Recensie Sofie, Haarlem 5,00 ster(ren)

Welkom op Girlsreview.nl

Lid worden van deze geweldige club? Minder reclame? Meld je nu aan!

Registreren
Algemene beoordeling
5,00 ster(ren)
Pijpen
5,00 ster(ren)
Zoenen
4,00 ster(ren)
Tongzoenen
4,00 ster(ren)
Wat een gekke reacties die ik niet herken. misschien had ik geluk maar ik heb zeer recent een hele leuke afspraak met haar gehad. Dankjewel Sofie, het was top.
 
Ik snap bovenstaand bericht en het is niet mijn bedoeling om hier de regels te overtreden maar hoop dat deze reactie (geen recensie) nog mag/kan.
Buiten dat ik al lange tijd meer reacties krijg en mijn berichten ook niet blauwe vinkjes (gelezen) geven, in tegenstelling tot andere wandelaars. Zie ik tot mijn schrik dat ook Sofie's advertentie niet meer op kinky staat.
Zal ze dan toch gestopt zijn????
Ik hoop van niet. 🙏🙏🙏
Ik had Sofie gesproken.
Ze moet hem weer even activeren
Maar ze is zeker niet gestopt😉
 
Vorige week dinsdag was het weer is zo ver.
Na lang geen contact gehad te hebben met Sofie had ik haar maandag een app gestuurd of ze morgen avond eventueel beschikbaar was en weer zin had om weer is af te spreken.
Ik kreeg gelijk een appje terug dat ik welkom was en kon langs komen.
Dus eenmaal dinsdag avond aangekomen even kort opfrissen van de reis en het feest kon weer beginnen.
Haar deepthroath skills voelde als van ouds en na ruim 30min kwam ze boven op me zitten.
Jeetje wat een ontlading na het uitstellen van een hoogte punt het kon haast niet beter.
Daarna nog wat gekletst over de koetjes en de kalfjes en daarna weer op huis gegaan.

Enigste minpunt de badkamer mag wel is aangepakt worden🤔
 
Terug
Bovenaan Onderaan