Bekijk de onderstaande video om te zien hoe je onze site als een web app op je startscherm installeert.
Opmerking: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari
Lid worden van deze geweldige club? Minder reclame? Meld je nu aan!
RegistrerenKlopt. Ze gaf aan, een paar maanden, geen eigen woonruimte te hebben. Ik ben er uiteindelijkzelf nooit geweest en ik heb er eigenlijk ook niet zo'n behoefte aan.
Is geen aantrekkelijke dame. Vies huis, dik, slappe tieten en slecht gebit. Wel ideaal om haar gezicht te neuken. Je mag ook op haar gezicht liggen en je pik erin proppen letterlijk. Is geen mooie dame maar als je echt geil bent toch lekker om dr keel vol te spuiten. En ze likt ook je reet. Met volle overtuigingKlopt. Ze gaf aan, een paar maanden, geen eigen woonruimte te hebben. Ik ben er uiteindelijkzelf nooit geweest en ik heb er eigenlijk ook niet zo'n behoefte aan.
Nee dan nog niet. BrrrrIs geen aantrekkelijke dame. Vies huis, dik, slappe tieten en slecht gebit. Wel ideaal om haar gezicht te neuken. Je mag ook op haar gezicht liggen en je pik erin proppen letterlijk. Is geen mooie dame maar als je echt geil bent toch lekker om dr keel vol te spuiten. En ze likt ook je reet. Met volle overtuiging
Ze kan echt geweldig pijpen, deepthroaten en laten keelneuken. Dan boeit mij haar uiterlijk geen flikker. Genoeg (lekkere) vrouwen die nog niet eens goed kunnen pijpen (of überhaupt deepthroaten). Ik vind dat zij zeker de titel deepthroat queen heeft verdiend.Is geen aantrekkelijke dame. Vies huis, dik, slappe tieten en slecht gebit. Wel ideaal om haar gezicht te neuken. Je mag ook op haar gezicht liggen en je pik erin proppen letterlijk. Is geen mooie dame maar als je echt geil bent toch lekker om dr keel vol te spuiten. En ze likt ook je reet. Met volle overtuiging
Ik ben zelf wel iemand die toch echt minimaal een 7 moet hebben want je betaald er toch voor. Dat gezegd te hebben had ik laatst een hook up met echt een meid die een 8-9 is (ja ik geef t toe out of my league gewoonlijk), maar mijn god wat was ze slecht in bed. Dus snap wel waar nisaki vandaan komtZe kan echt geweldig pijpen, deepthroaten en laten keelneuken. Dan boeit mij haar uiterlijk geen flikker. Genoeg (lekkere) vrouwen die nog niet eens goed kunnen pijpen (of überhaupt deepthroaten). Ik vind dat zij zeker de titel deepthroat queen heeft verdiend.
Daarnaast vind ik haar niet ultra lelijk. Hooguit minimaal een vier. Ze hebt wel lekkere dikke grote tieten. Ongeacht dat ze slap zijn. Beter dan harde siliconen tieten.
Exactly. Ik ben al naar veel dvps geweest. Maar 5 of 10% heeft de pijpskills van een engel. Ik denk dat maar 5% van de dvps mij heeft kunnen laten klaarkomen met hun mond en keel.Ik ben zelf wel iemand die toch echt minimaal een 7 moet hebben want je betaald er toch voor. Dat gezegd te hebben had ik laatst een hook up met echt een meid die een 8-9 is (ja ik geef t toe out of my league gewoonlijk), maar mijn god wat was ze slecht in bed. Dus snap wel waar nisaki vandaan komt
Ik ben zelf wel iemand die toch echt minimaal een 7 moet hebben want je betaald er toch voor. Dat gezegd te hebben had ik laatst een hook up met echt een meid die een 8-9 is (ja ik geef t toe out of my league gewoonlijk), maar mijn god wat was ze slecht in bed. Dus snap wel waar nisaki vandaan komt
Precies dit. Maar ik vind dat nisaki wel erg makkelijk over het uiterlijk heen kijkt. Je kan haar simpelweg geen 4 noemen met zo'n gebit. Als zij haar gebit fixt zal ze veel meer klandizie gaan krijgen. Krijg toch een junk gevoel bij dat gebit en dat vind ik ieder geval niet prettigIk snap je heel goed, en in principe heb ik dat ook. Maar als je op zoek bent naar iets specifieks, zoals bijvoorbeeld dus een echte deepthroat of keelneuken dan is er gewoon weinig aanbod, en dan wil ik een minder uiterlijk best "door de vingers" zien. Maar ook daarin heb ik natuurlijk mijn grenzen.
Precies dit. Maar ik vind dat nisaki wel erg makkelijk over het uiterlijk heen kijkt. Je kan haar simpelweg geen 4 noemen met zo'n gebit. Als zij haar gebit fixt zal ze veel meer klandizie gaan krijgen. Krijg toch een junk gevoel bij dat gebit en dat vind ik ieder geval niet prettig
En wat waren je ervaringen met deze meiden? Allemaal top??Ik ben gedeeltelijk met Nisaki mee eens. Nooit een afspraak met Amy gehad wel geprobeerd maar eenmaal in Rotterdam aangekomen na telefonisch contact niks meer van haar laten horen. Ik ben heb Sabrina( tilburg), Paula fox, Jessica/jeske, Slavin naomi en een Poolse (naam kan ik niet herinneren) allemaal hard in hun keel geneukt en in hun keel gespoten en kan toegeven als iemand op je pik zit te kwijlen en kokken dat het niet veel uitmaakt hoe ze eruit zien. Ben ook door andere ""mooiere" meiden gepijpt en wat mij jammer genoeg opvalt is hoe mooier een meid is hoe minder de inzet is. Kan ook toeval zijn.
Wat betreft mijn ervaring heb ik dit dit geleerd. Als wij van de 80/20% regel moeten uitgaan. Er zijn weinig vrouwen die in het algemeen van pijpen houden (20%), nog minder die goed kunnen pijpen(10%), nog minder die goed kunnen deepthroaten (5%) en nog minder die (goed) laten keelneuken (5-0%).Ik ben gedeeltelijk met Nisaki mee eens. Nooit een afspraak met Amy gehad wel geprobeerd maar eenmaal in Rotterdam aangekomen na telefonisch contact niks meer van haar laten horen. Ik ben heb Sabrina( tilburg), Paula fox, Jessica/jeske, Slavin naomi en een Poolse (naam kan ik niet herinneren) allemaal hard in hun keel geneukt en in hun keel gespoten en kan toegeven als iemand op je pik zit te kwijlen en kokken dat het niet veel uitmaakt hoe ze eruit zien. Ben ook door andere ""mooiere" meiden gepijpt en wat mij jammer genoeg opvalt is hoe mooier een meid is hoe minder de inzet is. Kan ook toeval zijn.
Bro. Ik kijk niet naar het gebit. De moment dat zij mij pijpt als een engel en mijn pik op en neer in haar keeltje verdwijn. Dan raak ik in een hitsige hengst trance en ben ik ook verdwenen.Precies dit. Maar ik vind dat nisaki wel erg makkelijk over het uiterlijk heen kijkt. Je kan haar simpelweg geen 4 noemen met zo'n gebit. Als zij haar gebit fixt zal ze veel meer klandizie gaan krijgen. Krijg toch een junk gevoel bij dat gebit en dat vind ik ieder geval niet prettig
Fax bro. You can fuck her throat bro. Try that for onceKatja ONS 19 Singelgebied, she gives a great blow job, you can hold her head with both hands and fuck her mouth, she takes my whole penis, she loves big cocks. She give the best BJ.
Zijn de rest naast Sabrina nog actief aan het adverteren en aan het werk?Ik ben gedeeltelijk met Nisaki mee eens. Nooit een afspraak met Amy gehad wel geprobeerd maar eenmaal in Rotterdam aangekomen na telefonisch contact niks meer van haar laten horen. Ik ben heb Sabrina( tilburg), Paula fox, Jessica/jeske, Slavin naomi en een Poolse (naam kan ik niet herinneren) allemaal hard in hun keel geneukt en in hun keel gespoten en kan toegeven als iemand op je pik zit te kwijlen en kokken dat het niet veel uitmaakt hoe ze eruit zien. Ben ook door andere ""mooiere" meiden gepijpt en wat mij jammer genoeg opvalt is hoe mooier een meid is hoe minder de inzet is. Kan ook toeval zijn.
Figuurlijk.. niet letterlijkDan heb je letterlijk jackpot.
ToucheFiguurlijk.. niet letterlijk![]()
Wat vinden we hier van??
Het is dat ik tot eind mei niet in de buurt ben, maar zou haar toch wel graag eens willen proberen...
Slavin Naomi,Paula Fox zijn beide gestopt. Zij waren de top van de ijsberg, hard en diep in de keelneuken en balls deep in hun keel klaarkomen. Sabrina https://www.sexjobs.nl/dames-van-plezier/deepthroatqueen-_8252700is nog actief maar doet volgens mij alleen cardates. Jeske/Jessica https://www.kinky.nl/vrouwen/prive-ontvangst/breda/97734-jeske is ook actief. Bij haar word ik altijd gevraagd als ik klaarkom om haar hoofd vast te houden en diep in haar keel klaar te komen, zij geeft zelf aan dat ze dat geil vind. Katja https://www.kinky.nl/vrouwen/prive-ontvangst/nunspeet/91825-katja kan ook fantastisch pijpen, ben 1 keer geweest, 3x in 1 uur diep in haar keel gespoten en slikte alles weg . Niet per se hoofd vasthouden en doorstoten zij neemt de regie en neukt haar keel zelf op eigen initiatief. Als iemand nog tips heeft graag laten wetenZijn de rest naast Sabrina nog actief aan het adverteren en aan het werk?
Omdat ze deepthroat aanbiedt??waardoor link je haar met dit topic? Staat nergens in haar ad dat ze uhm.. op het gewenste niveau aan DT doet? Los van het feit dat het een lekker ding is...
Haha I dont have a big cock, normal size so she would be dissapointed.Katja ONS 19 Singelgebied, she gives a great blow job, you can hold her head with both hands and fuck her mouth, she takes my whole penis, she loves big cocks. She give the best BJ.
Het was meer bedoeld als tip.. Ik kwam haar tegen en ik dacht, wie weet... Ze ziet er in ieder geval enorm lekker uit!@KnightRider007 vandaar ook "gewenste" niveau?
Aantal dames dat het aanbiedt en vervolgens niet kan...
klinkt dat je dus een ervaring zoekt? Dan hoort dat in "wie heeft ervaring met" ?
Katja will still enjoy giving you one of the best blow jobs. She is known as the cum queen of the Singelgebied.Haha I dont have a big cock, normal size so she would be dissapointed.