maar toch onverrichter zake weer gegaan. mocht iemand ervaring met haar hebben hoor ik het graag (mag ook PB.)Het is heel wat jaren geleden dat ik hier ooit eens binnen ben geweest. toen al wat oudere dames. Zijn er momenteel nog aanraders die in ieder geval een goede pijpbeurt kunnen geven bij Privé2000? of is het allemaal echt 50+ en 90 kg plus?
Het was niet Saskia maar Sacha die er zat. Saskia is volgens mij een wat molliger type als je op de foto's afgaat. deze Sacha had wel een goed lichaam.Saskia is een goede keus. Goed service wel actief dame. Ze geniet ook veel van. Laste keer gezien paar jaar geleden, kan goed pakken.
Rosanna, oudere dame, beetje automatisch service zonder bijzondere gevoel maar wel ok voor een snel wip.
Er was een Christina (of andere vrouw van wie naam begint met C), blonde Nederlands grote borsten. Nooit gehad maar ziet stout uit.