Kwestie van genoeg glijmiddel gebruiken ... ehm iewDan wel opletten voor statische electriciteit!
Bekijk de onderstaande video om te zien hoe je onze site als een web app op je startscherm installeert.
Opmerking: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari
Lid worden van deze geweldige club? Minder reclame? Meld je nu aan!
RegistrerenKwestie van genoeg glijmiddel gebruiken ... ehm iewDan wel opletten voor statische electriciteit!
Welke test gebruik je? Waar test je allemaal op?Elke 3 maanden, aangezien ik fan ben van PZC. Ik wil geen problemen veroorzaken voor sommige DVP's.….![]()
Ik neem altijd een pakketje chlamydia + gonorroe, en een keer per jaar pakketje met HIV etc.Welke test gebruik je? Waar test je allemaal op?
Als je echt op alle mogelijke besmettingen gaat laten testen, en dat ook nog eens na elk bezoekje, dan hoop ik dat je dat testen ook prettig vindt, want anders ben je meer bezig met onprettige testen dan met pretseks. Je kan je ook natuurlijk om de de zoveel dates eens laten testen, maar de zin daarvan ontgaat mij een beetje. Want als je vandaag date en 'prijs hebt' dan ga je toch niet de volgende drie maanden wat fucking around blijven doen en dan pas een neiuwe test laten doen? Je kan na de vorige test al de eerste keer dat je opnieuw seks hebt, iets voor hebben.En toch wordt niet getest op hpv voor zover dit mogelijk is.
In eerste instantie dacht ik dat dit een bericht van dick wasIk laat me niet testen, want dan sponsor je Big Pharma. Een arts heeft me weleens gezegd dat ik hiv en herpes heb, maar dat zei hij alleen maar in het belang van de medicijnfabrikanten. Trouwens: die ziektes zijn niet zo erg als in de mainstream media staat. Die media zijn er alleen maar voor het grote geld. En ik doe alles daarom zonder condoom, want ik laat me niet ringeloren door de verhalen uit de MSM.
Nee, kan je niet testen bij een man. Ik heb mij laten inenten hiervoor. Wel zo veilig voor mijn partner en voor mijn regular "inner circle" dates.En toch wordt niet getest op hpv voor zover dit mogelijk is.
Ja klopt en hoe meer je met verschillende personen neukt hoe groter het risico om HPV en baarmoederhals kanker te krijgen .Nee, kan je niet testen bij een man. Ik heb mij laten inenten hiervoor. Wel zo veilig voor mijn partner en voor mijn regular "inner circle" dates.
Want als je partner later baarmoederhalskanker krijgt door HPV komt dat door ons mannen (bij ons dan) Dat weet je partner dan en dat weet de arts dan ook. Vreemd genoeg wordt HPV te weinig genoemd in het rijtje SOA's. Condooms helpen wel tegen tegen HPV maar niet zo goed als bij de andere bekende Soa's. Gevaarlijk dus!
En nee, het excuus van besmette wc brillen en deurklinken ( hoewel het theoretisch kan) gaat dan niet echt goed vallen denk ik
Ik heb een open relatie en mag wandelen, maar ik vind het wel zo fijn dat ik haar in ieder geval niet met HPV opzadel.
Verder test ik mij ongeveer 2 keer per jaar op de gangbare soa's. pzp = ja, rest altijd met condoom!
Het ligt er ook vaak aan waar een persoon getest is. Er zijn er zat die nog met papieren werken, of éénmalig online inloggen, of zelfs alleen mondeling. Niet iedereen heeft de resultaten altijd bij de hand.Velen zeggen wel dat ze getest zijn maar we hebben nog niemand dit ter plaatse daadwerkelijk weten bewijzen .
En welke waarde heeft zo een bewijs? Die persoon kan na het afnemen van de test intussen alweer flink rondgeneukt hebben en van alles opgelopen hebben. Veilig vrijen is en blijft de boodschap.Velen zeggen wel dat ze getest zijn maar we hebben nog niemand dit ter plaatse daadwerkelijk weten bewijzen .
Veilig is een must voor als je minder kans wilt om iets op te lopen. Condooms verminderen de kans maar maken je niet immuun.En welke waarde heeft zo een bewijs? Die persoon kan na het afnemen van de test intussen alweer flink rondgeneukt hebben en van alles opgelopen hebben. Veilig vrijen is en blijft de boodschap.
Het heeft lang geduurd voor die reactie nog eens tevoorschijn kwam. Condooms maken je niet immuun... Geen condooms maken je alvast ook niet immuun en testen maken je evenmin immuun tijdens de contacten na de test. Testen geven je wel een fiere overtuiging van (valse) veiligheid, maar ze verminderen je risico niet. Condooms doen dat wel, en nog geen klein beetje.Veilig is een must voor als je minder kans wilt om iets op te lopen. Condooms verminderen de kans maar maken je niet immuun.
Welja, een momentopname, dus als je logisch nadenkt, moet je je dan maar na elk contact laten testen. Wat ik me afvraag: zitten die mensen die zo gretig 'testen' dan ook hele dagen bij de dokters in de wachtzaal, voor al die andere testen die je kan laten doen om te zien of je nergens een ziekte, tekortkoming of gebrek hebt? Zoveel mensen die geveld worden door kanker. Ik zou dus toch onze testfans maar aanraden om je elke dag te laten nakijken. Je kan er neit vroeg genoeg bij zijn.De schadelijke gedachte van: "Ik test nooit, dus dan kan ik ook nooit iets hebben" is een probleem. Als dat ook gecombineerd wordt met zonder is het hek van de dam. Natuurlijk heb je gelijk dat het maar een momentopname is.
Ik dacht het al. Hier ga je ferm in de fout. Het risico om iets op te lopen bij géén condoomgebruik is immens veel groter dan het risico dat je eventueel door te weinig te testen 'nogal laat' zou te weten komen dat je iets op liep. Dit is pure gevoels-statistiek. Gebaseerd op automatische vooroordelen.Je moet beide dingen doen om echt veilig te zijn. Eén van beide overslaan is al de helft van de onvoorzichtigheid.
Klopt. En volgens mij zijn de mensen die staan te roepen dat zij zich regelmatig laten testen misschien in de praktijk net de gevaarlijkste, want zij senken misschien stiekem al eens sneller 'deze ga ik nu toch eens bare pakken, ik zal me nadien laten testen'. Of 'ik heb er al twintig met de blanke sabel gepakt, en elke test was negatief, dus ik ga het nu ook maar zonder hoesje doen'.Maarja, wat boeit het ook. Iedereen kan doen wat hij of zij wilt, en zich prettig bij voelt
Hier klopt niks van in ons geval , wij laten om de 6 maand ons bloed volledig testen en daar zijn alle mogelijke soa's dan meteen ook bij . Wij hebben nog nooit iets bare gedaan omdat we heel goed weten welke risico's dat meebrengt .Klopt. En volgens mij zijn de mensen die staan te roepen dat zij zich regelmatig laten testen misschien in de praktijk net de gevaarlijkste, want zij senken misschien stiekem al eens sneller 'deze ga ik nu toch eens bare pakken, ik zal me nadien laten testen'. Of 'ik heb er al twintig met de blanke sabel gepakt, en elke test was negatief, dus ik ga het nu ook maar zonder hoesje doen'.
Dat is dus net wat ik wou vertellen: meer vertrouwen. Vals gevoel van veiligheid. En wat gelul om jezelf te overtuigen dat het met testen allemaal wel ok is.Ik heb toch meer vertrouwen in wat het advies is van de GGD (geen idee hoe het heet in België) dan van
Jij vraagt natuurlijk overal waar je producten of diensten gebruikt eerst naar de mensen hun 'bewijzen' van bekwaamheid of zo? Je stapt op de bus en je vraagt eerst de chauffeur zijn rijbewijs.iemand op internet die geen enkele medische bewijzen toont.
En die gaan doodleuk zeggen dat je het van iemand anders kreeg, en voor alle zekerheid gaan die direct stoppen met werken tot ze zeker zijn dat ze weer in orde zijn. Een mooi sprookje.En bij een positieve uitslag kun je tenminste de bezochte dame(s) inlichten.
Hoezo is testen een vals gevoel van veiligheid?Dat is dus net wat ik wou vertellen: meer vertrouwen. Vals gevoel van veiligheid. En wat gelul om jezelf te overtuigen dat het met testen allemaal wel ok is.
Zoals eerder gezegd, jij gaat alleen maar naar de uiterste terwijl er meer dan genoeg tussenin zit.Jij vraagt natuurlijk overal waar je producten of diensten gebruikt eerst naar de mensen hun 'bewijzen' van bekwaamheid of zo? Je stapt op de bus en je vraagt eerst de chauffeur zijn rijbewijs. Een je neemt meteen een alcoholTEST af. LOL
Heb ik ergens gezegd dat ik het van hun kreeg?En die gaan doodleuk zeggen dat je het van iemand anders kreeg,