Algemeen Club Eroxx, Balen, Bert Leysenlaan 20

Welkom op Girlsreview.nl

Lid worden van deze geweldige club? Minder reclame? Meld je nu aan!

Registreren
Maandag Mousseparty

Ik was al vrij vroeg, Nawelle was al weer bezig in de bioscoop daarna zat/lag ze in de relax.
Masseuse was er ook op de plooien her en der bij de mannen glad te strijken...
Rond kwart over een was de eerste Mousse sessie met een heuse discjockey die goed de sfeer aanvoelde.
Katja probeerde de boel op te warmen en als een van de eersten het bad in te gaan. Langzaamaan volgden steeds meer mannen het aantal vrouwen hield nog niet over. Een blonde milf had er een kinky leren harnas voor aangetrokken. Ze had niet te klagen over interesse, volgens mij werd ze achterlangs geneukt daar.
Zoiets als dit;

928.png

Die liep in het begin in een lakpakje met mooie dikke boobs, denk je een mooi net pakje maar het had een groot open kruis die geile tante.
Trouwens je ziet daar wel supermooi en uitdagend geklede dames, prima verzorgd, maar ook die zo uit bed geklommen zijn.
Andere vrouwen kwamen ook meedoen een met lange blonde krullen en een met een grijs koppie en mooie boobs.
Bij de tweede ronde van de mousse werd het nog uitbundiger onder aanvoering van Katja, in de mousse werd de polonaise gelopen en werd de handjes niet alleen in de lucht gestoken.
Bij de derde ronde werden alle populaire meezingers gedraaid, de sfeer werd steeds uitgelatener en geiler. Na de mousse sessie werd her en der stevig gezoend, gevingerd en geneukt.

Tussendoor werd nog de geboorte van een kleinzoon gevierd.🍧🍾

In de relax was genoeg actie tot laat in de middag.🍆

Het eten was trouwens prima met heerlijke mosseltjes.....maar in de zaal een paar heerlijke grote mossels geproefd.🦪

Het was een van de betere maandagmiddagen!
 
Laatst bewerkt:
Terug
Bovenaan Onderaan