Bekijk de onderstaande video om te zien hoe je onze site als een web app op je startscherm installeert.
Opmerking: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari
Lid worden van deze geweldige club? Minder reclame? Meld je nu aan!
RegistrerenMensen uit sommige landen zijn gewoon niet of niet genoeg compatibel met hoe wij zijn. Dan zijn zowel zij als wij toch beter af als ze ons deurtje voorbij gaan? Ik zie niet in waarom 'de hele wereld' hier zou moeten kunnen zijn, is het dan echt zo gek iets van een selectie toe te passen?ik ben tot op zekere hoogte wel van mening dat mensen die hulp nodig hebben ,dat die geholpen moeten worden..
het word echter anders ,als men eerst tig veilige landen doorkruist om vervolgens hier hun poten onder tafel te steken..
vervolgens weten ze dat ze het eerste half jaar sowieso niet mogen werken..
en dan duurt een half jaar best lang..de dagen ook..en de kans dat men gaat lopen kloten word dan wekelijks groter..
wil men dan nog wel na een half jaar?..
of gelooft men het dan wel..ik bedoel je kunt ook gewoon in de illegaliteit duiken..
ook vind ik dat wanneer een land weer veilig is men dan gewoon terug gaat..
draag je werkelijk bij aan de samenleving hier dan moet daar rekening mee gehouden worden..
houd je sowieso van winkels plunderen ,of jonge meiden van de fiets trekken?..
linea recta terug..
en in het thuisland berechten..
Ik weet dat je het sarcastisch bedoeld. Geen enkele DVP zou in zo'n beurt willen werken.
Trouwens, verkrachters stoppen niet met verkrachten als ze moeten betalen voor seks. Het gaat hun om de macht die ze dan hebben over een persoon, niet om de seks zelf
Men zou dus ook met de sekswerkers en de exploitanten om tafel moeten gaan zitten om te zien wat reëel is.Niet gehoord worden. De potentiële problemen niet erkend worden.
En dat gebeurt niet alleen in de buurt van opvanglocaties.
ALs je je nu afvraagt waarom het vertrouwen in de politiek in Nederland toch zo laag is, dat zijn de redenen.
Het zou zo veel helpen als er gewoon open en eerlijk met bewoners gecommuniceerd zou worden. Gewoon het gesprekje:"we hebben een leegstaand gebouw bij jullie op het oog, we verwachten dat opvang overlast gaat geven. Willen jullie meedenken over oplossingen voor de problemen die we verwachten?"
Daar heb je gelijk in. Mijn punt was niet sexueel gezien. Wie wilt er in een zeer onveilige buurt als DVP werken? Dat was mijn punt.Dvp krijgen wel erger over zich heen dan jonge Syriërs etc![]()
Het maakt echt niet uit waar je op stemt, er veranderd toch niets. Mensen in nood en/of willen werken en die willen integreren moeten geholpen worden. Al het andere zooi mag wel oprotten. Desnoods dumpen op een eiland.
Eén van de problemen in NL is dat er ook best wel wat zijn die willen werken, maar dat mag absoluut niet van het IND. Zodra ze proberen te werken is dat zelfs reden voor uitzetting. Dat terwijl meedraaien in de maatschappij juist het beste is voor integratie.
Daar heb je gelijk in. Mijn punt was niet sexueel gezien. Wie wilt er in een zeer onveilige buurt als DVP werken? Dat was mijn punt.
Hetgeen je schrijft is net zo toepasselijk voor sekswerkers die thuis willen ontvangen.Eén van de problemen in NL is dat er ook best wel wat zijn die willen werken, maar dat mag absoluut niet van het IND.
De motieven van mensen die naar ons land komen zijn zeer uiteenlopend, maar als ze graag willen werken, dan hebben ze een streepje voor. Ongetwijfeld zijn er bij die louter om hun handje op te houden hiernaartoe reizen en die mogen per direct retour.Het maakt echt niet uit waar je op stemt, er verandert toch niets. Mensen in nood en/of willen werken en die willen integreren moeten geholpen worden. Al het andere zooi mag wel oprotten. Desnoods dumpen op een eiland.
Het maakt echt niet uit waar je op stemt, er veranderd toch niets. Mensen in nood en/of willen werken en die willen integreren moeten geholpen worden. Al het andere zooi mag wel oprotten. Desnoods dumpen op een eiland.
Eén van de problemen in NL is dat er ook best wel wat zijn die willen werken, maar dat mag absoluut niet van het IND. Zodra ze proberen te werken is dat zelfs reden voor uitzetting. Dat terwijl meedraaien in de maatschappij juist het beste is voor integratie.
Daar heb je gelijk in. Mijn punt was niet sexueel gezien. Wie wilt er in een zeer onveilige buurt als DVP werken? Dat was mijn punt.
Veel motorclubs zijn verboden en toch werd dit bericht wereldkundig gemaakt:Klopt maar laten we eerlijk zijn die rooie buurten in duitsland zijn ook alles behalve veilig.
Motorclubs die dames dwingen/afpersen etc.
In Nederland neemt het aantal kleine motorclubs toe, een gevolg van het verbod op grotere clubs. Er zijn inmiddels meer dan tachtig kleine outlaw motorcycle gangs (OMG's) actief, die radicaler zijn dan hun voorgangers, aldus de politie in een recent rapport.
Veel motorclubs zijn verboden en toch werd dit bericht wereldkundig gemaakt:
we gingen toch niet generaliseren of discrimineren toch?
de echte zware jongens komen liever niet in de spotlight hoor..
daar hebben Otto en Kuipers zichzelf mee in hun voet geschoten ...en dan gaat justitie kostte wat kost vervolgen..