Algemeen Den Haag algemeen

Welkom op Girlsreview.nl

Lid worden van deze geweldige club? Minder reclame? Meld je nu aan!

Registreren
Afgelopen week was ik in de straat waarbij ik intresse had in een bezoek aan een dame op G23.
Er loopt meestal iets later in de middag rond een uur of 3 altijd een man van 65/70 jaar oud die medewandelaars aanspreekt en alleen maar praatjes maakt. Diezelfde man riep een bezoeker (die ik regelmatig dames zie bezoeken) die bij nummer 23 binnen ging heel vervelend en door de halve straat hoorbaar na met de woorden "viezerik".
Heel ongepast in een straat met lekkers en dan nog, als je dat vind, zelf nooit ergens binnen gaat, dan kun je het denken maar door de straat iemand naroepen vond ik heel ongepast. Vooral ook omdat diezelfde meneer zo'n beetje de meest irritante is die iedereen aan de praat houdt.

Laten we dit soort irritaties vooral vermijden.
 
Goed voor jouw. En waarom niet? Dat kan ik hier niet zetten dan heb ik een ban. Denk maar aan Oekraïne.
Politiek & prostituee

Ik boycot Israëlische prostituees want voor je weet leggen ze een claim op je pik op basis van een 4000 jaar oude hersenspinsel. 😂

Maar Russische prostituees staan niet op mij zwarte lijst. En ik vind dat we de geld/wapens beter hadden kunnen investeren in bijdrage aan ons wandelaars. Dan was het tenminste goed besteed MAKE LOVE NOT WAR.
 
Maar goed dat u alvast Israëlische prostituées mijdt, want in Israël is betalen voor een seksuele dienst strafbaar.😏
Tijd geleden maar ben in Tel Aviv in het verleden toch in verschillende hoerenhuizen geweest waar het vol zat met vrouwen afkomstig uit vele landen en vooral veel Russische toendertijd.
 
Nummer weet ik niet beetje achterin bij de poisbakken. Uiterlijk blank , half lang haar grote tieten, vaak gekleed met zwarte kousen. Door mij laatst gezien in 21.
Weet wie je bedoeld....een blonde milf die jarenlang in de Doublet heeft gewerkt. Zij is een paar jaar geleden definitief gestopt. 2021 zou nog net kunnen.
 
Deze Astrid heeft jarenlang links van de 75 passage gezeten. Ondanks haar leeftijd zag ze er nog jong uit, inderdaad dikke memmen, was echt een TMM. Kwam je binnen gaf je geld en dan was je net bezig en dan vroeg ze om meer geld en ze deed er niks voor terug. Haar scooter parkeerde ze altijd voor het raam. roken als een malle. Ik denk dat ze wel bijna 30 jaar gewerkt heeft in de doub en sinds Corona tijd gestopt.
 
Terug
Bovenaan Onderaan