Ladyfukker
Wandelaar
Heeft iemand ervaring met de dame 1e kamer rechts bij de ingang?
Bekijk de onderstaande video om te zien hoe je onze site als een web app op je startscherm installeert.
Opmerking: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari
Lid worden van deze geweldige club? Minder reclame? Meld je nu aan!
Registrerenbij rechter ingang op kamer nr 11 Rosaura daar heb ik uitstekende ervaring mee lekker tongzoenen en ze pijpt me heerlijk zonder condoom lekkere grote tieten heeft ze ook daar mag je lekker aan zuigen en ze is geen klokkijksterHeeft iemand ervaring met de dame 1e kamer rechts bij de ingang?
Ben ook wel benieuwd! laat maar even weten hoe het morgen is, ik wil volgende week of tussen kerst en oud en nieuw ook nog even naar de Escape maar vraag me af of het dan de moeite waard is.... P.S: iemand ervaring met de dame op nr 16 zoals hierboven ook al eens gevraagd? ;-)Hoe is de bezetting deze week? Zoals gebruikelijk of minder omdat er al dames weg zijn ivm de feestdagen? Wil wellicht morgen even die kant op vandaar..
??Zijn er nog dames die tijdens de lockdown escort of prive ontvangst doen?
Heb het natuurlijk over de dames die werkzaam zijn in Escape.
zou wel mooi zijn ik verwacht dat deze lockdown nog zeker wel maanden gaat duren
daar zou ik niet op rekenen wel kan het zo zijn dat er een dame op kinky adverteert of je zou een gsm-nr van een dame moeten hebben dat je aan haar vraagt of ze een date met je wil afspreken misschien dat je geluk hebtAls ze het doen, zouden ze het hier dan vertellen?
Nee dat gaan ze zeker niet doen denk ik .Als ze het doen, zouden ze het hier dan vertellen?
dat hoop ik ook ik mis de dames heel erg. a.s. vrijdagavond is er weer een persconferentie ik reken er niet op dat de dames op korte termijn weer open mogen ik verwacht als het weer gaat versoepelen dat het dan weer in stapjes zal gaan ps. Spanje gaat corona voortaan als een griepje beschouwen moesten ze hier in Nederland ook doen alles snel weer open doenHopelijk kunnen de deuren spoedig weer open bij Escape!
maar als het toch weer open mag en je gaat bij een dame op bezoek en je moet een mondmasker op en zei zet er zelf ook een op dan hoeft van mij al niet meer dan kom ik er niet meer ik wil gewoon lekker kunnen tongzoenen als er dan meer er zo over denken dan gaat de klandizie er hard op achteruitMisschien alleen met medisch mondkapje
Reken er maar niet op
Denk niet dat de handhaving aanklopt en vraagt om het gordijntje open te doen om te checken of de mondkapjes gedragen worden.maar als het toch weer open mag en je gaat bij een dame op bezoek en je moet een mondmasker op en zei zet er zelf ook een op dan hoeft van mij al niet meer dan kom ik er niet meer ik wil gewoon lekker kunnen tongzoenen als er dan meer er zo over denken dan gaat de klandizie er hard op achteruit
Belgie en Duitsland sexhuizen wel open maar wel verplicht om mondmasker te dragen alle andere landen lachen ons land helemaal uit omdat wij Nederland in lockdown leven ik denk dat je gelijk hebt ik denk ook dat de lockdown na 14 januari gewoon verlengt wordtDenk niet dat de handhaving aanklopt en vraagt om het gordijntje open te doen om te checken of de mondkapjes gedragen worden.
Vrees dat het nog wel eens een hele tijd kan gaan duren….
Hahaha het lijkt erop alsof alles op afspraak moet… ben eens benieuwd!Wie weet kunnen de contactberoepen onder voorwaarden de komende week weer open. Horeca en de cultuursector blijven nog even dicht. Volgens mij valt het eroscentrum niet onder de cultuursector, hoewel sommige meiden een prima toneelstukje kunnen opvoeren![]()