Is het aanbod ooit zo slecht geweest?

Welkom op Girlsreview.nl

Lid worden van deze geweldige club? Minder reclame? Meld je nu aan!

Registreren
Ik vind het moeilijker geworden een dame naar mijn zin te vinden, de grootste hindernis voor mij is dat veel dames wandelende tekeningen zijn geworden, een kleine tattoo vind ik wel leuk maar ik heb geen behoefte aan een heel stripboek
Ik vind dat ook niet mooi.

Maar ja, als ik dat als filter toe ga voegen, dan blijft er natuurlijk helemaal weinig over. Van die opgespoten eendenlippen vind ik ook niet mooi.
 
Ik vroeg het mij gewoon af. Vooral hoe doe je dat live bij privé? Ik kan mij niet voor stellen dat een dame zich naakt voor je zal presenteren voor dat je betaald hebt.

Ik heb dat vorige maand gehad. Af gesproken met een belgische die er goed uit zag op foto. Eens daar gaat de deur open, alles ziet er goed uit. Dus betaal je braaf en eens boven gaat het bodypakje uit en ziet het er allemaal veel minder fraai uit.
Gaat toch niet om naakt, in privehuis of raam kan je haar zien in lingerie of sexy kleding en ff kort spreken over services dan heb je prima beeld
Of dames die bepaalde lichaamsdelen bedekt hebben ze hebben vaak iets te verbergen.
Ja ze gaan niet in hun blote kut staan.... pff als je zo alles kapot redeneert kan je nooit dames bezoeken, hou toch op met dat onzinnige manier van discussieren
 
Ja ze gaan niet in hun blote kut staan.... pff als je zo alles kapot redeneert kan je nooit dames bezoeken, hou toch op met dat onzinnige manier van discussieren
Ik heb het niet over hun kut niet laten zien, maar dat bijv hun billen niet goed te zien zijn of zelfs helemaal bedekt zijn. Vaak duidt dat op dat ze iets te verbergen hebben een dikke vette kont bijv. Een dame die goed uitziet laat haar lichaam zien en is daar trots op want ze weet dat ze daardoor meer klanten gaat krijgen. Ik heb het hier over prive-ontvangst dames en niet over raamdames die jij vaak bezoekt.
 
Zo heb ik toch ook al (twee keer!) een voorstelronde escort op hotel meegemaakt! (In Rusland). Ik bestel dus de escorte via de site... en op het afgesproken uur wordt er op de deur geklopt... en daar staan drie (3!) vrouwen! Ik schrok wel even! Haha!

Bleek het de dame van het agency te zijn... met twee meiden om uit te kiezen. En ze wilde eerst ook even de kamer zien! Ter bescherming van de meisjes! Dat vond ik wel een goed initiatief!
 
Ik heb het niet over hun kut niet laten zien, maar dat bijv hun billen niet goed te zien zijn of zelfs helemaal bedekt zijn. Vaak duidt dat op dat ze iets te verbergen hebben een dikke vette kont bijv. Een dame die goed uitziet laat haar lichaam zien en is daar trots op want ze weet dat ze daardoor meer klanten gaat krijgen.
De uitzonderingen zijn er al tijd, bij goodlooking bedekken ze dat heus niet
Zo heb ik toch ook al (twee keer!) een voorstelronde escort op hotel meegemaakt! (In Rusland). Ik bestel dus de escorte via de site... en op het afgesproken uur wordt er op de deur geklopt... en daar staan drie (3!) vrouwen! Ik schrok wel even! Haha!

Bleek het de dame van het agency te zijn... met twee meiden om uit te kiezen. En ze wilde eerst ook even de kamer zien! Ter bescherming van de meisjes! Dat vond ik wel een goed initiatief!
Tja, of een beroving dan is het minder
 
In principe niet, maar wanneer zij een verkeerde voorstelling van zaken hebben gegeven, dan kun je gewoon vertrekken. Ik heb nog niet meegemaakt dat dit een probleem was.
Ij vind die thuisontvangst kut, vaak geen fijne locatie fotos of services die niet kloppen, of vent in de buurt, of geen reactie meer als je gearriveerd bent en vaak duurder dan ramen of privehuis
 
Zo heeft ieder zijn voorkeuren. Vaak vind ik de locaties juist wel beter. Een vent in de buurt herken ik dan weer niet. Lijkt me juist dat die in de huizen of raambuurten op de achtergrond juist altijd in de buurt zijn.
 
De uitzonderingen zijn er al tijd, bij goodlooking bedekken ze dat heus niet
Lees voortaan mijn bericht goed voordat je onzinnige berichten achterlaat. Er zijn nou eenmaal dames die bepaalde lichaamsdelen op de foto's niet laten zien omdat ze weten dat de klanten dan wegblijven. Er zijn dames die hun buikje bedekken en dat wordt met opzet gedaan.
 
Laatst bewerkt:
De vraag was is het aanbod ooit zo slecht geweest ? Dit suggereert dat het vroeger beter was, wat over veel dingen wordt gezegd. En inderdaad, tegenwoordig is de service vaak kut, denk maar aan banken, bediening met ongeïnteresseerd of onkundig personeel in winkels, horeca of waar dan ook.

Of dit voor dvp's ook geldt, dan zou dat betekenen dat de jonge generatie tegenwoordig ongeïnteresseerd is, waarop vele ouderen waarschijnlijk ja zullen antwoorden en ik geef ze geen ongelijk. Echter bij dvp's geldt toch ook dat het een kwestie is van vraag en aanbod. Als iemand slechte diensten verleent zal die waarschijnlijk toch ook wel minder klanten krijgen en op den duur stoppen omdat het niet rendabel is. Er spelen nog andere dingen (hierover later mee).

De vraag kan ook geïnterpreteerd worden dat er minder aanbod is (los van de kwaliteit). In sommige gevallen klopt dit wel. De meeste tippelzones zijn inmiddels gesloten en ook bij diverse raambuurten werkt de gemeente tegen om het levendig te houden. Daar staat tegenover dat je tegenwoordig vaker contacten online legt, dus ook om een dvp thuis te laten komen of om elders af te spreken. Dan komen we echter weer terug op de kwaliteit van het aanbod van dvp's. Als je voor een en ander online contact zoekt dan is de kans op oplichting, misleiding en teleurstelling natuurlijk een stuk groter, zeker tegenwoordig met alle oplichting die er is. Dus ja, maak je hier gebruik van dan zal het aanbod inderdaad slechter zijn dan vroeger toen je face-to-face iemand zag voordat je naar binnenliep en wist wat je had.

Mocht je echter nog gewoon zoals mij ouderwets raambuurten bezoeken dan is er toch nog genoeg aanbod van soms hele mooie dames waarvan sommigen ook heel goed zijn. Als je iedere keer iemand anders bezoekt is er natuurlijk het risico dat het eens tegen valt. Heb je echter een positieve ervaring met iemand en bezoek je die vaker of volg je de positieve reviews van iemand, dan kan het toch allemaal zeer aangenaam zijn. Wel spelen soms andere factoren nog een rol : ga je bijvoorbeeld wandelen op een rustig moment zodat een dvp minder gehaast is en je graag binnen haalt, of ga je tijdens spitsuur als het voor hun lopende band werk is.

Verder hangt het ook van persoonlijke verwachtingen af. Kies je voor een goedkopere dame (in Duisburg kan het al vanaf 30 Euro) dan kun je ook minder verwachten dan iemand in de betere huizen daar die 50 Euro vragen.

Een ander element is prijs/kwaliteit, alles is duurder tegenwoordig, niet alleen in de supermarkt, maar ook dvp's kennen inflatie. Daarom zal ik bij een eerste kennismaking nooit voor het dure extra's pakket kiezen, maar eerst standaard om te kijken of het wel bevalt voordat je een hoop geld kwijt bent en een slechte ervaring rijker.

Ik ga meestal naar Duisburg, de keuze is er reuze, maar ik zie ook veel goede reviews van een aantal dames in Eindhoven en Antwerpen, echter dat is weer wat verder weg voor mij. Maar zo is overal wel goed aanbod te vinden denk ik, je moet alleen even goed oppassen met wat je doet.

Samenvattend denk ik dat er nog veel goeds mogelijk is, er zijn echter ook valkuilen her en der. Of het dan minder is dan vroeger, lastig te zeggen of juist makkelijk gezegd. Ook ik hou niet van tattoos en lipfillers en siliconenborsten, een ander weer wel. Er is ook tegenwoordig voor ieder nog wat wils denk ik, dus wees gewoon selectief en maak de voor jou goede keuzes en dan valt er heus nog wel genoeg te beleven.

En, ik blijf het zeggen, plaats hier reviews, natuurlijk is iedere beleving persoonlijk, maar de reviews kunnen anderen wel helpen een goede keuze te maken.
 
Lees voortaan mijn bericht goed voordat je onzinnige berichten achterlaat. Er zijn nou eenmaal dames die bepaalde lichaamsdelen niet laten zien omdat ze weten dat de klanten dan wegblijven. Er zijn dames die hun buikje bedekken omdat ze anders weten dat de klanten wegblijven.
Ja maar daar ben je zelf bij toch als je voor de dame staat
@Peter149 Daarom bezoek ik alleen goede dames met goed uiterlijk en niet de dames met lelijk uiterlijk of kutservice, en dan maakt het mij niet uit of er vroeger meer of minder was, ik bezoek alleen wat goed is
 
Ja maar daar ben je zelf bij toch als je voor de dame staat
@Peter149 Daarom bezoek ik alleen goede dames met goed uiterlijk en niet de dames met lelijk uiterlijk of kutservice, en dan maakt het mij niet uit of er vroeger meer of minder was, ik bezoek alleen wat goed is
Hou toch op man jij weet heel goed dat we het over prive-ontvangst dames hebben en de foto's die ze gebruiken.
 
Of het aanbod écht 'slechter' wordt... hangt weliicht af van je (specifieke) persoonlijke eisen... en de regio waar je actief bent.

Mijn 'Waw! Die wil ik ook nog wel een keertje doen-lijst' wordt enkel langer!
Slecht(er) aanbod? No way! Keuzestress? Ja!
 
Of het aanbod écht 'slechter' wordt... hangt weliicht af van je (specifieke) persoonlijke eisen... en de regio waar je actief bent.

Mijn 'Waw! Die wil ik ook nog wel een keertje doen-lijst' wordt enkel langer!
Slecht(er) aanbod? No way! Keuzestress? Ja!
De regio kan je ze aanpassen als je ervoor wil reizen, ik reis met plezier 45 min of ruim een uur naar bv Antwerpen of Den Haag voor genoeg keuze in goede looks en services
 
Terug
Bovenaan Onderaan