Bekijk de onderstaande video om te zien hoe je onze site als een web app op je startscherm installeert.
Opmerking: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari
Lid worden van deze geweldige club? Minder reclame? Meld je nu aan!
RegistrerenDat is nou weer onzin.Iemand wil geslachtsziekten verspreiden
Knap zeg, dingen uit context knippen.Dat is nou weer onzin.
Een werelverbeteraar (groen-links)Zo is het maar net!
Iemand wil geslachtsziekten verspreiden .... vrijheid, blijheid!
Ik boek het liefst geen dame die het aanbied. Dat het aangeboden kan worden helpt mij er dus juist in de juiste dame te kiezen die het niet aanbied. Prima dus.Beste mede-wandelaar,
Op escort- en advertentiesites zoals op kinky.nl kun je specifiek zoeken op NZC.
Dit roept bij mij vragen op over de gezondheidsrisico's voor zowel sekswerkers als klanten.
Wat vinden jullie: zou het adverteren met neuken zonder condoom verboden moeten worden, of is dit een kwestie van persoonlijke verantwoordelijkheid?
Stem en laat je mening horen!
Mooi voorbeeld is het verbod dat werd ingesteld op het aanbieden van sexuele handelingen in massage salons (de beruchte happy ending). Dat heeft in minstens 1 geval geleid tot een run op een bepaalde dame in een niet nader te noemen salon die daarom maar neuken zonder condoom practiseerde (waar het voorheen altijd met was) omdat de aanwezigheid van condooms (gebruikt of ongebruikt) de salon bij een gemeentelijke inspectie de kop kon kosten .... dus deed ze het veiligheidshalve maar zonder. De ironie.Het grootste risico is er voor de dames. Tot nu toe zie ik dat alle wet en regelgeving eerder in het nadeel dan in het voordeel van de dames werken. Daarom zou ik geen wetgeving maken om NZC te verbieden. Het zaad kruipt ook waar het niet gaan mag.
ik denk eerder iemand met gezond verstand.Een werelverbeteraar (groen-links)
Die werden destijds ook door de gemeente geworven om naleving van het sex verbod in massagesalons als mystery gast te testen.Ik bied mij vrijwilig aan als handhaver .....
Een droomjob!Die werden destijds ook door de gemeente geworven om naleving van het sex verbod in massagesalons als mystery gast te testen.
Je kickt er op overtreders te rapporteren?Een droomjob!
ter overweging, in Duitsland is dit ook verboden, zie ook hier https://www.girlsreview.nl/threads/spelregels-recensies.79/
zou wel interessant zijn als iemand met ervaring met deze regelgeving kon reageren
Zo is het maar nèt!Een werelverbeteraar (groen-links)
De wereld zou ook beter af zijn met minder mensen/bevolkingsgroei en laat het nou ook daar tegen helpenZo is het maar nèt!
Hoe minder geslachtsziekten, hoe beter de werelD.
Jij snaptet....
Euh, seks zonder condoom is juist met afstand de #1 oorzaak van zwangerschappen.De wereld zou ook beter af zijn met minder mensen/bevolkingsgroei en laat het nou ook daar tegen helpen.
Ik sloeg aan op "Hoe minder geslachtsziekten, hoe beter de werelD. Jij snaptet...."Euh, seks zonder condoom is juist met afstand de #1 oorzaak van zwangerschappen.
Dus nee, effectief tegen de overbevolking zou ik het niet willen noemen.
Neuken ipv happy ending?Mooi voorbeeld is het verbod dat werd ingesteld op het aanbieden van sexuele handelingen in massage salons (de beruchte happy ending). Dat heeft in minstens 1 geval geleid tot een run op een bepaalde dame in een niet nader te noemen salon die daarom maar neuken zonder condoom practiseerde (waar het voorheen altijd met was) omdat de aanwezigheid van condooms (gebruikt of ongebruikt) de salon bij een gemeentelijke inspectie de kop kon kosten .... dus deed ze het veiligheidshalve maar zonder. De ironie.
Dit is al verboden maar blijkbaar moeilijk te handhaven. Gelukkig maar want ik heb een hoop plezier beleeft op die illegale huisadresjes.Dan vindt men er wel weer iets anders op. Een verbod is een beetje symptoombestrijding.
Ik ben wel voor een verbod op advertenties van illegale escorts en thuisontvangst. Dat zal 95% zijn. De meeste dwang en onfrisse situaties zullen daar ook wel in zitten.
Er wordt ook niet al teveel moeite voor gedaan om het te handhaven.Dit is al verboden maar blijkbaar moeilijk te handhaven. Gelukkig maar want ik heb een hoop plezier beleeft op die illegale huisadresjes.
Die indruk wekken veel van die dienstkloppers wel, als je eenmaal aangesproken wordt, is de kans zeer hoog dat het eindigt met een financiële aderlating.Je kickt er op overtreders te rapporteren?
Ik vraag me daarbij wel af of zulke dames niet meerdere advertenties met andere namen er op na houden om zo de klanten aan beide kanten van deze medaille te vangen.Weet ik tenminste welke DVP's te vermijden!
In Duitsland is "alles ohne" nog steeds heel gangbaar. Van FKK clubs tot zones in Duisburg, Gelsenkirchen en Essen. Je komt het overal tegen en word overal aangeboden. Je hoeft er maar naar te vragen. Dat verbod is echt een wassen neus en puur voor de bühne.ter overweging, in Duitsland is dit ook verboden, zie ook hier https://www.girlsreview.nl/threads/spelregels-recensies.79/
zou wel interessant zijn als iemand met ervaring met deze regelgeving kon reageren
sja er is natuurlijk wel een precedent voor dingen verbieden tbv de volksgezondheid, die afweging laat ik lekker aan anderen over