Reisverslag Thailand november/december 2025

Welkom op Girlsreview.nl

Lid worden van deze geweldige club? Minder reclame? Meld je nu aan!

Registreren
Next stop: Bunny. Al was dat eigenlijk alleen maar omdat JW naar het toilet moest voor nummer 2 en we dachten dat het toilet wel schoon zou zijn. Dat was die wel, maar geen toiletpapier maakt van nummer 2 wel een uitdaging.
Het is even wennen maar overal in Azie (en midden oosten) hangt zo'n waterslang naast het toilet. Als je daar eenmaal aan gewend bent wil je thuis zo'n ding ook. Naast wennen ook even oefenen maar ik raak geen toiletpapier meer aan als ik in Azië ben.
 
Het is even wennen maar overal in Azie (en midden oosten) hangt zo'n waterslang naast het toilet. Als je daar eenmaal aan gewend bent wil je thuis zo'n ding ook. Naast wennen ook even oefenen maar ik raak geen toiletpapier meer aan als ik in Azië ben.
Google even ; kan je vrij simpel in Nederland ook in het circuit laten aanleggen!
 
Het is even wennen maar overal in Azie (en midden oosten) hangt zo'n waterslang naast het toilet. Als je daar eenmaal aan gewend bent wil je thuis zo'n ding ook. Naast wennen ook even oefenen maar ik raak geen toiletpapier meer aan als ik in Azië ben.
Begrijp ik nu goed Meneer Schipper dat u met uw natte gat uw broek weer optrekt? haha, grapje hoor.

Ik ben uiteraard op de hoogte van het bestaan van de 'bumgun' maar ook ik sla over als er geen toiletpapier is om mijn gat droog te vegen.
 
Nu inmiddels al een paar dagen in Pattay, laten we stellen dat het hier toch anders is dan Patong :)

Ik wacht nu op freelancer van TF.. Als de foto's kloppen en ze ook daadwerklijk voor de deur staat, kunnen we spreken van een goede visuele start.

Nu terug naar dag 5 van de trip..

Dag 5, zaterdag 29-11

De wekker gaat wat vroeg, maar een vooraf aangekondigde vertraging van Vietjet air geeft wat lucht. Rond 12.0uur naar BKK airport. Galleria 10 is mij wederom goed bevallen. De link via de acherkant met Benjakkiti park bevalt met wel en ook de rust van de soi zelf ook. JW is minder enthousiast.

De vlucht is verder goed en we zijn iets voor 19uur in Patong. Omdat ik weiger om 150euro per nacht te betalen voor een kamer die ik eerder voor 50euro had, kies ik niet voor Bloc of Clover ((ligging beachroad, 2 minuten van Bangla) maar voor Mirage Express aan 3rd road. Via Soi Sansabai ben je dan in 7 minuten alsnog op Banga road maar dan aan de kant 2 nd road. In het verleden zou ik dat al te lang vinden, in mijn huidige fitte status vind ik het juist geweldig. JW zit overigens in een ander hotel, deze was op Soi Sansabai (die overigens ook druk zat is)

Ik heb vandaag te weinig gelopen (zit in mijn hoofd) dus kleed mii snel om in ieder gevall een kilometer of 5 op de teller te zetten. Dat lukt ruim met 8.. Het weer zit wel mee, het is inmiddels al droog voor een paar dagen op Phuket en er staat een heerlijk briesje.

Rond half 10 zijn we klaar voor Bangla!

Direct naar X20 waar ik mijn vorige trip Oil heb ontmoet en uiteindelijk seks met haar gehad in de karaoke room. Oil is blij me te zien, dat snap ik wel, want ik ben niet bepaald slecht voor haar. Ze weet de weg naar Junior direct te vinden. Ze geeft aan zich te herinneren dat we toen zelfs op in de gogo best ver gingen. Dat klopt, uiteindelijk haalt ze er nog een vriendinnetje bij die dezelfde werkwijze hebben. Junior van Samui lief aaien.. Ik aai hun beiden ook, maar beiden krijgen ook gewoon een vingertje te verwerken. Even voor de duidelijkheid, het is (vaak) niet zo dat ik de dames echt snoeihard en diep aan het vingeren ben. Meestal gewoon over de lipjes wrijven, checken of het wat warm en vochtig is of wordt en dan gewoon even er met de vinger in. Soms (heel) kort, soms als je merkt dat er geen enkele weerstand voelt even wat langer (denk 20 sec)

Omdat ook JW zich vermaakt met een dame (waar hij zeker over gaat schrijven) lopen we snell naar iets van 8K. Niet iedereen zal het er over eens zijn, maar money well spent. (ik spreek hier ook namens JW)

Wat mij opvalt trouwens is dat Oil totaal niet claimt. Iedere dame die erbij komt zitten mag worden gezoend of mag met Junior spelen. Dat maak je niet vaak mee. Eigenlijk heb ik er een vrouwelijke wingman bij. Alleen deze is beduidend duurder in het onderhoud haha

Ik heb geen idee van tijd maar op enig moment komen we in Harem a gogo terecht. Nog steeds de beste gogo van Phuket. Maar wederom met wat eigenaardigheden. Je moet hier haast smeken om een bin neer te kunnen zetten. Dan moet er een manager bijkomen, vragen ze of je cash of card betaald. Verder mag je niet zomaar op de banken aan de zijkant gaan zitten, dat moet aangeboden worden. De banken in het midden zijn sowieso een no go, die zijn voor de flessen openers. Dat doen JW en ik zelden. Ik wil 'buy by the glass' drinken.

Ondanks dat Minnii er is ((mijn droomvrouw) valt het tegen in Harem. Minnii meldt dat ze er morgen niet is en daarom nu wat extra drankjes van mij wil ontvangen. Dat gaat niet door, wel besluit ik dat ze straks laat nog een berichtje van mij krijgt of er een 'overdag' mogelijkheid is.

Op naar Strippers, ook deze hoort gelijk aan Harem bij de Suzie Wong group. Niveau van de dames is dan ook best OK. Mijn vorige trip deze gogo ontdekt met @Hadrianus op mijn laatste avond en was boos op mezelf dat ik niet eerder een check had gedaan. Deze keer was het toch wat mat allemaal. Het blijft altijd een moment opname.

Ook nog even Suzie Wong (die achterin rechts) bezocht. Die gogo is zo klein dat er al snel een sfeertje ontstaat, maar de plek waar je zit is zeer bepalend. We kregen helaas een slechte plek met gevolg dat we hier niet los kwamen. Wel kwam er een bekende hostess langs. Best raar, in maart herkende ze mij niet en nu weer wel. Ze wees mij erop dat ik haar toen had gezoend. Ik kaatste terug "but i also play your pussy, wat ook echt zo was.. Ze was direct weer weg. Prima, ik lig er niet wakker van.

Het zal inmiddels 2uur zijn geweest, op naar Richy bar.

Op de route ernaar toe (soi seadragon dus) zie ik 2 jonge knappe meiden zitten, precies tussen 2 barretjes in. Omdat ik er vanuit ga dat ze bij 1 van de barren werkt stel ik de vraag bij welke bar ik voor hen beiden een drankje kan bestellen. De ene kijkt met echt super vuil aan zegt de epische woorden: not all girls here are prostitutes. Ik ben even 'lost of words' en bedacht later dat ik had moeten zeggen 'well if you dress like one'

Misschien maar goed dat ik die gevatheid niet had op dat moment. De andere keek mij trouwens helemaal niet zo vuil aan. Die zag welllicht financiële mogelijkheden, die er zeker ook waren.

In Richy bar die ik mijn vorige trip nog had genegeerd was het in de eerst minuten wat tam, maar na verloop van tijd stonden er gewoon weer een flink aantal dames om ons heen. Layla van mijn trip van augustus 2024 zag mij nu weer staan. Maar ze was kansloos, niet omdat ze zichtbaar 5 kilo was aangekomen, maar veel meer omdat ik haar niet vertrouw. De seks was toen ook niet goed. Ze geeft nog aan dat ze ergens volgende week een paar dagen in BKK is.. Ze stelt voor om daar te meeten. Ik geloof er niets van, mogelijk zou ik er ook niet eens op ingaan.

Uiteindelijk bouwen we een rekening van iets van 4k, deze lijkt vrij realistisch. Mede afgedwongen door een stafflid die ik daar al langer ken en boos was op haar collega's dat ik mijn vorige trip Richy door gedoe en gezeik ben gaan negeren.

Eindigen in X20!

En hoe? Oil was blij me terug te zien. We gingen een stapje verder, nu met 3 meiden, die ieder gelijktijdig Junior onder handen namen. Vooral de dame links (niet Oil) wist precies wat ze aan het doen was. Het werd bijna copy/paste Rainbow maart 2025.

Met alle drie de tong erin en gaan. We hebben hier zomaar te maken met best wel een goede Patong night.

Rond 4uur gaan de lichten aan. Geen vragen om alsnog een barfine te krijgen, geen druk, geen gezelligheid. Wel weer iets van 6k lichter, geen moeite mee.

Voor ik deze dag/avond/nacht afsluit nog even een eigenaardigheid van X20. Ze hebben gewoon mannen op het podium staan. Die vervolgens best wel hitsig met dames staan te dansen. Nog nooit gezien in een gogo. Volgens 1 van de meiden is dat omdat er steeds meer stelletjes aan gogo bezoek doen. Ik zie er geen trend in, maar de manager van X20 blijkbaar wel. Ik vind het onhandig overkomen, het maakt mij ook niet jaloers (ze zien er superstrak uit) maar het is niet logisch volgens de Samui standaard.

Genoeg over deze dag, na het halen van een klein kebabje zoek ik mijn bed op in Mirage.

Oh ja, we hebben natuurlijk op deze dag ook Max nog even gekeken. Maar speciaal voor @bosspitsmuis geen extra nieuws daarover. Die volgt in dag 6 haha!
 
Dag 4, vrijdag 28-11
Terug bij het hotel aan het zwembad ben ik weer herenigd met JW. We nemen het onverwachte besluit om niet eerst naar Pattaya te gaan, maar naar Phuket. Ja, beste lezers het staat er echt. JW zou absoluut nooit meer naar Phuket was zijn duidelijke stelling. Daar gaan zijn principes haha.
Haha inderdaad na onze laatste keer samen naar Phuket vond ik het wel mooi geweest. Phuket zelf vind ik sowieso zwaar overrated! Te toeristisch en daardoor echt veel te druk! De echt goede gogo's zijn er maar heel weinig van en de prijzen liggen er overdreven hoog. 5000+2000 (dame+barfine) zijn hier niet ongewoon.
Maar uiteindelijk is het de bereidwilligheid van de dame die mij het meeste irriteert. In 2021, vlak na Corona, moesten de bars weer gevuld worden met dames. Veel hiervan vonden het prima om geld te verdienen met drankjes maar van enige horizontale activiteiten was dan weinig spraken. Op zich niet erg maar vaak zeiden ze dit niet. Heel de avond leuk doen en van alles voorhouden en dan opeens zijn ze ongesteld of een andere reden. Hier komt dan bij ons ook de uitspraak: een phuktje krijgen. Vandaan.
Maar eigenlijk gebeurde dit in Pattaya ook, toentertijd. Mijn laatste trips gaf Bangkok altijd de meeste zekerheid. Maar inmiddels kan ik vertellen dat het evenwicht behoorlijk hersteld is.
Phuket is echter nog steeds overrated en eigenlijk gewoon te duur. Maar ik zal er zeker nog eens terug komen.

JW vindt zijn soulmate Aubon weer in Baccara. Ik zie aan alles dat ze hem absoluut zeer OK vindt. Natuurlijk besluit hij haar te barfinen.
Aubon ken ik inmiddels alweer 2 trips. We hebben overduidelijk een goede klik en dat zorgt voor goede avonden. Dit is dan ook de de 2e andere dame die mijn insta heeft gehaald. Ook al was ze daar afgelopen jaar behoorlijk rustig op. Ze blijkt 4 verschillende te hebben. Ik ben inmiddels toegevoegd op een andere en daar bijna de enige Farang.
Op de laatste trip heeft ze mij mee genomen naar een thais restaurant met live muziek waar later nog gedanst werd. Ze kan alleen slecht tegen drank, ze nam mij toen mee naar haar eigen condo maar kan zich daar niks meer van herinneren. Ze zegt zelf dat ze nooit customers meeneemt. Dus toen ik haar condo beschreef was ze dan ook wel verbaasd. Zoals je begrijpt is er dezelfde avond niks meer gebeurd. Ik heb haar met moeite op bed gekregen en haar daar met wat bahtjes achter gelaten. Eigenlijk deed ze (onbewust) een phuketje op mij. Maar was wel een mooie avond en een mooie ervaring rijker.


Dag 5, zaterdag 29-11
Rond half 10 zijn we klaar voor Bangla!
Direct naar X20 waar ik mijn vorige trip Oil heb ontmoet en uiteindelijk seks met haar gehad in de karaoke room
………
Omdat ook JW zich vermaakt met een dame (waar hij zeker over gaat schrijven) lopen we snel naar iets van 8K. Niet iedereen zal het er over eens zijn, maar money well spent. (ik
spreek hier ook namens JW)
Daar ga ik zeker wat over schrijven.
Het geld wordt zeker goed besteed. Althans we hebben wel een groot verschil. Ik kies bewuster wie er mee drinkt. Samui krijgt het altijd weer voor elkaar om meerdere drankjes weg te geven aan bijvoorbeeld een servicelady. Iemand die voor mij weinig toevoegt aan de totale beleving. Dit is al jaren een discussie tussen ons. 😉 De eer van deze rekening gaat dan ook voor een groot deel naar Samui zelf.
Maar terug naar de dame. Mijn dame voor dat moment. Nam genaamd. Iets wat minder uitbundige dame dan de dames van Samui. Gewoon in een jurkje en niet in uniform. De tongzoen kwam vanzelf en die was goed. Daarnaast moest ze even spieken wat er naast gebeurde, maar ze leerde snel. Ook haar hand zat al snel in mijn broek. Overigens wel gewoon een spijkerbroek. Dus dat kost allemaal wat meer moeite. Als beloning kreeg ze een vingertje terug. Wat ze gewillig toe liet.
Nam was zeker barfine materiaal. Maar jah de avond was nog jong en er is nou eenmaal meer te doen. Maar die maak ik later goed met haar.
 
Nam was zeker barfine materiaal. Maar jah de avond was nog jong en er is nou eenmaal meer te doen. Maar die maak ik later goed met haar.

Eindig je hier nu met een heel bewuste cliffhanger joh?

Ik herken wat je schrijft dat ik in al mijn enthousiasme en mijn 'jai dee' zijn soms doorschiet en dan wat drankjes teveel uitdeel. Ik zal het niet meer doen, ehhhh, ik zal er beter op letten. Maar of dat gaat lukken?
 
Laatst bewerkt:
En hoe? Oil was blij me terug te zien. We gingen een stapje verder, nu met 3 meiden, die ieder gelijktijdig Junior onder handen namen. Vooral de dame links (niet Oil) wist precies wat ze aan het doen was. Het werd bijna copy/paste Rainbow maart 2025.

Met alle drie de tong erin en gaan. We hebben hier zomaar te maken met best wel een goede Patong night.
oftewel weer een natte broek gehaald?
En 3 tongen erin, wat een drukte in je mond man ;)

Ik krijg het idee dat het overal niet al te druk is, klopt dat?
Phuket is echter nog steeds overrated en eigenlijk gewoon te duur. Maar ik zal er zeker nog eens terug komen.
heerlijk zulke principiële mensen! ;)
 
We staan aan de vooravond van onze laatste nacht in Pattaya.
Morgen gaan we voor 3 dagen /nachten naar Phnom Penh.. Dan nog 4 dagen/nachten BKK.

Het gaat razendsnel en ik loop behoorlijk achter met schrijven.
Hier dag 6, zondag 30-11.

Ik word goed wakker rond 11uur. Ik dacht dat het veel later zou zijn.. Toch draai ik me nog even om, ondanks de harde en slechte staat van het bed. Om half 2 ga ik even een stukje wandelen. Maar waarheen. Ik doe eerst even Coffee club voor een kleine bite en een heerlijke koffie. Dan naar Kalim bay gelopen.

Tijdens mijn wandeling contact met Minnii over of ze vandaag voor een paar uurtjes voor seks incl. eetdate beschikbaar is. Het is weer gedoe, ik ben niet verrast.

Ik vraag om een voorstel. Ze gooit 10k in de groep.. Ik kaats met 8k (ja, jullie lezen het goed) maar we komen er niet uit. Hoe dan ook verplaats ik de eventuele deal naar morgen overdag. Maar ook die komt niet van de grond. Ik had er voor die ene keer wel weer eens willen doen. Ondanks dat ze al op mijn lijstje staat (juli 2022 meen ik)

Dan maar niet!

Ik heb een zwak voor Kalim bay. In 2021 daar van een huidig GR lid zijn 3 kamer appartement voor een vriendenprijs mogen huren samen met JW. Dat was echt top. Ik moet nog vaak denken aan die trip. We hadden Thailand, maar met name Phuket voor ons zelf. Dat is wel even anders nu.

Dat GR lid maar even berichtje gestuurd met de vraag of er tijd voor een bakkie was. Die was er en even een paar uurtjes over de aardigheden en eigenaardigheden van Thailand gesproken. Leuk!

Daarna nog terug en ook nu weer 9km te pakken. Gaat prima zo. Ik was laat thuis en eet onderweg een klein hapje. Daar JW meldt dat hij een date met een Braziliaanse dame te pakken heeft. Ik ben hem dus tot ca de F1 race kwijt. Hij gaat er vast zelf even over schrijven. Zo niet, dan doe ik het :)

Ik doe een massage op Samnsabai, uiteraard zonder extra's, ik ben geen liefhebber. Ik ben 100% beter dan een ander om aan mijn piemel te trekken.

Rond 22uur keer JW weder.. Hij heeft het naar de zin gehad, daar zal ik het bij laten.

We zoeken naar bar waar niet alleen de race opstaat, maar ook met sound. Dat viel nog niet mee, maar ergens best wel achteraf kwamen we bij de Expat bar uit. We waren op enig moment de enige die aan het kijken (en luisteren) waren. We zien Max door een sublieme strategie de race onverwacht, doch zeer terecht, winnen. Op naar de final decider in Abu Dhabi volgende week.

Omdat het dan al bijna 1uur in de nacht is direct de pleiterik gemaakt. We starten bij Love Pumpui bar. Ik zie een leukkie op het podium (het is een soort open beer/gogobar) Ik wenk dat ze een drankje kan komen halen. Dat gebeurt uiteindelijk niet, want de dame in kwestie dacht dat ze beter naar een andere gast kon gaan. Ze meldt het wel even netjes.

Ik zie dat ze een verkeerde keuze maakt als het gaat om beschikbare bahtjes, maar ieder heeft recht op zijn eigen fouten denk ik dan maar. Iets later komt ze alsnog bij mij. Dat is niet zo best voor haar, al knopen we nog wel even een gesprek aan. Omdat ze denkt dat ze toch beet heeft, geeft ze mij haar pakje sigaretten. Ik mag er op passen als ze straks na haar dance shift weer terug komt.. Ik wacht het niet af, drink mijn drankje op en op naar X20, de gogo achter Love Pumpui, waar het gisteren bepaald niet tam was.

Van Oil weet ik dat ze er niet is.. Haar 10 dagen contract is afgelopen en er zijn er maar weinig die dan direct een nieuwe 10 dagen starten. Oil dus ook niet.

JW is dan overigens niet mee naar X20 gegaan. Hij zal later aanschuiven.

Al snel een herhaling van gisteren.. De vriendin van Oil neemt het moeiteloos over. Er komt er vervolgens nog 1 bij. Het ging allemaal vrij snel maar ergens word ik ca 15 seconden gepijpt door deze nieuwe dame. De vriendin van Oil moet er erg om lachen maar doet niet mee. Best jammer, maar ik tel mijn zegeningen.

JW komt er bij. We hebben een afspraak met elkaar gemaakt als 1 van ons echt weg wil.. we dan 1 van ons de 'slechte jongen' moet gaan uithangen. Hoewel de pijpbeurt en alles wat er nog gebeurde natuurlijk prima was, was ik er op enig moment wel klaar mee. Ik vroeg dus aan JW om de bad guy uit te hangen en zogenaamd weg te willen. Ik nam afscheid van de 2 fijne dames met de belofte om morgen (mogelijk nog vanavond) terug te komen. Ze lachten lief naar Samui. Altijd fijn.

Dan maar naar Harem. Het is een beetje mis daar vandaag. Natuurlijk mis ik het 'geweld' van Minnii, maar los van haar afwezigheid, het gaat niet echt los. Het is overigens dan al bijna 4 uur, dus nabij sluitingstijd.

We struinen Bangla nog even af, maar er is niet echt iets van onze gading. Het is ook niet echt ons ding om iets op straat op te pikken. Misschien toch eens een keer doen.

We maken vervolgens een verrassende keuze: we gaan naar Illuzion. Ik vind het echt een ballentent eigenlijk, maar vooruit maar. We komen aan in een erg lege Illuzion. Het is dan ook al iets voor 5-en. Binnen 5 minuten gaan de lichten aan en worden we de tent uit verdreven via de zij in/uitgang. Daar zat een gedachte achter want ze hebben nog een andere ''room' genaamd Empire en daar moet je dan doorheen. Daar staat de boel well behoorlijk aan, sterker nog het is kneitertje druk. Maar wel met de verkeerde clientèle in mijn ogen. Ik zie wel een heerlijk schepsel naast me staan in de rij naar Empire, We knikkken naar elkaar. Later zou ikk haar weer zien en trek ik de stoute schoenen aan. Ik spreek haar aan, we hebben het al heel snel over wat de kosten zijn. Zr start met 8k, serieus! Ik doe geen tegenbod, het heeft geen zin.


Wat was het weer een dag zeg.
2 aanbiedingen gehad vandaag, 1 van 10K en 1 van 8K, waar gaat het heen in deze wereld haha?

We liggen laat in bed. Toch naar de zin gehad.

Morgen alweer onze laatste Patong day and night.
 
Wat zijn jullie voor kerels zeg.. de een gaat voor autootjes een hele alinea verknallen, de ander vertelt niets over braziliaanse ballen (al dan niet me upgrade) ;)

Pijpen in het openbaar is me nog niet gebeurd (ook niet gezocht, maar mogelijk inspireert @Mari1256 me toch).

EN 8k... wtf

Waarom trouwens niet terug naar dat appartement?

Ik ben heel benieuwd naar Pattya, maar zeker ook PP, heb daar mooie avonden beleefd.
 
Hier alvast enkele foto's die horen bij bovenstaande dagen.
 

Bijlagen

  • Atom uit Rainbow Cowboy, big smile, big tits.jpg
    Atom uit Rainbow Cowboy, big smile, big tits.jpg
    61,3 KB · Weergaven: 25
  • Climaxx.jpg
    Climaxx.jpg
    84,4 KB · Weergaven: 23
  • Deze Rus snapt het leven.jpg
    Deze Rus snapt het leven.jpg
    64 KB · Weergaven: 22
  • Heerlijkste pork belly.jpg
    Heerlijkste pork belly.jpg
    106,3 KB · Weergaven: 21
  • Lisa Climnaxx + andere danseres.jpg
    Lisa Climnaxx + andere danseres.jpg
    80,4 KB · Weergaven: 23
  • Minnii met blij ei erachter .jpg
    Minnii met blij ei erachter .jpg
    23,2 KB · Weergaven: 24
  • Park Benjakiit.jpg
    Park Benjakiit.jpg
    79,5 KB · Weergaven: 23
  • Toekomstige trio maybe.jpg
    Toekomstige trio maybe.jpg
    48 KB · Weergaven: 23
  • Yada uir Red Dragon.jpg
    Yada uir Red Dragon.jpg
    56 KB · Weergaven: 24
Terug
Bovenaan Onderaan