Je kent een aantal dames die dat nooit zouden doen en vervolgens zeg je dat geen enkele dame heilig is? Zou je je hand voor een club dame in het vuur steken? Je weet toch dat er in clubs altijd dames zijn die met (veel) meer weg komen dan andere dames? Meer krediet hebben om verschillende redenen.
Ik ken een aantal dames waar veel over geschreven en gepraat word waarvan ik met eigen ogen zag en eigen oren hoorde dat er discussie was in de kleedruimte over de afgesproken prijs. Dames uit de top van de lokale miss verkiezing. Je kunt er nog zoveel voorbeelden tegen aan gooien waarom wel of niet maar het is gewoon een feit. Wind je er niet over op zou ik zeggen. Top dat je je bekommert om eerlijke handelspraktijken in een SC

maar tegelijkertijd wek je ook de indruk er niet zeker van te zijn dat wat je zegt ook echt klopt.
Mijn ervaring / gevoel is dat het in YY en SS prima in balans is. Het gaat echt niet de prijzen ineens laten exploderen. Zie het in perspectief.