Kent iemand van jullie deze Anna uit Rhenen?
Bekijk de onderstaande video om te zien hoe je onze site als een web app op je startscherm installeert.
Opmerking: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari
Lid worden van deze geweldige club? Minder reclame? Meld je nu aan!
RegistrerenIk zou niet weten waarom we dit zouden afspreken? Blijkbaar is er veel interesse maar blijkt het voor iedereen lastig om uit te vinden of er ervaringen met haar zijn, en of die prettig en betrouwbaar zijn (of juist niet).Ik zie hier nu 3x 'Ik ben ook wel benieuwd'. Zullen we afspreken dat we hier op WHEM alleen reageren als we ervaringen hebben? Of als we aanwijzingen zien dat het niet pluis is en onze medewandelaar daarvoor willen waarschuwen? (OK, ik reageer nu ook niet ontopic)
Ze heeft een andere advertentie en heeft haar naam ietsjes aangepast:
Betrouwbare, NL dame.
Hallo heren, Zin in betrouwbaarheid, echte connectie en fijne kriebels? Ik ben een spontane 35-jarige vrouw met rondingen op de juiste plekken. H...www.sexjobs.nl
Klinkt goed. In de advertentie staat nog wel wel NZC. Hoeveel vraagt ze ?Anna ook wel Roos nu, ontvangt inderdaad nu in een busje.
Voorheen NZC maar nu geeft ze aan dat niet meer te doen.
Heb met haar 1 keer daadwerkelijk afgesproken en ja pogingen genoeg gedaan.
Elke keer was er wel een reden dat het niet ging.
Maar oke, 1 keer wel doorgegaan.
Afgesproken ergens in wageningen waar ze met haar busje stond.
Let wel, matrasje in de bus is dun, niet echt comfortabel.
Ze is een vlotte babbelaar en het klikte eigenlijk vrij snel.
All-in betaald en heerlijk begonnen met knuffelen en strelen.
Dame is ruikt fris en kan goed (tong)zoenen.
Beffen vind ze heerlijk, als je het goed doet volgt de nattigheid vanzelf.
Echter pijpen is matig, zal het eerder een beetje sabbelen noemen.
voorzichtig, niet diep, niet best eigenlijk.
Heb haar maar op haar rug gelegd, en mn staaf maar langzaam in haar geduwd en jeetje, wat is ze krap, dus je moet wel voorzichtig doen van der.
Ik hab haar ruim binnen de tijd volgespoten, haar bedankt voor de gezellige tijd maar voor mij was al wel duidelijk dat er geen herhaling in zou zitten.
Maar ieder z'n ding natuurlijk...