Recensie lezen of zelf liever een dame ontdekken?

Welkom op Girlsreview.nl

Lid worden van deze geweldige club? Minder reclame? Meld je nu aan!

Registreren

Wat hebben jullie liever een recensie lezen of zelf een dame ontdekken?

  • Recensie lezen

    Stemmen: 5 71,4%
  • Zelf een dame ontdekken

    Stemmen: 2 28,6%

  • Totaal aantal stemmers
    7
Allebei. Ik gebruik de recensies hier om te kijken of de dame lijkt op foto's en of 'ze er wat van kan'. Soms zijn er nog geen recensies en omdat ik ook gebruik maak van jullie info ga ik soms blind, en dan schrijf ik een recensie voor anderen.

Geven en nemen zeg maar :)
 
Nu... ik kan me best voorstellen dat in regio's met laten we zeggen 'beperkt aanbod'... je natuurlijk niet kan zitten wachten tot er eens een recensie verschijnt!

Maar in vele andere regio's met ruim aanbod vind je dus -ook op dit forum- best veel recensies en andere info... om een 'gekwalificeerde' keuze te maken hoor!
 
Kan me best voorstellen... als je (vooral) voor een snelle wip gaat dat de criteria: 'Zijn de foto's up-to-date' en 'doet ze dit-of-dat' ruimschoots voldoende zijn.

Ga je vooral voor langere afspraken en zijn je criteria: 'passie... inzet en stamina'... dat je best wel wat meer uitgebreide recensies nodig hebt om een 'juiste' keuze te maken!

En... de rest ontdek je sowiezo zelf wel!
 
Terug
Bovenaan Onderaan